10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Skladování nářadí a uskladnění

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Stanley 24" přepravka s vrchním organizérem Stanley 24" přepravka s vrchním organizérem
Stanley 24" přepravka s vrchním organizérem

Dílenská 24" přepravka s organizérem na drobné nářadí. Horní díl lze připevnit na přepravku a uzamknout ji, zamykání je uzpůsobeno na 2 kovové přezky. Box na nářadí slouží pro přehledné uložení nářadí, vyznačuje se dobrou manipulací.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
KETER 22´´ Organizér Smart Cantilever Stanley 24" přepravka s vrchním organizérem
KETER 22´´ Organizér Smart Cantilever

22" organizér s odolným systémem se vzpěrami pro snadné rozmístění obsahu. Organizér je vybavený průhledným krytem, kovovými západkami, vyjímatelnými boxy a ergonomickým držákem, který usnadňuje přenášení příslušenství.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
KETER Sada skříněk Smart Rolling Work Shop Stanley 24" přepravka s vrchním organizérem
KETER Sada skříněk Smart Rolling Work Shop

Plně mobilní a stavebnicová sada skříněk. Sada má blokády pro stohování, nářaďovou skříňku a box s přihrádkami na malé díly.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
KETER JAVA box 850L grafit botle Závěsný panel na nářadí 173x78cm s 94 ks. Krabic Nástěnný Modré Boxy se sadou držáků plastová
KETER JAVA box 850L grafit

Úložný box o objemu 870 l z pevného plastu. Materiál v imitaci ratanu. K uložení polštářů či zahradního náčiní. Nadčasový vzhled. Speciální mechanismus otevírání víka, díky kterému ho nemusíte držet. Maximální nosnost 50 kg. K dostání v antracitové barevné variantě s vahou 25 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
botle Závěsný panel na nářadí 173x78cm s 94 ks. Krabic Nástěnný Modré Boxy se sadou držáků plastová botle Závěsný panel na nářadí 173x78cm s 94 ks. Krabic Nástěnný Modré Boxy se sadou držáků plastová
botle Závěsný panel na nářadí 173x78cm s 94 ks. Krabic Nástěnný Modré Boxy se sadou držáků plastová

Nástěnný panel na nářadí se stohovacími boxy a policemi Botle – pracoviště je vždy čisté a uklizené. Sada se skládá ze 6 panelů o celkovém rozměru 173×78cm spolu se všemi úchyty a policemi viditelnými na fotografiích a 94 ks. krabic, je vyrobena z kvalitního, vysoce pevného plastu.

můžete mít 11.12. - 13.12.

botle Závěsný panel na nářadí 115x78cm s 56 ks. Krabic Nástěnný Modré Boxy se sadou držáků plastová botle Závěsný panel na nářadí 173x78cm s 94 ks. Krabic Nástěnný Modré Boxy se sadou držáků plastová
botle Závěsný panel na nářadí 115x78cm s 56 ks. Krabic Nástěnný Modré Boxy se sadou držáků plastová

Nástěnný panel na nářadí se stohovacími boxy a policemi Botle – pracoviště je vždy čisté a uklizené. Sada se skládá ze 4 panelů o celkovém rozměru 115×78cm spolu se všemi úchyty a policemi viditelnými na fotografiích a 56 ks. krabic, je vyrobena z kvalitního, vysoce pevného plastu.

můžete mít 11.12. - 13.12.

SkyShowtime zdarma
KETER Skříňka se 6 šuplíky 237786 Scheppach TW 1000 5909304900 Dílenský vozík s nářadím
KETER Skříňka se 6 šuplíky 237786

Nářaďová skříňka se 6 šuplíky od značky KETER. Obsahuje 5 menších a jednu hlubokou zásuvku. Postranní západky pro možnost reorganizace jednotlivých boxů. Součástí jsou i pojezdová kolečka pro snadnější přesun na místo potřeby. Zpracování z odolného plastu. Hmotnost 13,2 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Scheppach TW 1000 5909304900 Dílenský vozík s nářadím Scheppach TW 1000 5909304900 Dílenský vozík s nářadím
Scheppach TW 1000 5909304900 Dílenský vozík s nářadím

Dílenský vozík s nářadím o celkem 263 dílech pokrývajícím obsah 4 zásuvek. Celokovová kostrukce s opláštěním z tvrdého plastu. Dvojice transportních madel spolu se 4 kolečkami a brzdným mechanismem. Uzamykatelné police s vnitřními organizéry pro daný kus nářadí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Boxy na nářadí a organizéry

Aby byla práce v dílně příjemná a efektivní, je nezbytné udržovat pořádek v nářadí. S rostoucím množstvím nářadí je proto třeba pořídit dostatek boxů dílenských vozíků, organizérů a tašek na nářadí.

Kufr na nářadí je ideální na drobné ruční nářadí

Kufry na nářadí jsou obvykle vyrobeny z odolného plastu nebo hliníku. Mají několik pater, do kterých pohodlně uložíte šroubováky, gola sady a klíče a drobné komponenty v podobě vrtáků, šroubků apod. Díky madlu se snadno přenáší.

Pojízdné kufry na nářadí šetří energii

Pojízdné kufry na nářadí jsou opatřeny kolečky, proto se snadno přemisťují i v případě, že jsou plně naloženy. Pojízdné kufry jsou vhodné i pro uložení objemnějšího elektrického nářadí.

Taška na nářadí je lehká a praktická

Tašky na nářadí se vyrábí v mnoha velikostech, od malých kapsářů za opasek po velké tašky na elektrické nářadí. Mají obvykle několik oddělených komor, vyztužený popruh přes rameno a boční kapsy na drobnosti.

Organizér na nářadí přehledně uloží každý šroubek

Organizéry na šroubky a nářadí bývají plastové, často mají praktické průsvitné víko. Organizéry jsou dělené na mnoho malých přihrádek, do kterých lze vkládat všechny drobné komponenty. Pořídíte je jako jednopatrové kufříky na cesty i mnohapatrové organizéry do dílny.

Závěsné organizéry jsou nedílnou součástí každé dílny

Závěsné organizéry na šroubky a nářadí se skvěle hodí nad pracovní ponk. Uložíte do nich všechno často užívané ruční nářadí a budete jej tak mít vždy na očích a po ruce. Oblíbené jsou děrované desky na nářadí, které lze přizpůsobit dle svých potřeb.

Zásobníky na šroubky a matky

Stohovatelné zásobníky na šroubky a matky využijete v případě, že v dílně potřebujete skladovat větší množství drobných montážních komponentů. Zásobníky jsou z plastu, vrství se na sebe, přední strana je vykrojená pro snadný odběr materiálu.

Dílenský vozík zajistí přehledné uložení a transport nářadí

Odolné kovové dílenské vozíky mají mnoho zásuvek pro drobné i větší nářadí. Jsou ideálním řešením pro automechaniky, svářeče apod. Mají kolečka pro snadný transport a klíček pro bezpečné uzamčení.

Pojízdné vozíky slouží k přepravě nářadí i výrobků

Pojízdné vozíky s vysokou nosností slouží k jednoduchému transportu nářadí po dílně, některé vozíky jsou ideální k přepravě menších obrobků či hotových výrobků.

→ Pro přepravu větších komponentů nebo výrobků byste měli dílnu vybavit manipulačním vozíkem, díky kterému ušetříte mnoho energie.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Boxy na nářadí a organizéry.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Boxy na nářadí a organizéry výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Boxy na nářadí a organizéry akce.