Roger Waters: The Wall - Blu-ray
199 Kč

Roger Waters, spoluzakladatel a autor většiny písní Pink Floyd, natočil hudební film, který nabízí víc než jen pohled na koncertní pódium.

METALLICA: Some Kind Of Monster - Blu-ray
549 Kč

Snímek METALLICA: Some Kind of Monster přináší fascinující a opravdový pohled na životy členů nejslavnější heavy metalové kapely v hudební historii. Dokument, který se natáčel dva roky.

Katy Perry: Part of Me 3D - Blu-ray
299 Kč

Zůstaňte sami sebou a můžete se stát čímkoli – Katy Perry je toho živoucím důkazem. Poodhalte skutečnou tvář Katy Perry a odkryjte tajemství, jak se z téhle obyčejné Kaliforňanky s velkými sny stala jedna ze světových superstar.

Queen: Days Of Our Lives - Blu-ray
549 Kč

Kritikou oslavovaný dokument se spoustou živých bonusů. Poprvé kapela vypráví svůj příběh. Díky zcela novým rozhovorům a archivním záběrů, je to přesvědčivý, inteligentní příběh se spoustou humoru i bolestivé upřímnosti.

Western Stars - Blu-ray
499 Kč

Hudební dokumentární snímek hudebníka Bruce Springsteena. Přijměte pozvání do jeho historické katedrály – téměř sto let staré stodoly a vychutnejte si všech 13 zbrusu nových písní.

ZZ TOP: That Little Ol' Band From Texas - Blu-ray
529 Kč

Dokument vypráví příběh o tom, jak se tři podivínští, dospívající bluesmani – Billy Gibbons , Dusty Hill a Frank Beard – stali jednou z nejoblíbenějších kapel na planety.