Počet nalezených produktů: 72

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Acra Dámské brusle roztahovací s vyměnitelným podvozkem
1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální dámské brusle pro celoroční použití. Acra Dámské roztahovací brusle s vyměnitelným podvozkem, který lze velmi snadno změnit, zaručují zábavné bruslení po celý rok. Bota je měkká a v kombinaci se šněrováním a stahovacími pásky zajistí, že brusle budou dobře a pohodlně sedět. Nosnost bruslí je 80 kg.


Acra Chlapecké brusle roztahovací softové
710 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nastavitelné hokejové brusle. Acra Chlapecké brusle roztahovací softové disponují možností nastavit brusli do 4 různých velikostí. Brusle má pevný plastový skelet a vnitřní botičku z příjemného materiálu, který zaručuje komfort. Upevnění je zajištěno kombinací šněrování a dvěma přezkami. Brusle mají vodoodpudivou úpravu.


Acra Chlapecké brusle roztahovací plastové
569 Kč

Juniorské hokejové brusle. Chlapecké brusle roztahovací plastové disponují jednoduchým mechanismem nastavení velikosti – 4 možnosti. Brusle tvoří pevný plastový skelet a textilní botička z příjemného materiálu. Výhodou je snadné zapínání brusle pomocí přezek.


Acra Princess

Acra Princess

Hodnocení: 5
639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní lední brusle vhodné na krasobruslení. Acra Princess disponuje botou vyrobenou z umělé kůže. Komfort je zajištěn měkkou výstelkou a zateplovacím potahem. Brusle jsou vybaveny poniklovanými ocelovými noži.


Acra Canadien-20%

Acra Canadien

Hodnocení: 5
870 Kč

689 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Základní pánské hokejové brusle. Acra Canadien disponují pevnou botou, která je na špičce posílena, aby lépe chránila před údery pukem. Komfort zajišťuje vnitřní výstelka a kvalitní polstrování. Nože díky své tvrdosti dovolují i velmi ostré hokejové broušení.


FILA Eve BS-35%

FILA Eve BS

Hodnocení: 5
1 999 Kč

1 289 Kč

Výprodej

Dámské lední brusle Fila Eve BS jsou koncipovány tak, aby splňovaly všechny nároky rekreačního bruslaře, a to jak z hlediska komfortu, tak i výkonu. Mají univerzální využití. Konstrukce skeletu zaručuje laterální oporu a flexi při ohybu nohy.


Tempish Giulia-40%

Tempish Giulia

Hodnocení: 4,5
2 030 Kč

1 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámská brusle Tempish Guilia se řadí mezi nejkvalitnější brusle značky. Je určena pro náročné bruslařky. Bota brusle je z kvalitního materiálu na bázi PU s úpravou 3D, který dodává botě punc exkluzivity.


FILA Primo Ice-40%

FILA Primo Ice

Hodnocení: 5
2 699 Kč

1 599 Kč

Výprodej

Pánské brusle Primo Ice jsou koncipovány tak, aby splňovaly všechny nároky rekreačního bruslaře, a to jak z hlediska komfortu, tak i výkonu. Mají univerzální využití. Konstrukce skeletu zaručuje laterální oporu.


Roces Faceoff-36%
1 990 Kč

1 259 Kč

Výprodej

Dětské lední brusle Roces Faceoff pro rostoucí bruslaře a bruslařky. Nastavitelné rozpětí velikostí pro růst boty s nohou vašeho dítěte. Hokejová čepel z uhlíkové oceli.


Roces Fur Inside-36%
2 490 Kč

1 579 Kč

Výprodej

Dámské módní lední brusle Roces Fur Inside pro rekreační bruslařky s kožíškem uvnitř pro větší pohodlí. S krasobruslařským ostřím z uhlíkové oceli se zuby pro dlouhou výdrž.


Roces Icy 3-36%
2 790 Kč

1 769 Kč

Výprodej

Pánské lední brusle Roces Icy 3 pro sportovní i rekreační bruslaře. S ostřím z uhlíkové oceli pro dlouhou výdrž a snadné broušení nože. Anatomické tvarování pro pohodlnější bruslení.


Roces Jokey Ice Boy-36%
1 890 Kč

1 199 Kč

Výprodej

Dětské brusle Roces Jokey Ice Boy s hokejovou čepelí roste s dětskou nohou. Uživatelsky přívětivá dětská lední brusle s nastavitelnou velikostí. Odolná, teplá a ideální pro výuku základní techniky.


