Johnny English se vrací - Blu-ray

Značka: Náš kód: 100003845636

Partnerský prodej

Johnny English se vrací - Blu-ray

Kdo zachrání Její veličenstvo britskou královnu, když agent 007 James Bond zrovna leží u ledu? Jmenuje se English, Johnny English… a je mimořádně silným magnetem na katastrofy všeho druhu. Celý popis

199

199 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003845636

Popis

Popis produktu

Režie: Oliver Parker

Hrají: Rowan Atkinson, Gillian Anderson, Dominic West, Rosamund Pike, Daniel Kaluuya, Richard Schiff, Tim McInnerny, Pik Sen Lim, Stephen Campbell Moore, Burn Gorman, Togo Igawa

Délka: 101 min.

Obraz: 16:9 (2,35:1), 1080p


Kdo zachrání Její veličenstvo britskou královnu, když agent 007 James Bond zrovna leží u ledu? Jeden muž už před lety dokázal, že je na něj spolehnutí a že raději Britské ostrovy zbourá, než by je vydal nepříteli všanc.Jmenuje se English, Johnny English… a je mimořádně silným magnetem na katastrofy všeho druhu.

Po poslední takové „nehodě” se více méně dobrovolně uchýlil do tibetského kláštera, kde kromě vnitřního míru hledá esprit pravého bojovníka. Až tady si ho najdou mateřské tajné služby, které se právě řítí do kolosálního průšvihu.
Na oficiální návštěvu Velké Británie se chystá čínský premiér, pro kterého má jít podle zaručených informací o úplně poslední cestu v jeho životě, nepočítáme-li tu na hřbitov. A protože se šéfová MI7, Pamela Thorntonová (Gillian Anderson), nemůže na nikoho spolehnout, neboť se to v jejím revíru hemží dvojitými agenty, kteří jsou do plánovaného atentátu zapojení, vsadí vše na jednu kartu – na Johnnyho Englishe.

Trailer

Trailer


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Formát Blu-ray
Rok natočení 2011
Zvuk CZ 5.1, EN 5.1 DTS-HD
Titulky česky
Typ Blu-ray, akční, komedie
Země původu Austrálie, USA, Velká Británie
Zvuková stopa anglicky, česky
Balení Blu-ray v krabičce