Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 14983873

KRATKI Biokrb Misa

KRATKI Biokrb Misa

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Volně stojící bio krb s jednoduchým elegantním tvarem. Bio krby jsou vhodné pro všechny, kteří nemají možnost použití klasických kamen nebo krbu, ale chtějí mít krásný pohled do plamenů. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
2 700 Kč
Prodává ALEON
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
2 700 Kč
S novou kartou za

Popis

S bio krbem Vám odpadají veškeré starosti spojené s údržbou nákladného krbu. Krby na bio líh jsou ideálním řešením do bytu, do kanceláře, hotely i restaurace. Palivem pro bio krb je bio líh, který je absolutně ekologický, vyráběný na rostlinném základě. Zaručuje, že hoří krásným a přirozeným plamenem. Bez dýmu, bez spalin a bez zápachu.

Záruka kvality

Bio krby jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Výrobní proces probíhá podle světových standardů, což potvrzuje i získaná certifikace ISO 9001:2015.

Certifikát TÜV

Nově mají všechny bio rkby biozásobník s certifikátem TÜV, který má další speciální komoru, která zabraňuje vylévání paliva v důsledku přeplnění zásobníku. Má také indikátor maximální hladiny biolíhu a absorbční vatu, která snižuje spotřebu a zabraňuje vylití biolíhu při případném převržení krbu. 


Šířka 47 cm

Výška 13 cm

Hloubka 26 cm

Certifikát TÜV – Ano

Barva černá

Kapacita bio vložky – 0,20 l

Délka palebné linie 15 cm

Nádoba na palivo (V x Š x H) – 5,2×20×7 cm


Poznámka:

Při doplňování paliva dbejte na to, abyste nepotřísnili vnitřní lakovaný korpus krbu. Bio-alkohol může chemicky poškodit povrchovou úpravu korpusu.

Je také zakázáno přilévat biopalivo do hořícího biokrbu.