Roces Jokey Ice Girl-36%
1 890 Kč

1 199 Kč

Výprodej

Dětské brusle Roces Jokey Ice Girl s krasobruslačským ostřím roste s dětskou nohou. Uživatelsky přívětivá dětská lední brusle s nastavitelnou velikostí. Odolná, teplá a ideální pro výuku základní techniky.


Roces MCK II F-36%
2 190 Kč

1 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dívčí lední brusle Roces MCK II F pro mladé bruslařky. Vhodné na rekreační bruslení i začátky na ledu. Ostří z uhlíkové oceli pro dlouhou výdrž, se zoubky na špičce. Anatomické tvarování pro pohodlnější bruslení.


Roces MCK II H-36%
2 150 Kč

1 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chlapecké lední brusle Roces MCK II H pro mladé bruslaře. Vhodné na rekreační bruslení i začátky na ledu. Ostří z uhlíkové oceli pro dlouhou výdrž. Anatomické tvarování pro pohodlnější bruslení.


Roces Model R-34%
2 290 Kč

1 499 Kč

Výprodej

Dámské módní lední brusle Roces Model R pro sportovní i rekreační bruslařky. S krasobruslařským ostřím z uhlíkové oceli se zuby pro dlouhou výdrž. Anatomická stélka pro větší pohodlí.


Roces Moody Ice Boy-36%
2 190 Kč

1 389 Kč

Výprodej

Chlapecké lední brusle Roces Moody Ice Boy pro mladé bruslaře. Vhodné na rekreaci i na zápas. Ostří z uhlíkové oceli pro dlouhou výdrž. Anatomické tvarování pro pohodlnější bruslení.


Roces Moody Ice Girl-36%
2 190 Kč

1 389 Kč

Výprodej

Dívčí lední brusle Roces Moody Ice Girl pro mladé bruslařky. Vhodné na rekreační bruslení. Ostří z uhlíkové oceli pro dlouhou výdrž, se zoubky na špičce. Anatomické tvarování pro pohodlnější bruslení.


Roces RH 4-36%
2 190 Kč

1 389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánské lední brusle Roces RH 4 pro sportovní i rekreační bruslaře. S hokejovým ostřím z uhlíkové oceli pro dlouhou výdrž a snadné broušení nože. Anatomická stélka pro pohodlné bruslení.


Roces RSK 2-36%
2 490 Kč

1 579 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské lední brusle Roces RSK 2 pro sportovní a volnočasové bruslaře. S hokejovým ostřím z uhlíkové oceli pro dlouhou výdrž a snadné broušení nože.


Tempish Neo-X Lady Duo-46%

Tempish Neo-X Lady Duo

Hodnocení: 5
1 980 Kč

1 069 Kč

Výprodej

Lední i kolečkové dívčí brusle Tempish Neo-X Duo se speciální duální konstrukcí pro celoroční rekreační bruslení. Jednoduchým povolením dvou šroubů přeměníte kolečkové brusle na zimní a naopak. Brusle jsou určeny pro začínající a pokročilé bruslařky.


FILA Chrissy LX-43%

FILA Chrissy LX

Hodnocení: 5
2 599 Kč

1 469 Kč

Výprodej

Dámské lední brusle Fila Chrissy jsou luxusní model, který vyniká svou měkkostí a anatomicky tvarovanou konstrukcí. Nastavují nový standard pohodlí a tepla.


FILA Primo Ice Lady-40%

FILA Primo Ice Lady

Hodnocení: 5
2 699 Kč

1 599 Kč

Výprodej

Dámské lední brusle Fila Primo Ice Lady jsou koncipovány tak, aby splňovaly všechny nároky rekreačního bruslaře, a to jak z hlediska komfortu, tak i výkonu. Mají univerzální využití. Konstrukce skeletu zaručuje laterální oporu a flexi při ohybu nohy.


FILA Viper HC-36%

FILA Viper HC

Hodnocení: 4
2 499 Kč

1 589 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské lední brusle Fila Viper HCergonomicky tvarovanou botou vysoké kvality. Ultra lehký kompozit s velmi kvalitními noži z nerezové oceli. Zesílená špička, zadní zpevněný spoiler.


