ZFISH CSL Booster Promix 500 ml chilli robin red

Značka: ZFISH Náš kód: 100004324031

Partnerský prodejNovinka

ZFISH CSL Booster Promix 500 ml chilli robin red

CSL Booster Promix představuje novou, vylepšenou recepturu tekutého posilovače pro zatraktivnění všech typů nástrah.  Celý popis

119

119 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004324031

Popis

Popis produktu

CSL Booster Promix představuje novou, vylepšenou recepturu tekutého posilovače pro zatraktivnění všech typů nástrah. 

Ideální pro zatraktivnění krmného boilies, pelet, ale také například partiklu. Základ CSL Boosterů tvoří CSL (Corn Steep Liquid), který je vyráběn fermentací kukuřičných zrn té nejvyšší kvality, aby bylo dosaženo optimálního složení aminokyselin. Jedná se o výrazně vonící tekutou potravu, která se nesmazatelně zapsala mezi nejúčinnější kapří atraktory jednoduše proto, že ji kapři milují! Naším exkluzivním dodavatelem CSL je nadnárodní farmaceutická společnost, která tyto produkty také využívá ve výrobních procesech při výrobě léčiv.

CSL boostery v balení 500ml nabízíme v sedmi příchutích. Doporučujeme v kombinaci s naším krmným boilie MEGAMIX.

 

Náš tip:

Vložte 1kg boilies do plastového kbelíku. Protřepejte CSL Booster stejné příchutě a nalejte asi 150 ml na boilies. Všechnu tekutinu nechte nasáknout do boilies nebo zaschnout na povrchu. Během tohoto procesu občas protřepejte. Po úplném zaschnutí opět zalijte cca 50 ml Boosteru a opět nechte zaschnout. Takto jednoduše si připravíte vysoce atraktivní nástrahu, která vás nezklame!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Příchuť chilli robin red