10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 34227533

CLICK'n'RIDE Moto směrovky 4202 Pár

CLICK'n'RIDE Moto směrovky 4202 Pár

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Sada dvou blinkrů (levá, pravá, 2 ks univerzální úchyt) – univerzální, certifikované Zajímavá novinka z Austrálie. Nacvakávací LED směrovky pro všechny, kteří rádi jezdí na závodním okruhu, nebo prostě jen v lese, a zároveň legálně v provozu. Celý popis
1 647 Kč
Zboží od: Msplanet
1 647 Kč
S novou kartou za

7.12.2023 - 8.12.2023 na vaší adrese

Popis

Sada dvou blinkrů (levá, pravá, 2 ks univerzální úchyt) – univerzální, certifikované Zajímavá novinka z Austrálie. Nacvakávací LED směrovky pro všechny, kteří rádi jezdí na závodním okruhu, nebo prostě jen v lese, a zároveň legálně v provozu. Ať už jedete na motokrosovou trať, nebo se svou silniční motorkou na okruh, Click'N'Ride blinkry jsou tou pravou volbou pro vás. Po příjezdu na trať nebo okruh směrovky jednoduše sundáte, dáte do kapsy a můžete bezstarostně kroužit. Před cestou domů je zase nacvaknete zpět. Blinkry jsou homologovány a mají univerzální uchycení, lze je tedy použít na jakoukoli motorku.

Směrovky CLICK'n'RIDE jsou moderní a praktické doplňky pro motocykly a skútry. Jejich inovativní systém umožňuje snadnou montáž a demontáž a jejich kvalitní materiály zajišťují pevnost a odolnost. Směrovky mají jasný a elegantní design, který zvyšuje viditelnost a bezpečnost na cestě. Vybaveny jsou LED diodami. Pokud máte na motorce originál LED blinkry stačí je pouze vyměnit za blinkry Click’N’Ride.Pokud máte na motorce klasické žárovkové blinkry, potřebujete dokoupit ještě Click'N'Ride LED resistory.