FILA X-One Ice-42%

FILA X-One Ice

Hodnocení: 5
1 899 Kč

1 099 Kč

Výprodej

X-one Ice jsou univerzální brusle rostoucí s nohou dítěte a děti na nich skutečně uplatní všechny své dovednosti. Konstrukce skeletu a manžety z kompozitu zaručuje optimální laterální oporu a flexi při ohybu nohy vpřed.


FILA X-One Ice G-42%

FILA X-One Ice G

Hodnocení: 5
1 899 Kč

1 099 Kč

Výprodej

Brusle X-One Ice G mají konstrukci ze skeletu a manžety z kompozitu, které zaručují optimální laterální oporu a flexi při ohybu nohy vpřed. Krasobruslařský nůž z nerezové, pískem leštěné oceli. Brusle roste s dítětem.


Roces Paradise-36%
1 690 Kč

1 069 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské lední brusle Roces Paradise pro sportovní i rekreační bruslařky. S krasobruslařským ostřím z uhlíkové oceli se zuby pro dlouhou výdrž. Anatomické tvarování pro pohodlnější bruslení.


Roces RFG 1-36%

Roces RFG 1

Hodnocení: 4
1 990 Kč

1 259 Kč

Výprodej

Dámské lední brusle Roces FRG 1 pro sportovní i rekreační bruslařky. S ostřím z uhlíkové oceli se zuby pro dlouhou výdrž. Anatomické tvarování pro pohodlnější bruslení.


Tempish Boston-46%

Tempish Boston

Hodnocení: 4,5
1 900 Kč

1 019 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánská brusle Tempish Boston je vhodná pro hráče středních soutěží a rekreační bruslaře, kteří od brusle vyžadují závodní vlastnosti. Velmi pevný materiál zajistí jejich dlouhou životnost.


Tempish Brusle Elena-46%
1 980 Kč

1 069 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské brusle vyvedené v moderním stylu s lehkým nádechem retra. Tempish Brusle Elena kombinují pohodlí zajištěné měkkou vnitřní výstelkou SUPER SOFT FUN FUR a jistotu při jízdě díky anatomicky tvarovanému pevnému skeletu v oblasti kotníku. Brusle mají díky výstelce také velmi dobré izolační vlastnosti.


Tempish Chantal-50%

Tempish Chantal

Hodnocení: 5
2 030 Kč

999 Kč

Výprodej

Dámská lední brusle Tempish Get-UP Luxury nadchne kvalitním zpracováním a příjemným designem. Klasická konstrukce pro rekreační sportování a zábavu na ledě.


Tempish Crox-42%

Tempish Crox

Hodnocení: 4,5
1 980 Kč

1 139 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánská brusle Tempish Crox vhodná pro hráče středních a nižších soutěží i rekreační bruslaře, kteří od brusle vyžadují závodní vlastnosti. Velmi pevný materiál zajistí jejich dlouhou životnost.


Tempish Dream-42%

Tempish Dream

Hodnocení: 4,5
1 550 Kč

899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zateplené lední dámské brusle Dream klasické konstrukce jsou vhodné pro výkonnostní i rekreační sport. Tyto brusle se Vám dokonale přizpůsobí a díky kvalitnímu kožíšku Vám bude teplo po celou dobu bruslení. Brusle mají nože z nerezové oceli.


Tempish Fearless-46%

Tempish Fearless

Hodnocení: 5
1 790 Kč

959 Kč

Výprodej

Dětské lední brusle Tempish Fur Fearless jsou určeny pro rekreační sport. Plastové, s nastavitelnou velikostí, tyto brusle porostou s vaší ratolestí a tak je využijete po mnoho let.


Tempish Fine-47%

Tempish Fine

Hodnocení: 4
1 900 Kč

999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámská lední brusle Tempish Fine klasické konstrukce pro rekreační, sportovní i výkonnostní bruslení. Bota brusle je z kvalitního materiálu na bázi PU s úpravou 3D.


Tempish FUR Expanze-47%
1 320 Kč

699 Kč

Výprodej

Dětské lední brusle Tempish Fur Expanze jsou určeny pro rekreační sport. Plastové, s nastavitelnou velikostí, tyto brusle porostou s vaší ratolestí a tak je využijete po mnoho let.


