Olympus E-M1 Mark II, tělo, černá (V207060BE000)

Olympus E-M1 Mark II, tělo, černá (V207060BE000)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kompaktní fotoaparát s 5osou stabilizací obrazu, skladnou a lehkou konstrukcí z hořčíkové slitiny, která je navíc vysoce odolná (proti mrazu, prachu i proti postříkání vodou). Bajonet objektivu Micro Four Thirds. Obrazový snímač 4/3“ Live MOS s efektivním rozlišením 20,4 MPx. Procesor TruePic VIII. Celý popis
44 987 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
35 990 Kč
-19%
Doprava zdarma
Partner: CZC.CZ

Již se neprodává

Zboží partnera CZC.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100067428948

Popis

Fotoaparát Olympus E-M1 Mark II, tělo, černá

Profesionální OM-D fotoaparát se špičkovou výbavou s řadou inovativních technologií a funkcí, který doslova a do písmene změní Vaše možnosti tvorby mimořádných a unikátních fotografií.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 • kompaktní fotoaparát s 5osou stabilizací obrazu
 • vysoce odolná konstrukce (proti mrazu, prachu i proti postříkání vodou)
 • bajonet objektivu Micro Four Thirds
 • obrazový snímač 4/3“ Live MOS s efektivním rozlišením 20,4 MPx a procesor TruePic VIII
 • jednorázový či průběžný autofokus, Pro Capture
 • 121 zaostřovacích bodů
 • 4K videa
 • 3" LCD dotykový displej s libovolným úhlem natočení
 • Wi-Fi

Srdce fotoaparátu

Srdcem fotoaparátu je 20,4 MPx Live-MOS snímač a vyspělý obrazový procesor TruePic VIII. Tato dvojice zaručuje fotoaparátu lepší citlivost při slabém osvětlení spolu s větším dynamickým rozsahem. Výsledkem je vyšší obrazová kvalita v širším spektru světelných podmínek.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zvyšte rozlišení svých snímků

Tento fotoaparát přichází ve své výbavě s funkcí 50M High Res Shot. Jedná se o zachycení sekvence osmi snímků a jejich následného spojení do snímku jednoho, čímž vznikne fotografie s úchvatným rozlišením 50 megapixelů. Jedná se tak o ideální funkci pro fotografování umění, krajiny, i dalších žánrů.

Rychlost a výkon

Fotoaparát vám nabízí neuvěřitelně rychlé reakce a mimořádný výkon, kdy pro něj není problém zachytit až 60 snímků za vteřinu. Co to znamená pro vás? To, že se vám pokaždé podaří zaznamenat ten správný a možná i jediný moment.

 • Jednorázový autofokus; fotoaparát pořídí při sledování jakéhokoli rychle se pohybujícího objektu v elektronickém hledáčku až 60 snímků za vteřinu.
 • Průběžný autofokus; funkce neustále sleduje vybraný objekt a když nastane ten správný moment, umožní pořídit až 18 snímků za vteřinu.
 • Pro Capture; když jste v divoké přírodě a chcete zachytit ten správný okamžik, budete někdy potřebovat trochu pomoct. Za tímto účelem je fotoaparát vybaven exkluzívním režimem Pro Capture, který zachytí sérii záběrů před a po stisku spouště, takže můžete snadno vybrat ten nejlepší moment

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Přesnost a funkčnost

Fotoaparát disponuje rychlým systémem automatického ostření, takže budete mít vždy fotografované objekty plně pod kontrolou.

 • 121 zaostřovacích bodů křížového typu (detekuje vertikální i horizontální linie)
 • tracking zaostřování na pohybující se objekty
 • small AF Target pro precisní zaostření na malé objekty
 • režim AF Target pro dokonale přesné zaostření na kýžený objekt

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Videosekvence v dokonalé kvalitě

Kromě špičkových fotografií můžete také snadno vytvářet dokonalé videosekvence v působivé kvalitě 4K a C4K. S možností volby snímkové frekvence 30 fps nebo 24 fps a s maximální bitrate 237 Mbps jste schopni nahrávat ve standardu digitálního kina 4K.

Bezstarostné používání

Fotoaparát vás kromě technických a funkčních vychytávek také překvapí svou odolnou konstrukcí, díky které máte zaručeno jeho používání za všech okolností – a to i v těch nejtěžších podmínkách. Fotoaparát totiž snadno odolá mrazu, prachu i stříkající vodě anebo nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Vytvářejte unikátní fotografie či videosekvence v prostředích, kde by už běžná elektronika dávno řekla své poslední slovo a ohromte své okolí dokonalými snímky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Kompaktní fotoaparát s 5osou stabilizací obrazu, skladnou a lehkou konstrukcí z hořčíkové slitiny, která je navíc vysoce odolná (proti mrazu, prachu i proti postříkání vodou). Bajonet objektivu Micro Four Thirds. Obrazový snímač 4/3“ Live MOS s efektivním rozlišením 20,4 MPx. Procesor TruePic VIII. Anti prachový ultrazvukový filtr. Elektronický hledáček s 2 360 MPx. 121 zaostřovacích bodů. Vícenásobná expozice. Umělecké filtry. Sekvenční snímání. Vestavěný blesk. Expoziční systém: 50M High Res Shot. 3“ LCD dotykový displej s libovolným úhlem natočení. Vodováha (2 osy). Podpora RAW. Video ve 4K kvalitě. Menu s podporou češtiny. Podpora SD karet. Rozhraní HDMI typ D, USB, podpora Wi-Fi. Napájení BLH-1 Lithium-Ion baterie. Rozměry 134,1 × 90,9 × 68,9 mm. Hmotnost 574 g včetně baterie a paměťové karty. Jen tělo 498 g.