Starbaits Boilie potápivé DUO LF 1 kg, 14 mm

Značka: Starbaits Náš kód: 100002811348
Starbaits Boilie potápivé DUO LF 1 kg, 14 mm

Partnerský prodejVýprodej

Starbaits Boilie potápivé DUO LF 1 kg, 14 mm

Nový přírůstek do rodiny boilie Concept. Jedná se dvoubarevné, ale zejména dvousložkové boilie. Polovina boilie je v černé barvě a druhá polovina je v bílé barvě. Jedna polovina je vždy vyrobena z nadlehčené směsi. Celý popis

249

249 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 431 Kč, Ušetříte 182 Kč (42 %)

Popis

Popis produktu

Nový přírůstek do rodiny boilie Concept.

Jedná se dvoubarevné, ale zejména dvousložkové boilie. Polovina boilie je v černé barvě a druhá polovina je v bílé barvě. Jedna polovina je vždy vyrobena z nadlehčené směsi. To vede k tomu, že z 1 kg sáčku se polovina boilies otočí na dně nahoru bílou barvou a ta druhá černou. Je to z důvodu zaručení barevného kontrastu mezi dnem a krmným místem.

Tento barevný kontrast potom mnohem snadněji kapry zaujme. Další výhodou odlehčené poloviny směsi je i to, že toto boilies je lehčí a nezapadá tolik do sedimentu na dně. Dále jeho lehkost přispívá ke snadnějšímů nasátí kaprem a tím i jeho větší důvěře při záběru. Již během testování v roce 2014 se DUO LF ukázalo jako výborné a revoluční boilies s mnoha kapry přes 20 kg. Při tvorbě tohoto boilies se vycházelo z úspěšných receptur Omega Fish a Instinct Factor. Je kombinací složek na bázi játra/ryba. Přizpůsobením tekutých složek se podařilo dosáhnout skutečně vysoce atraktivního boilie, které je plné rozmanitých rybích atraktantů, derivátů jater a stimulantů vyvolávajících silnou přitažlivost. Testování potvrdilo rychlé budování závislosti kaprů na tomto boilie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Příchuť duo lf
Hmotnost 1 kg
Velikost 14 mm