Podfukáři 2 - Blu-ray
199 Kč

Čtyři jezdci se vrací a posouvají hranice jevištních iluzí do nových výšin. Rok poté, co převezli FBI a svými robinhoodovskými triky si získali obdiv publika, se iluzionisté znovu ocitají ve světle reflektorů s cílem odhalit nekalé praktiky průmyslového magnáta.

Arctic: Ledové peklo - Blu-ray
199 Kč

Muž havaruje s letadlem uprostřed nedozírné ledové pustiny. Po nějaké době pochopí, že má jen dvě možnosti: zůstat v havarovaném vraku a připravovat se na jistou smrt, nebo se vydat na stovky kilometrů dlouhou pouť s nejistým koncem…

Muž z Ria - Blu-ray
99 Kč

Francouzský dobrodružný příběh Muž z Ria je jistě jedním z filmových předků Indiana Jonese. Vypráví totiž o neuvěřitelných dobrodružstvích mladého Francouze, pronásledujícího přes celý svět únosce své snoubenky, to vše kvůli bájnému pokladu zmizelé civilizace Malteků.

1917 - Blu-ray
580 Kč

Akce

Na sklonku jednoho z největších válečných konfliktů všech dob dostali dva mladí britští vojáci zdánlivě nesplnitelný úkol..

John Wick 3 - Blu-ray
399 Kč

Poté, co porušil pravidla a zabil člena tajného mezinárodního spolku nájemných vrahů High Table, se z Johna Wicka stává excommunicado – psanec, který je terčem zabijáků po celém světě. Připravte se na válku!

Želary (remasterovaná verze) - Blu-ray
99 Kč

Anna Geislerová ve strhujícím příběhu osudové lásky mladé lékařky k neotesanému horalovi. Lásky tmelené společným úsilím přežít v nelehkém období 2. světové války.

3 dny na zabití - Blu-ray
99 Kč

Ethan Renner celý život pracoval jako agent tajné služby. Byl jeden z nejlepších. Nyní se rozhodl skončit a věnovat se rodině. Netuší, že bývalý zaměstnavatel s ním má jiné plány…

Anna - Blu-ray
499 Kč

Za okouzlujícím půvabem Anny Poliatovové, pařížské top modelky, se skrývá tajemství, kvůli němuž se ocitne v centru nebezpečné operace, rozehrané špičkovými agenty soupeřících tajných služeb.

Barva vítězství - Blu-ray
199 Kč

Cesta Jesse Owense za snem stát se největším atletem v historii ho přivede k velkému morálnímu dilematu: Má se účastnit Olympijských her 1936 v nacistickém Něměcku, kde Hitler uskutečňuje svou vizi nadřazenosti árijské rasy?

Bitva u Midway - Blu-ray
499 Kč

Válečný velkofilm Rolanda Emmericha líčí střet amerického a japonského námořnictva a letectva v bitvě u Midway, která znamenala zlom na tichomořské frontě 2. světové války.

Božská Florence - Blu-ray
399 Kč

Meryl Streep v roli závratně bohaté ženy, jejímž jediným snem je zpívat. Bohužel její hudební nadání a hlas jsou jednoznačně příšerné…

Čarodějovy hodiny - Blu-ray
199 Kč

Desetiletý Lewis se přestěhuje ke svému strýčkovi, který bydlí v zchátralém starém domě s tajemným tikajícím srdcem. Co se zdá jako ospalé panské sídlo, brzy se promění v úchvatný utajený svět čarodějů a čarodějek…

Criminal: V hlavě zločince - Blu-ray
399 Kč

Posledním zoufalým pokusem o zastavení ďábelského spiknutí je implantace vzpomínek, tajemství a dovedností mrtvého agenta CIA nevypočitatelnému zločinci…

D-Tox - Blu-ray
99 Kč

Agent FBI Jake Malloy nastoupí léčbu na rehabilitační klinice pro policisty. Když sněhová bouře odřízne kliniku od okolního světa, zemře tu za podivných okolností několik pacientů. Je zřejmé, že uvnitř je vrah…

Denní světlo - Blu-ray
99 Kč

Sylvester Stallone se v závodě s časem snaží vyvést na povrch skupinu cestujících, kteří uvízli ve zříceném tunelu 100 stop pod řekou Hudson…

Hannibal - Blu-ray
99 Kč

Anthony Hopkins ve své staronové roli rafinovaného zabijáka Dr. Hannibala Lectera vtahuje agentku FBI Clarice Starling do životu nebezpečné hry, která prověří její sílu, chytrost… a loajalitu.

