Smrtelné stroje - Blu-ray

Značka: Náš kód: 100003899409

Partnerský prodej

Smrtelné stroje - Blu-ray

Světu docházejí zdroje, města se proměnila v pohyblivé predátorské stroje a tajemná dívka Hester se touží pomstít muži, který ji připravil o matku… Celý popis

499

499 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003899409

Popis

Popis produktu

Režie: Christian Rivers

Hrají: Hera Hilmar, Hugo Weaving, Robert Sheehan, Jihae, Ronan Raftery, Leila George, Patrick Malahide, Stephen Lang

Délka: 128 min.

Obraz: 16:9 (2,39:1), 1080p


Za pár set let bude svět jen umírající nehostinnou pustinou, křižovanou obřími stroji na kolech, jejichž primární snahou je nacházet zbývající zdroje obživy a surovin. V tato monstra se proměnila původní města. Sídla na kolech jsou plná lidí a největším a nejmocnějším z nich je Londýn. Ten se rozrůstá i díky pohlcování menších strojů, které se objeví v jeho cestě.

Tímhle způsobem se v Londýně ocitne i Hester Shaw (Hera Hilmar), tajemná dívka se zjizvenou tváří. Jí jediné, zdá se, nevadí, že Londýn spolknul její domovské město. Hester se totiž díky tomu ocitla v blízkosti jeho vládce Thaddeuse Valentina (Hugo Weaving), s nímž má z minulosti nevyřízené účty.
Jenže i Thaddeus je rád, že Hester vidí. Dívka má v držení předmět, s nímž by se mohl stát nejmocnějším mužem na světě. A protože má Thaddeus poněkud větší palebnou sílu než ona, ocitne se Hester na útěku a v doprovodu zoufale nepraktického knihomola a renegátky, na jejíž hlavu je vypsaná obrovská odměna.

Bonusy:
• Vítejte v Londýně. V tomto 5-dílném pohledu do zákulisí režiséři odhalují tajemství ambiciózní snahy při stavění celého města na kola.
• Konec staré civilizace.
• Filmové postavy.
• Komentář režiséra.
• Ve vzduchu.

Trailer

Trailer


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Formát Blu-ray
Rok natočení 2018
Zvuk CZ 7.1 Plus, EN DOLBY ATMOS, HU 7.1, PL 5.1
Titulky anglicky, maďarsky, česky
Typ Blu-ray, fantasy, sci-fi
Země původu USA
Zvuková stopa anglicky, maďarsky, polsky, česky
Balení Blu-ray v krabičce