Sony ALPHA 6400, + 18-135 mm, černá (ILCE6400MB.CEC)

Sony ALPHA 6400, + 18-135 mm, černá (ILCE6400MB.CEC)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Velmi pokročilý a odolný fotoaparát s tělem odolným proti prachu a vlhkosti s APC-C Exmor CMOS snímačem. Obrazový procesor BIONZ X. 3“ dotykový výklopný displej. Videa ve 4K rozlišení. Podpora záznamu XAVC S a AVCHD 2.0. 425 fázových zaostřovacích senzorů. Celý popis
Partner: CZC.CZ
37 990 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera poslední 1 kus

25.1.2022 - 26.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera CZC.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100067428946

Popis

Fotoaparát Sony Alpha 6400 s objektivem Sony 18–135mm, černá

Sony Alpha 6400 je výkonný fotoaparát se špičkovou výbavou a funkcemi, které vám umožní vytvářet kvalitní snímky i videa. Za tímto účelem je fotoaparát vybaven například:

  • snímač 24 MPx APS-C Exmor
  • obrazový procesor BIONZ X
  • 4K videa
  • 3“ dotykový a výklopný displej
  • odolné tělo z hořčíkové slitiny
  • 0,39" OLED elektronický hledáček
  • Wi-Fi, NFC a Bluetooth
  • ultra rychlé ostření za 0,02 vteřiny

Součástí balení také výkonný objektiv Sony 18–135mm.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vytvořený pro spontánnost a kreativitu

Sony Alpha 6400 je připraven k použití kdykoliv a kdekoliv, a to nejen díky mimořádně rychlému ostření rychlostí 0,02 sekundy, snímači APS-C Exmor CMOS s rozlišením 24,2 MPx, ale třeba také díky možnosti focení přes 0,39“ OLED elektronický hledáček. Výsledkem jsou pak dokonale ostré a detailní snímky, které lze ukládat ve formátu JPEG nebo RAW.

Všechny vámi vytvořené snímky si pak samozřejmě můžete ověřit prostřednictvím 3,0“ dotykového a také výklopného displeje. Displej lze vyklopit do úhlu 180°.

Vyspělé automatické ostření v reálném čase

Vyspělé automatické ostření v reálném čase, tzv. Real-time Eye AF je funkce fotoaparátu, která využívá umělou inteligenci pro rozpoznávání a detekci objektů a zpracovává údaje o poloze očí v reálném čase. Výsledkem je zvýšení přesnosti, rychlosti a zlepšení výkonu sledování. Tato úžasná nová technologie zcela osvobozuje fotografa, který se tak může zcela soustředit na kompozici a plně důvěřovat, že zaostření na oko foceného objektu bude dokonalé.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Režim AF-C

Funkce automatického zaostření na oči podporuje režim AF-C, který velmi výrazně zlepšuje snímání portrétů. Navíc nabízí větší rychlost automatického ostření AF, takže je možné snáze portrétovat pohybující se objekt, i když se dívá dolů a mimo fotoaparát nebo je podsvícený a tvář má částečně ztmavenou.

Režim AF-A

Když v tomto režimu stisknete tlačítko spouště závěrky do poloviny, fotoaparát automaticky rozpozná, zda se objekt pohybuje, a nastaví režim automatického ostření na AF-S (uzamknutí zaostřeného objektu) nebo na AF-C (průběžná úprava zaostření).

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vytvářejte působivé filmy

Nebaví vás jenom fotit? Užijte si s fotoaparátem možnost vytváření dokonalých videí v kvalitě 4K. Vytvořené video vás ohromí výjimečnými detaily i hloubkou.

Jednoduše stiskněte tlačítko MOVIE, chcete-li zahájit záznam pro nahrávání videí s ostrým obrazem a bez viditelného šumu. Nové, vylepšené rychlé hybridní automatické ostření zajišťuje pozoruhodně rychlé a přesné automatické ostření a sledování během záznamu videa.

Technologie Wi-Fi a NFC

Díky vestavěné Wi-Fi konektivitě se přenos a ukládání fotografií či filmů stane rychlou a jednoduchou činností. Model také podporuje komunikaci i na krátké vzdálenosti díky technologii NFC, která vám umožní propojit fotoaparát například s vaším chytrým telefonem a zjednoduší vkládání dat na pouhé klepnutí fotoaparátem do chytrého zařízení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vysoce odolný

Jedná se o fotoaparát s robustním tělem, který spolehlivě funguje i v náročném prostředí. Tělo má zesílené horním a zadním krytem z lehké, vysoce odolné hořčíkové slitiny, díky čemuž je fotoaparát chráněn před vniknutím prachu a vlhkosti.

Klíčové vlastnosti

Velmi pokročilý a odolný fotoaparát s tělem odolným proti prachu a vlhkostiAPC-C Exmor CMOS snímačem o rozlišení 24,2 MPx. Obrazový procesor BIONZ X. 3“ dotykový výklopný displej. Vyklopit displej lze až o 180°. Sekvenční snímání 11 sn./s, s funkcí live view nebo s tichou závěrkou pak 8 sn./s. Videa ve 4K rozlišení. Podpora záznamu XAVC S a AVCHD 2.0. 425 fázových zaostřovacích senzorů, které fotoaparátu umožňují dosahovat nejrychlejší AF na světě s časem ostření pouhých 0,02 sekundy. Režim detekce očí a sledování objektů. Zabudovaný blesk. Podpora micro SD, SDXC karet i karet Memory Stick PRO Duo. 0,39“ elektronický OLED hledáček. Podpora NFC, Wi-Fi, Bluetooth v4.1. Li-Ion akumulátor NP-FW50 pro cca 360 snímků přes hledáček nebo 410 snímků přes displej. Ukládání snímků v JPEG a RAW formátu. Rozměry 120 × 66,9 × 49,9 mm. Hmotnost 407 g. Součástí balení také výkonný objektiv Sony 18–135mm.