Arsenal Brašna na rám s kapsou pro mobil (art.520)
359 Kč 299 Kč

Voděvzdorná Brašna na rám s kapsou pro mobil (art.520) s uzavíráním na suché zipy a vývodem pro sluchátka. Díky uzkému profilu je na řidítkách dostatek místa pro dalsí věci.

Arsenal Brašna pod rám ( Art. 503 )
279 Kč 249 Kč

Arsenal Art. 503 je malá brašna pod rám do které se snadno vejde vybavení na vyjížďku jako pumpička, lepení, duše nebo třeba větrovka.

Arsenal Brašna nosičová (art.505)
449 Kč 399 Kč

Voděvzdorná Arsenal Brašna nosičová (art.505) s měnitelným objemem a hlavní kapsou uzavíratelnou na zip s minimální hmotností 300 gramů.

Just One brašna Case L

Just One brašna Case L

Hodnocení: 5
249 Kč

Cyklistická brašna do rámu disponuje objemem 2,4 l a vodoodpudivým materiálem. Součástí jsou bezpečnostní reflexní prvky a dlouhý zip pro snadný přístup. Just One brašna Case L využije na svých cestách každý cyklista.

Just One brašna Travel

Just One brašna Travel

Hodnocení: 5
959 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cyklistická brašna na nosič disponuje objemem 15 l a vodoodpudivým materiálem. Je opatřena 2 vnitřními a 2 bočními kapsami. Na víku je guma pro uchycení bundy či pláštěnky. Součástí jsou bezpečnostní reflexní prvky. Just One brašna Travel využije na svých cestách každý cyklista.

BLACKBURN Outpost Frame Bag Large
1 399 Kč 1 229 Kč

Rámová brašna disponuje kapsami, do kterých si uschováte všechny potřebné věci. Je opatřena otvorem na hadičku od vodního vaku. Umožňuje zvětšit objem z 5,25 l na 6,95. BLACKBURN Outpost Frame Bag Large najde využití u každého cyklisty.

BLACKBURN Outpost Frame Bag Medium
1 299 Kč 1 139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rámová brašna disponuje kapsami, do kterých si uschováte všechny potřebné věci. Je opatřena otvorem na hadičku od vodního vaku. Umožňuje zvětšit objem z 4,3 l na 5,8 l. BLACKBURN Outpost Frame Bag Medium najde využití u každého cyklisty.

Topeak brašna na rám Tribag Large
359 Kč 279 Kč

Cyklistická brašna o objemu 0,72 l se rychle a snadno upíná na zadní nosič pomocí suchých zipů. Je vhodná na uložení telefonu, peněženky, energetické tyčinky a gelu. Topeak brašna na rám Tribag Large je ideálním doplňkem pro každého cyklistu.

BLACKBURN Outpost Frame Bag Small
1 299 Kč

Rámová brašna disponuje kapsami, do kterých si uschováte všechny potřebné věci. Je opatřena otvorem na hadičku od vodního vaku. Umožňuje zvětšit objem z 2 l na 3,5 l. BLACKBURN Outpost Frame Bag Small najde využití u každého cyklisty.

Arsenal Brašna na řídítka s nosičem (art. 510)
1 079 Kč 929 Kč

Brašna na řidítka o objemu 7 l disponuje odnímatelným průhledným pouzdrem na mapu. Je vhodná na převoz foto či videotechniky díky vnitřní plastové výztuze. Arsenal Brašna na řídítka s nosičem (art. 510) má nosnost 4 kg a obsahuje 2 boční síťové kapsy na drobnosti.

Arsenal Brašna na řidítka s uchycení klick-fix, černá (art.445)
879 Kč 779 Kč

Brašna na řidítka o objemu 7 l disponuje odnímatelným průhledným pouzdrem na mapu. Je vhodná na převoz foto či videotechniky díky vnitřní plastové výztuze. Arsenal Brašna na řidítka s uchycení klick-fix (art.445) má nosnost 4 kg a obsahuje vnitřní kapsu na drobnosti.

