TEMPISH Get-UP Luxury-55%

TEMPISH Get-UP Luxury

Hodnocení: 4,5
2 030 Kč 899 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámská lední brusle Tempish Get-UP Luxury nadchne kvalitním materiálem a novým zajímavým fashion designem. Klasická konstrukce pro rekreační i sportovní bruslení.

FILA Viper HC-32%

FILA Viper HC

Hodnocení: 3,8
2 499 Kč 1 699 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské lední brusle disponují tvarovanou zpevněnou špičkou, která chrání prsty. Tlaku předejde polstrovaný jazyk a spojler na patě. Jsou ideální pro rekreační hokejisty. Dotahují se pomocí klasických tkaniček. FILA Viper HC jsou opatřeny hokejovým nožem z pískem leštěné nerezové oceli.

TEMPISH Brusle Detroit lady

TEMPISH Brusle Detroit lady

Hodnocení: 4,9
2 150 Kč 1 729 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské hokejové brusle vhodné pro rekreační využití. Brusle jsou vyrobeny z odolného PVC a jsou vybaveny kvalitními noži z uhlíkové oceli kalené na tvrdost HRC 53–55. Pohodlí pro nohy je zajištěno vyložením vnitřní části zvláštním materiálem na bázi DB 320, který se přizpůsobí každé noze.

TEMPISH Brusle Giulia black plus
2 030 Kč 1 469 Kč

Stylové dámské krasobrusle ideální pro náročnější bruslaře. Tempish Brusle Giulia black plus zaujmou hned na první pohled zajímavou 3D povrchovou úpravou. Brusle je vybavena anatomicky tvarovaným skeletem pro lepší komfort a bezpečnost pri jízdě. Vnitřní výstelka boty je velmi odolná a absorpční díky použití nového materiálu black velvet T.

Acra Chlapecké brusle roztahovací softové
650 Kč 519 Kč

Nastavitelné hokejové brusle. Acra Chlapecké brusle roztahovací softové disponují možností nastavit brusli do 4 různých velikostí. Brusle má pevný plastový skelet a vnitřní botičku z příjemného materiálu, který zaručuje komfort. Upevnění je zajištěno kombinací šněrování a dvěma přezkami. Brusle mají vodoodpudivou úpravu.

TEMPISH Fine

TEMPISH Fine

Hodnocení: 4,6
1 900 Kč 1 819 Kč

Dámská lední brusle TEMPISH Fine klasické konstrukce pro rekreační, sportovní i výkonnostní bruslení. Bota brusle je z kvalitního materiálu na bázi PU s úpravou 3D.

TEMPISH RS Verso ICE

TEMPISH RS Verso ICE

Hodnocení: 4,4
1 380 Kč 1 009 Kč

Dětské lední brusle Tempish RS Verso Ice určeny pro rekreační sport a zábavu na ledu. Vhodná volba pro začínající až pokročilé bruslaře. Zajímavý design pro zvýraznění stylu.

TEMPISH Brusle Detroit

TEMPISH Brusle Detroit

Hodnocení: 4,3
1 900 Kč 1 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánské hokejové brusle vhodné pro hráče nižších i středních soutěží a rovněž pro rekreační bruslaře. Tempish Brusle Detroit jsou anatomicky tvarované a vyrobené z odolného PVC. Brusle se díky vnitřnímu materiálu na bázi latexu DB 320 přizpůsobí dle tvaru chodidla. Vysoká odolnost nožů je zajištěna použitím uhlíkové oceli, která byla zakalena na tvrdost HRC 53–55.

TEMPISH Clips girl duo

TEMPISH Clips girl duo

Hodnocení: 4,5
2 012 Kč 1 339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské brusle s možností nastavitelné velikosti o 4 čísla využijí začátečníci i pokročilí. Disponují anatomicky tvarovanou vložkou a skvěle tak padnou. Tempish Clips girl duo umožňují přeměnu ledních bruslí na kolečkové díky speciální konstrukci.

TEMPISH Nordiq, bílé, dámské
2 041 Kč 1 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské klasické brusle pro rekreační a fashion jízdu od značky TEMPISH. Skelet z PVC materiálu s rezistencí vůči chladu. Anatomická bandáž v oblasti jazyka. Vyšší patní část pro dostatečnou oporu. Šněrování na tkaničky přes větší nártovou oblast. Lehká a pevná konstrukce. Kontaktní nůž z nerez oceli. V balení jsou spolu s párem návleků s kožešinkou.