Tempish Get-UP Luxury-50%

Tempish Get-UP Luxury

Hodnocení: 4,5
2 030 Kč

999 Kč

Výprodej

Dámská lední brusle Tempish Get-UP Luxury nadchne kvalitním materiálem a novým zajímavým fashion designem. Klasická konstrukce pro rekreační i sportovní bruslení.


Tempish Lucia-44%

Tempish Lucia

Hodnocení: 4,5
1 900 Kč

1 049 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasická dámská brusle Tempish Lucia určena pro rekreační bruslení. Svršek brusle je vyrobený z PU s povrchovou úpravou PU LAXY 3D – diamantového vzhledu, zdobí 10 ks vložených třpytivých kamínků.


Tempish Neo-X Duo-46%

Tempish Neo-X Duo

Hodnocení: 4,5
1 980 Kč

1 069 Kč

Výprodej

Dětské brusle Tempish Neo-X Duo se speciální duální konstrukcí pro celoroční rekreační bruslení. Jednoduchým povolením dvou šroubů přeměníte kolečkové brusle na zimní a naopak. Brusle jsou určeny pro začínající a pokročilé bruslaře.


Tempish Neo-X Ice Lady-46%

Tempish Neo-X Ice Lady

Hodnocení: 5
1 500 Kč

799 Kč

Výprodej

Atraktivní dívčí lední brusle Tempish Neo-X Ice jsou velmi vhodné pro začínající bruslařky díky funkční konstrukci a anatomicky řešenému tvaru skeletu i vnitřní botičky. Předností bruslí je velmi jednoduchá nastavitelnost velikosti o 4 čísla stisknutím pojistky v boční části skeletu.


Tempish Nice-44%

Tempish Nice

Hodnocení: 5
1 670 Kč

929 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasická dámská brusle Tempish Nice je určená pro výkonnostní sport. Kvalitní svršek brusle z materiálu na bázi PVC cool rezist je voděodolný, zároveň je přizdoben 6-ti třpytivými kamínky.


Tempish North-44%

Tempish North

Hodnocení: 5
1 670 Kč

929 Kč

Výprodej

Klasické dámské brusle Tempish North jsou ideální volbou pro rekreační a fashion bruslení. Výstelka v imitaci kožešiny zajišťuje příjemný pocit tepla.


Tempish Phoenix X4-47%

Tempish Phoenix X4

Hodnocení: 4,5
1 890 Kč

999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánské brusle Phoenix X4 jsou vyvinuty pro rekreační bruslaře a hobby hokejisty. Rezistentní PVC materiál zajišťuje vysokou pevnost a nízkou hmotnost boty. Výstelka z materiálu CAMBRA pro dokonalý komfort a odvod potu.


Tempish Rebel Ice One Pro-43%
1 670 Kč

939 Kč

Výprodej

Chlapecké lední brusle Tempish Rebel Ice One Pro jsou určeny pro rekreační sport. Jsou vhodnou volbou pro začínajícího a pokročilého bruslaře.


Tempish Rebel Ice One Pro Girl-43%
1 670 Kč

939 Kč

Výprodej

Dívčí lední brusle Tempish Rebel Ice One Pro Girl jsou určeny pro úplné začátečnice, tak pro pokročilé. Měkká rychleschnoucí výstelka zajišťuje pohodlné přizpůsobení tvaru dětské nohy.


Tempish RS Verso ICE-46%

Tempish RS Verso ICE

Hodnocení: 3,5
1 380 Kč

739 Kč

Výprodej

Dětské lední brusle Tempish RS Verso Ice určeny pro rekreační sport a zábavu na ledu. Vhodná volba pro začínající až pokročilé bruslaře. Zajímavý design pro zvýraznění stylu.


Tempish RS Verso Ice Girl-40%
1 380 Kč

819 Kč

Výprodej

Dívčí lední brusle Tempish RS Verso Ice Girl určeny pro rekreační sport a zábavu na ledu. Vhodná volba pro začínající až pokročilé bruslařky. Zajímavý design pro zvýraznění stylu.


Tempish Vancouver Lady

Tempish Vancouver Lady

Hodnocení: 5
2 150 Kč

1 342 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské lední brusle Tempish Vancouver Lady určena pro rekreační sport a hráčky nižších soutěží. Klasická konstrukce, kvalitní zpracování a příjemný design.