Boxy na tažné zařízení

Barva: tmavě zelená

  • Barva
    tmavě zelená
    ×
TowBox V1 DOG na tažné zařízení, tmavě zelená

TowBox V1 DOG na tažné zařízení

18 490 Kč

TOWBOX® V1 DOG je ideálním a praktickým řešením k převozu služebních nebo loveckých psů. Box má integrované otvory, součástí dodávky je kompletní sada (ventilační mřížka na regulování přístupu vzduchu a 2 klece. Veterinární certifikát, EU homologace.

Partner: Saris
TowBox V2 DOG přepravní box na tažné zařízení, tmavě zelená
1x

TowBox V2 DOG přepravní box na tažné zařízení

21 490 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

TOWBOX® V2 DOG je ideálním a praktickým doplňkem k převozu domácích, služebních nebo loveckých psů. Box má integrované ventilační otvory a lze jej využít i na přepravu zavazadel, materiálu atd. Veterinární certifikát, EU homologace.

Partner: Saris
TowBox V3 box na tažní zařízení - tmavě zelená

TowBox V3 box na tažní zařízení

25 490 Kč

Nový TOWBOX V3 představuje nový koncept určený pro volnočasové aktivity. Visoce inovativní produkt s moderními liniemi a nejmodernější technologií určený pro automobily v 21. století. Ideální řešení pro vyšší vozy, nebo vozy, které nejsou určeny k provozu se střešním nosičem.

Partner: Saris
TowBox V2 box na tažné zařízení, tmavě zelená

TowBox V2 box na tažné zařízení

21 490 Kč

TOWBOX® V2 je skutečně ideálním řešením jak zvětšit objem zavazadlového prostoru Vašeho vozidla. Praktická alternativa ke střešním boxem, která poskytuje několik výhod. Poloha boxu v závětří auta neovlivní aerodynamický odpor, spotřebu ani rychlost jízdy.

Partner: Saris