Hellboy - Blu-ray
199 Kč

Hellboy je zpět! A zase chrání svět lidí před temnými silami… Tentokrát stojí proti mocné čarodějce Nimue, která hodlá seslat na svět lidí smrtící morovou ránu.

Hřiště snů - Blu-ray
99 Kč

„Když ho postavíš, splní se ti to.“ Tato slova inspirují farmáře z Iowy Raye Kinsellu, aby se vydal vstříc svému snu, a začne měnit své kukuřičné pole v hřiště…

Julieta - Blu-ray
99 Kč

Osud rozdělil matku a dceru na dlouhých 12 let. Až náhodné setkání s Antíou dává matce šanci pokusit se ji získat zpět… Film Pedra Almodóvara.

Králové hor (Blu-ray)
99 Kč

Osud svádí dohromady malého Lucase a orlí mládě. Chlapec se o ptáče stará, krmí ho, v jeho společnosti nachází lásku a přátelství, které mu doma chybí. Jak dravec roste a sílí, blíží se den, kterého se Lucas bojí – den, kdy bude muset svého opeřeného přítele vypustit zpět do volné divočiny.

Kursk - Blu-ray
199 Kč

Skutečný příběh ponorky K-141 Kursk, „nepotopitelné“ pýchy ruského námořnictva.

Kurýr: Restart - Blu-ray
99 Kč

Profesionální kurýr Frank Martin se musí proti své vůli spojit s nájemnou vražedkyní Annou, aby dostali skupinu bezcitných ruských obchodníků s bílým masem.

Lhář, lhář - Blu-ray
99 Kč

Americká bláznivá komedie o jednom skutečném zázraku, o právníkovi, který nedokázal lhát.

Mezi náhrobními kameny - Blu-ray
399 Kč

Matt Scudder je bývalý policista, který pracuje jako soukromý detektiv bez licence pro různé pochybné existence. Při pátrání po vrahovi manželky drogového dealera narazí na skupinu sériových vrahů, kteří řádí v New Yorku…

Na nože - Blu-ray
499 Kč

Satirická krimi komedie Na nože zábavným způsobem ukazuje, jak může dopadnout vyšetřování záhadného úmrtí autora tajemných detektivních příběhů, když jsou všichni v jeho blízkosti podezřelí.

Oslněni sluncem - Blu-ray
99 Kč

Slavná rocková hvězda Marianne tráví dovolenou na slunečném ostrově v Itálii se svým partnerem Paulem. Když dorazí její starý přítel s okouzlující dcerou, mění se pohoda v atmosféru plnou skrytých vášní, nedůvěry, podezírání a žárlivosti…

Pád anděla - Blu-ray
499 Kč

Mike Banning zachránil prezidenta USA když padl Bílý dům, i když padl Londýn. Teď má ale problémy on sám…

Rivalové - Blu-ray
199 Kč

Závody Formule 1 jsou místem, kde jediná chyba může znamenat smrt. Na těchto okruzích spolu soupeří dva odvěcí rivalové. James Hunt je neřízená střela, neodolatelný playboy a brilantní řidič. Niki Lauda je dokonalý profesionál, vždy precizní a disciplinovaný.

Robin Hood - Blu-ray
199 Kč

Robin, válkou zocelený bojovník, se vrací z křižáckých výprav, aby společně se svým maurským přítelem povstal proti zkorumpované anglické vládě.

Skleněný pokoj - Blu-ray
399 Kč

Mimořádný milostný příběh inspirovaný dramatickými událostmi 20. století i zrodem ikonického architektonického skvostu – brněnské vily Tugendhat.

Trable o Vánocích - Blu-ray
99 Kč

Charlotte Cooper má na vánoční prázdniny jedno prosté přání… Aby její rodina vzpomínala na dokonalé Vánoce. Ale setkání čtyř generací klanu Cooperových pod jednou střechou má k dokonalosti hodně daleko…