Arsenal Brašna na řidítka s nosičem (Art. 310) žlutá
1 319 Kč 999 Kč

Cyklistická brašna o objemu 9 l disponuje vnitřní polstrovanou vložkou, díky které bude veškerá elektronika v bezpečí. Rolovací systém zavírání a vysokofrekvenčně svařované švy zaručují 100% vodotěsnost. Arsenal Brašna na řidítka s nosičem (Art. 310) žlutá má nosnost 4 kg.

Topeak Aero Wedge Pack Small QuickClick
599 Kč 579 Kč

Cyklistická brašna o objemu 0,66 l disponuje aerodynamickým tvarem. Upíná se velmi jednoduše pod sedlo díky technologii Quick Click. Obsahuje bezpečnostní reflexní prvky. Topeak Aero Wedge Pack Small QuickClick pojme náhradní duši i cyklonářadí.

Zéfal Z-Traveler 80

Zéfal Z-Traveler 80

Hodnocení: 4,6
1 990 Kč 1 399 Kč

Voděodolná brašna Zéfal Z-Traveler 80 s výklopnými zesílenými bočními kapsami. Pro všechny typy nosičů. Upevnění pomocí suchých zipů. Objem 32 litrů. Ochranný potah do deště.

Topeak Tour Guide

Topeak Tour Guide

Hodnocení: 4,8
2 149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompaktní brašna na řídítka o objemu 5 l obsahuje praktickou průhlednou kapsu na mapu. Rychle a snadno upíná na rám díky technologii QuickClick. Součástí je i pláštěnka a klip pro světlo. Topeak Tour Guide můžete nosit vždy s sebou díky přiloženému ramennímu popruhu.

Topeak MTX Trunk Bag DXP s bočnicemi
2 849 Kč 2 539 Kč

Cyklistická brašna o objemu 22,6 l se rychle a snadno upíná na zadní nosič díky technologii QuickClick. Má hlavní komoru s rozšířením a 2 boční také s rozšířením. Topeak MTX Trunk Bag DXP s bočnicemi je ideálním doplňkem pro každého cyklistu.

Topeak SmartPhone DryBag 6" Black
839 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Obal na telefon je vhodný na displeje o rozměru 5–6". Je voděodolný a ochrání váš telefon před nepřízní počasí. Stále lze využívat různé aplikace jako je navigace či přehrávání hudby. Topeak SmartPhone DryBag 6" Black se uchycuje QuickClick systémem.

Topeak Aero Wedge Pack Medium pásky
509 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cyklistická brašna o objemu 0,98–1,3 l disponuje aerodynamickým tvarem. Upíná se velmi jednoduše pod sedlo klasickými páskami. Má klip pro připevnění světla. Obsahuje bezpečnostní reflexní prvky. Topeak Aero Wedge Pack Medium pásky pojme náhradní duši i cyklonářadí.

Topeak Compact

Topeak Compact

Hodnocení: 4,9
1 349 Kč

Kompaktní brašna na řídítka o objemu 2 l je ideální pro váš fotoaparát, mobil nebo kameru. Rychle a snadno upíná na rám díky technologii QuickClick. Topeak Compact můžete nosit vždy s sebou díky přiloženému pásku jako ledvinku či přes rameno.

Topeak Aero Wedge Pack Medium QuickClick
749 Kč

Cyklistická brašna o objemu 0,8 l disponuje aerodynamickým tvarem. Upíná se velmi jednoduše pod sedlo díky technologii Quick Click. Obsahuje bezpečnostní reflexní prvky. Topeak Aero Wedge Pack Medium QuickClick pojme náhradní duši i cyklonářadí.

Topeak FrontLoader brašna na řidítka 8l
2 099 Kč

Cyklistická brašna o objemu 8 l se snadno uchytí pomocí distančního držáku a rychloupínacích pásek. Vnitřní vak disponuje voděodolností 10000 mm. Topeak FrontLoader brašna na řidítka 8 l můžete naplnit až 5 kg nákladem.

BLACKBURN Local Medium Seat Bag
499 Kč 419 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Větší podsedlová brašnička Blackburn Local Medium Seat Bag s reflexními prvky a poutkem na blikačku. Objem: 1 litr. Voděodolná úprava proti nečekaným změnám počasí.

