Imperial Baits tekutá potrava carptrack 1000 ml amino complex

Značka: Imperial Baits Náš kód: 100002082411

Partnerský prodej

Imperial Baits tekutá potrava carptrack 1000 ml amino complex

Další stěžejní přísada pro naše boilie. Carptrack liquid je pro kapry velmi přitažlivý, je naprosto přírodního původu. Jedná se o tekutou potravu s játrovým základem, který je jedním z nejlepších atrakotorů pro kapry. Celý popis

899

899 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

Další stěžejní přísada pro naše boilie.

Carptrack liquid je pro kapry velmi přitažlivý, je naprosto přírodního původu. Jedná se o tekutou potravu s játrovým základem, který je jedním z nejlepších atrakotorů pro kapry. Přísada L-Aminokyselin vyvolává u kaprů tzv. žravý efekt. Vyzkoušejte i vy tuto netradiční tekutou potravu a jistě nám dáte za pravdu, že přidávat ji do většiny našeho boilie je správný krok! Dávkování maximálně 30ml/kg.
Možno použít také pro finální zatraktivnění boilie a pelet buď samostatně nebo v kombinaci s některým z našich práškových atraktorů (Powder, Squid/liver moučka, Squid moučka a další).

 

Liquid AMINO – komplex tekutých aminokyselin.
Rozpustný betain (N- Trimethylglycin), L-Methionin, L-Cystein, L-Alanin, L-Arginin, L-Prolin, L-Arginin, L-Trptophan, Vitamín B6, Bílkoviny, Uhlohydráty a další dávají vzniknout této neobyčejné tekutině. Obzvláště zkušenosti Bernarda Hesse hrály při vývoji důležitou roli. Používá už 18 let důležité součásti těchto komponentů s fantastickými výsledky. I při mnohých současných úspěších Carptrack Imperal baits teamu hrálo Liquid Amino důležitou roli. Liquid Amino vyvolává u kaprů silný potravinový signál!
Dávkování: Do směsi, nebo pro obalování do 20 ml/kg

InL:Ve vodě naprosto rozpustný posilovač, který kaprům signalizuje potravní zdroj.

Jedinečný pro výrobu boilie nebo finální obalení vašich návnad. Použijte ve spojení s Carptrack inP a naleznete opravdový magnet na kapry!
Dávkování: 20 – 40 ml/kg

Amino Complex
Všechny kapalné Carptrack přísady v kombinaci v jednom. Maximální výkon amino kyselin, výrazná chuť a vůně, extrémní rozpustnost ve vodě = mimořádný magnet pro kapry!
Složení: Carptrack Liquid 19%, inL 19%, Liquid Amino 60%, NHDC2%
Doporučené dávkování: 20 ml / kg ve směsi nebo na zalití návnad
Nevhodné pro lidskou spotřebu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Příchuť amino complex