FILA brusle X-One Ice

FILA brusle X-One Ice

Hodnocení: 5
1 790 Kč 1 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské lední brusle s nastavitelnou velikostí disponují hokejovou čepelí z pískem leštěné nerezové oceli. Podšívka je ze polstrovaného sametu pro zajištění tepla. FILA brusle X-One Ice se zavazují pomocí tkaniček s očky v oblasti kotníku, pásku na suchý zip a přezky.

FILA brusle X-One Ice G

FILA brusle X-One Ice G

Hodnocení: 4,8
1 790 Kč 1 599 Kč

Dětské lední brusle s nastavitelnou velikostí disponují hokejovou čepelí z pískem leštěné nerezové oceli.Podšívka je ze polstrovaného sametu pro zajištění tepla. FILA brusle X-One Ice G se zavazují pomocí tkaniček s očky v oblasti kotníku, pásku na suchý zip a přezky.

TEMPISH Dívčí brusle Joy

TEMPISH Dívčí brusle Joy

Hodnocení: 4,7
1 380 Kč 1 219 Kč

Stylové nastavitelné dívčí lední brusle. TEMPISH Dívčí brusle Joy vynikají rychleschnoucí a zároveň pohodlnou výstelkou boty. Brusle jsou vyrobeny z kvalitního PVC. Pevné dotažení brůslí je zajištěno šněrováním, nártovým páskem na suchý a oboustranou přezkou s pojistkou proti povolení. Brusle mají výborné tepelně–izolační vlastnosti. Brusle jsou velmi snadno nastavitelné pomocí tlačítka.

TEMPISH Rebel Ice One Pro

TEMPISH Rebel Ice One Pro

Hodnocení: 4,9
1 670 Kč 1 179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chlapecké lední brusle TEMPISH Rebel Ice One Pro jsou určeny pro rekreační sport. Jsou vhodnou volbou pro začínajícího a pokročilého bruslaře.

Acra Canadien

Acra Canadien

Hodnocení: 4,5
879 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Základní pánské hokejové brusle. Acra Canadien disponují pevnou botou, která je na špičce posílena, aby lépe chránila před údery pukem. Komfort zajišťuje vnitřní výstelka a kvalitní polstrování. Nože díky své tvrdosti dovolují i velmi ostré hokejové broušení.

Acra Dívčí brusle roztahovací softové
680 Kč 559 Kč

Nastavitelné dívčí brusle. Acra Dívčí brusle roztahovací softové disponují možností nastavit brusli do 4 různých velikostí. Brusle má pevný plastový skelet a vnitřní botičku z příjemného materiálu, který zaručuje komfort. Upevnění je zajištěno kombinací šněrování a dvěma přezkami. Brusle mají vodoodpudivou úpravu.

Acra Dívčí brusle roztahovací plastové
569 Kč 519 Kč

Juniorské dívčí brusle. Dívčí brusle roztahovací plastové disponují jednoduchým mechanismem nastavení velikosti – 4 možnosti. Brusle tvoří pevný plastový skelet a textilní botička z příjemného materiálu. Výhodou je snadné zapínání brusle pomocí přezek.

TEMPISH Clips duo

TEMPISH Clips duo

Hodnocení: 4,4
2 012 Kč 1 429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské brusle s možností nastavitelné velikosti o 4 čísla využijí začátečníci i pokročilí. Disponují anatomicky tvarovanou vložkou a skvěle tak padnou. Tempish Clips duo umožňují přeměnu ledních bruslí na kolečkové díky speciální konstrukci.

TEMPISH Revo toqr

TEMPISH Revo toqr

Hodnocení: 3,7
2 940 Kč 2 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vyrobeno z velmi odolného a tvrdého termoplastu CYBER 385. Skelet brusle TEMPISH Revo toqr je anatomicky natvarován z jednoho kusu, což zajišťuje pevnou a pohodlnou fixaci nohy v botě. Pevnost kompletu zvyšuje tenká podešev z extra tvrdého a houževnatého nylonu.

TEMPISH Volt-S Junior, černé
2 008 Kč 1 489 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské hokejové brusle pro aktivní využití v rámci jízdy i utkání. Jednodílný skelet z odolného plastu. Speciální nůž pro náročnější tempo. Vyšší patní část pro dostatečnou oporu. Šněrování na tkaničky přes větší nártovou oblast. Volt-S Junior mají lehkou a pevnou konstrukci.