Topeak FastFuel Tribag
1 109 Kč

Cyklistická brašna o objemu 0,6 l se rychle a snadno upíná na rám nylonovými páskami. Vhodná na uložení telefonu, klíčů, peněženky i energetické tyčinky. Topeak FastFuel Tribag využije každý cyklista.

Topeak Tri Dry Bag voděodolná
749 Kč

Voděodolná cyklistická brašna o objemu 0,6 l se rychle a snadno upíná na zadní nosič pomocí suchých zipů. Je vhodná na uložení telefonu, peněženky, energetické tyčinky a gelu. Topeak Tri Dry Bag voděodolná je ideálním doplňkem pro každého cyklistu.

BLACKBURN Barrier Trunk Bag
3 199 Kč 2 609 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zadní brašna Blackburn Barrier Trunk Bag je kompatibilní se všemi zadními nosiči. Její výhodou je široký a přehledný vstup s magnetickým uchycením pásku! Objem 9,5 L.

Topeak RideCase pro iPhone 6, 6s, 7, 8 White
1 499 Kč

Obal na telefon je vhodný pro iPhone 6, 6s, 7, 8. Má vnejší kostru z odolného plastu s kompozitovou základnou. Stále lze využívat různé aplikace jako je navigace či přehrávání hudby. Topeak RideCase pro iPhone 6, 6s, 7, 8 Whit se uchycuje QuickClick systémem.

Arsenal Brašna velkoobjemová (art.312)
1 109 Kč 949 Kč

Arsenal Brašna velkoobjemová (art.312) vhodná na expediční jízdy v náročném terénu, kde se předpokládá převoz věcí náchylných na poškození vodou či vlhkem. V novém žlutém designu pro lepší viditenost na silnici.

Topeak DynaPack

Topeak DynaPack

Hodnocení: 4,3
1 799 Kč

Cyklistická brašna o objemu 4 l se rychle a snadno upíná na rám díky technologii QuickClick. Obsahuje integrovanou pláštěnku. Disponuje nosnosí až 4,5 kg a vejde se do ní všechno nezvytné vybavení. Topeak DynaPack má bezpečnostní reflexní pásek.

Just One Frame L

Just One Frame L

Hodnocení: 4,9
339 Kč 299 Kč

Brašna do rámu Just One Frame L o objemu 2.5 l je vyrobena z vodoodpudivého materiálu kombinovaného s neoprenem pro větší odolnost. .

Topeak DynaPack DX

Topeak DynaPack DX

Hodnocení: 3,3
2 549 Kč 2 479 Kč

Cyklistická brašna o objemu 9,7 l se rychle a snadno upíná na rám díky technologii QuickClick. Obsahuje integrovanou pláštěnku. Disponuje nosnosí až 4,5 kg a vejde se do ní všechno nezvytné vybavení. Topeak DynaPack DX má bezpečnostní reflexní pásek.

Topeak MTX Trunk Bag EXP s bočnicemi
2 309 Kč 2 159 Kč

Cyklistická brašna o objemu 8 l se rychle a snadno upíná na zadní nosič díky technologii QuickClick. Má hlavní komoru s rozšířením a 2 boční s rozšířením. Topeak MTX Trunk Bag EXP s bočnicemi je ideálním doplňkem pro každého cyklistu.

Topeak BackLoader rolovací brašna na sedlovku 15 l
2 399 Kč

Cyklistická brašna o objemu 15 l se snadno uchytí pod sedlo pomocí suchých zipů. Vnitřní vak disponuje voděodolností 10000 mm. Topeak BackLoader rolovací brašna na sedlovku 15 l se lehce přichytí bez potřeby mít nainstalovaný nosič.

Topeak TopLoader brašna na rám 0,75 l
899 Kč

Cyklistická brašna o objemu 0,75 l se snadno uchytí pomocí nylonových pásků na horní rámovou trubku. Obsahuje integrovanou pláštěnku, kterou můžete využít při nepřízni počasí. Topeak TopLoader brašna na rám 0,75 l pojme telefon, peněženku a další maličkosti.

