Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11509851

Bubnovi Hračkobox - Úložný box na hračky s hrací podložkou

Bubnovi Hračkobox - Úložný box na hračky s hrací podložkou

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Hračkobox je velký úložný box s integrovanou hrací podložkou, na kterou se vejde až 5 dětí současně. Objem boxu je 24 l. S boxem ušetříte čas při úklidu hraček. Už nebudete stoupat na kostičky zatoulané po podlaze. Výška boxu: 40 cm, průměr: 30 cm, šířka hrací podložky: 148 cm. Kvalitní zpracování. Celý popis
Ušetříte 299 Kč 789 Kč
490 Kč
490 Kč/ks
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 299 Kč 789 Kč
490 Kč
490 Kč/ks
S novou kartou za

11.7.2022 - 12.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Hračkobox je přenosný box na hračky s hrací podložkou, který si můžete vzít kamkoliv na výlet, nebo k prarodičům i kamarádům. 

Přečtěte si recenze našich spokojených zákazníků: recenze

VELIKOST: Hračkobox na hračky měří 40 cm na výšku, 30 cm v průměru a šířka podložky je 148 cm.

 

MULTIFUNKČNÍ BOX NA UKLÁDÁNÍ HRAČEK S HRACÍ PODLOŽKOU: Děti si rády hrají s hračkami. Děti mají rády svůj vlastní hrací prostor. Děti si také rády nosí hračky ven, ke svým přátelům, na výlety, anebo k prarodičům. Díky Hračkoboxu ušetříte váš čas. Vezměte box s sebou na všechna svá oblíbená místa a užijte si čas společně se svými dětmi – zatímco si vaše děti hrají na hrací podložce, vy si užíváte chvíle klidu. Box je vhodný do interiéru i exteriéru. 

 

ÚKLID HRAČEK TRVÁ S HRAČKOBOXEM JEN PÁR VTEŘIN: Stále se obáváte, že hračky vašich dětí jsou všude? Hračkobox vám pomůže! Díky boxu budete mít hračky pod dohledem! Už nebudete věnovat tolik času hledáním hraček rozházeným po podlaze u vás doma. Hrací podložka má integrovanou šňůrku, za kterou stačí zatáhnout a hračky se během pár vteřin skutálí dovnitř boxu. Velmi doporučujeme! 

 

KVALITNÍ MATERIÁL: Hračkobox na ukládání hraček s hrací podložkou je vyroben z praktických a voděodolných materiálů, takže je jeho očista velice snadná. Díky precizní výrobě a pozornosti k detailům je úložný box robustní. Rukojeti (popruhy) jsou odolné při přenášení boxu. Velmi dobře se udržuje. 

 

😍 PERFEKTNÍ TAKÉ JAKO DÁREK: Hračkobox zároveň pomáhá dětem vytvořit si dobrý zvyk uklízení hraček a rozvíjí tak praktické a organizační schopnosti vašich dětí. Hračkobox je dokonalým dárkem pro vaše přátele i rodinu

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?…