Acra Chlapecké roztahovací brusle s vyměnitelným podvozkem
1 049 Kč 849 Kč

Univerzální chlapecké brusle pro celoroční použití. Acra Chlapecké roztahovací brusle s vyměnitelným podvozkem, který lze velmi snadno změnit, zaručují zábavné bruslení po celý rok. Bota je měkká a v kombinaci se šněrováním a stahovacími pásky zajistí, že brusle budou dobře a pohodlně sedět. Nosnost bruslí je 80 kg.

TEMPISH Giulia

TEMPISH Giulia

Hodnocení: 4,7
2 030 Kč 1 389 Kč

Dámská brusle TEMPISH Giulia se řadí mezi nejkvalitnější brusle značky. Je určena pro náročné bruslařky. Bota brusle je z kvalitního materiálu na bázi PU s úpravou 3D, který dodává botě punc exkluzivity.

TEMPISH Wortex

TEMPISH Wortex

Hodnocení: 4,9
2 043 Kč 1 239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánské brusle disponují plastovou výztuhou, která ochraňuje před údery puků a hokejek. Mají anatomicky tvarovaný kotník a 2dílný jazyk. TEMPISH Wortex jsou vhodné pro hráče středních a nižších soutěží a rekreační bruslaře, kteří od brusle vyžadují závodní vlastnosti.

TEMPISH Rebel Ice One Pro Girl
1 670 Kč 1 179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dívčí lední brusle TEMPISH Rebel Ice One Pro Girl jsou určeny pro úplné začátečnice, tak pro pokročilé. Měkká rychleschnoucí výstelka zajišťuje pohodlné přizpůsobení tvaru dětské nohy.

TEMPISH Volt-S, černé, pánské
2 347 Kč 1 589 Kč

Pánské hokejové brusle pro aktivní využití v rámci jízdy i utkání. Jednodílný skelet z odolného plastu. Speciální nůž pro náročnější tempo. Vyšší patní část pro dostatečnou oporu. Šněrování na tkaničky přes větší nártovou oblast. Lehká a pevná konstrukce.

Nils Extreme brusle NH18188 A 2v1 šedé
879 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nils Extreme NH 18188 A jsou brusle s vyměnitelným podvozkem, které si oblíbí jak milovníci asfaltu, tak všichni volnočasoví hokejisté.

TEMPISH Chlapecké brusle FS 200
1 670 Kč 1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chlapecké lední brusle vhodné pro rekreační sportovní využití. TEMPISH Chlapecké brusle FS 200 jsou vyrobeny z kvalitního polyuretanu, který si udržuje svoji pevnost i při velmi nízkých teplotách. Komfort je zajištěn měkkou rychleschnoucí výstelkou. Brusle vynikají snadnou přenastavitelností velikosti díky páčkovému systému ve spodní části boty. Pro vyšší odolnost je svršek boty s podešví spojen pevnostním spojem.

Acra Princess

Acra Princess

Hodnocení: 4,5
679 Kč 569 Kč

Kvalitní lední brusle vhodné na krasobruslení. Acra Princess disponuje botou vyrobenou z umělé kůže. Komfort je zajištěn měkkou výstelkou a zateplovacím potahem. Brusle jsou vybaveny poniklovanými ocelovými noži.

TEMPISH Crox.X Top, černé, pánské
3 368 Kč 2 079 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánské brusle pro rekreační využití v rámci jízdy i hokejového utkání. Trojdílný skelet z pevného PE do nízkých teplot o minimu –25 °C. Speciální nůž je připevněn pomocí příčných šroubů. Vrchní límec s dotažením na přezku. Vnitřní vložka s funkčními vlastnostmi je vyztužena nylonem a nylexem.

TEMPISH Feeez blue

TEMPISH Feeez blue

Hodnocení: 3,7
420 Kč 309 Kč

Tempish Feeez blue jsou klasické dětské „kačenky“ určené pro nejmenší děti ve věku od 1,5–5 let k prvním pokusům o bruslení. Dvoubřitá brusle zajistí větší stabilitu dítěte.

Acra Chlapecké brusle roztahovací plastové
539 Kč 439 Kč

Juniorské hokejové brusle. Chlapecké brusle roztahovací plastové disponují jednoduchým mechanismem nastavení velikosti – 4 možnosti. Brusle tvoří pevný plastový skelet a textilní botička z příjemného materiálu. Výhodou je snadné zapínání brusle pomocí přezek.