Topeak MTX Trunk Bag EX
1 649 Kč

Cyklistická brašna o objemu 8 l se rychle a snadno upíná na zadní nosič díky technologii QuickClick. Má hlavní komoru a 2 boční kapsy na zip. Topeak MTX Trunk Bag EX je ideálním doplňkem pro každého cyklistu.

Topeak Aero Wedge Pack Large pásky
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cyklistická brašna o objemu 0,98–1,3 l disponuje aerodynamickým tvarem. Upíná se velmi jednoduše pod sedlo klasickými páskami. Má klip pro připevnění světla. Obsahuje bezpečnostní reflexní prvky. Topeak Aero Wedge Pack Large pásky pojme náhradní duši i cyklonářadí.

Topeak Tour Guide DX

Topeak Tour Guide DX

Hodnocení: 4,7
2 249 Kč 1 999 Kč

Kompaktní brašna na řídítka o objemu 7,7 l obsahuje praktickou průhlednou kapsu na mapu. Rychle a snadno upíná na rám díky technologii QuickClick. Součástí je i pláštěnka a klip pro světlo. Topeak Tour Guide DX můžete nosit vždy s sebou díky přiloženému ramennímu popruhu.

Just One Touch 5.0

Just One Touch 5.0

Hodnocení: 4
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický držák na telefon je vyroben z vysoce elastického silikonu a pevně obepne přístroj. Je ideální pro displeje o velikosti 4,5" až 8". Just One Touch 5.0 uvítá každý cyklista.

Topeak Mondo Pack
989 Kč

Cyklistická brašna o objemu 1,2 l disponuje 2 bočními vstupy. Upíná se velmi jednoduše pod sedlo díky technologii QuickClick. Obsahuje vnitřní síťované kapsy a bezpečnostní reflexní prvky. Topeak Mondo Pack pojme náhradní duši i cyklonářadí.

BLACKBURN Grid Small Seat Bag Black Reflective
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Malá podsedlová brašnička, vhodná pro uložení duše, nářadí nebo montpáky. Blackburn Grid Small Seat Bag Black Reflective je provedena v černé barvě s reflexními boky, polstrováním a poutkem na blikačku. Voděodolný zip zabrání poškození uložených věcí.

Topeak MidLoader brašna na rám 4,5 l
1 499 Kč 1 369 Kč

Cyklistická brašna o objemu 4,5 l se snadno uchytí pomocí suchého zipu a vyplní prázdné místo uvnitř rámu. Vnitřní vak disponuje voděodolností 10000 mm. Topeak MidLoader brašna na rám 4,5 l má přístup z obou stran díky 2 voděodolným zipům.

Topeak SmartPhone DryBag 5" Black
749 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Obal na telefon je vhodný na displeje o rozměru 4–5". Je voděodolný a ochrání váš telefon před nepřízní počasí. Stále lze využívat různé aplikace jako je navigace či přehrávání hudby. Topeak SmartPhone DryBag 5" Black se uchycuje QuickClick systémem.

BLACKBURN Grid Medium Seat Bag Black Reflective
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Středně velká podsedlová brašnička vhodná na duši, nářadí nebo montpáky. Blackburn Grid Medium Seat Bag Black Reflective je provedena v černé barvě s reflexními boky, polstrováním a poutkem na blikačku. Voděodolný zip zabrání poškození uložených věcí.

Topeak pláštěnka pro MTX Trunk Bag EXP
599 Kč

Praktická pláštěnka pro cyklistické brašny se stane nepostradatelným doplňkem pro cyklisty. Během špatného počasí ochrání vaše vybavení před deštěm. Topeak pláštěnka pro MTX Trunk Bag EXP je snadno sbalitelná a nezabere skoro žádné místo.

Lezyne Caddy Kit Black
840 Kč 569 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehká servisní sada v praktické brašně. Lezyne Caddy Kit Black obsahuje 2× 16g bombičku, samolepící záplaty, montpáky a nepromokavý Caddy Sack.