FILA Chrissy LX-34%

FILA Chrissy LX

Hodnocení: 4,7
2 599 Kč 1 699 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dámské lední brusle disponují krasobruslařskou čepelí z leštěné nerezové oceli. Jsou opatřeny vodoodpuzující úpravou. Podšívka je ze syntetické kožešiny pro zajištění tepla. FILA Chrissy LX se zavazují pomocí tkaniček s očky v oblasti kotníku a pásku na suchý zip.

Nils Extreme brusle NH18122 4v1 modré
969 Kč

Rostoucí kolečkové brusle NILS EXTREME NH18122 4v1 s variabilním podvozkem, moderním designem a PU kolečky osazenými ložisky ABEC 7.

TEMPISH Brusle Detroit junior
1 790 Kč 1 009 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Moderní juniorské hokejkové brusle. Tempish Brusle Detroit junior jsou vhodné zejména pro rekreační bruslení. Skořepina boty je anatomicky tvarovaná. Vnitřní materiál DB 320 s pamětí se přizpůspobí dle chodidla bruslaře. Brusle disponují kvalitními noži z kalené uhlíkové oceli pro vyšší odolnost.

TEMPISH Follow-tréninková hrazdička
1 022 Kč 859 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tréninková hrazdička sloužící k podpoře stability malých dětí při učení jízdy na bruslích. Kovová konstrukce s pěnovými úchyty pro pevné držení při dlouhodobější aktivitě. Polohovatelná výška do 6 různých úrovní v rozmezí 50 až 60 cm. Tempish Follow-tréninková hrazdička pro snadnější cestu při každém odrazu.

TEMPISH North

TEMPISH North

Hodnocení: 4,8
1 670 Kč 1 129 Kč

Klasické dámské brusle TEMPISH North jsou ideální volbou pro rekreační a fashion bruslení. Výstelka v imitaci kožešiny zajišťuje příjemný pocit tepla.

TEMPISH RS Verso Ice Girl

TEMPISH RS Verso Ice Girl

Hodnocení: 4,6
1 380 Kč 849 Kč

Dívčí lední brusle TEMPISH RS Verso Ice Girl určeny pro rekreační sport a zábavu na ledu. Vhodná volba pro začínající až pokročilé bruslařky. Zajímavý design pro zvýraznění stylu.

FILA Primo Ice Lady

FILA Primo Ice Lady

Hodnocení: 4,7
1 999 Kč 1 789 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dámské lední brusle disponují vnitřní sametovou výstelkou poskytující teplo. Svršek je voděodolný a odolný vůči oděru. Zapínají se klasicky kombinací tkaniček, suchého zipu a přezky. FILA Primo Ice Lady jsou opatřeny krasobruslařským nožem z pískem leštěné nerezové oceli.

Worker Brusle 2v1 Aron White
1 990 Kč 1 590 Kč

Brusle 2v1, nastavitelná velikost, možnost výměny nože za kolečka. Celoroční brusle „rostoucí“ s dítětem. Univerzální, cenově výhodné!

FILA Eve BS-38%

FILA Eve BS

Hodnocení: 4,9
1 999 Kč 1 229 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dámské lední brusle disponují krasobruslařskou čepelí z leštěné nerezové oceli. Jsou opatřeny anatomicky tvarovaným plstěným jazykem, který zajišťuje pohodlí. Podrážka je kompozitová. FILA Eve BS se zavazují pomocí tkaniček s očky v oblasti kotníku.

Edge Again Brousek na brusle Edge Again Hráč
890 Kč

Oblíbený brousek s patentovanou technologií „Tusk Technology“, která díky diamantovému potahu zajistí dokonalou úpravu hran. Brousek Edge Again hojně využívají kustodi většiny týmů NHL.

TEMPISH FUR Expanze Girl

TEMPISH FUR Expanze Girl

Hodnocení: 4,7
1 320 Kč 989 Kč

Dětské lední brusle TEMPISH Fur Expanze jsou určeny pro rekreační sport. Plastové, s nastavitelnou velikostí, tyto brusle porostou s vaší ratolestí a tak je využijete po mnoho let.

Nils Extreme hokejové brusle NH 8552 S
789 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hokejové brusle NH 8552 S jsou určené pro začátečníky a středně pokročilé. Vnitřní část boty je vyrobena z materiálu EVA, který se velmi dobře přizpůsobí tvaru nohy. Zajistí přitom vysoký komfort a ochranu nohy proti tepelným ztrátám. Zesílená špička brus

Nils Extreme krasobrusle NF14619 S bílé
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské lední brusle NILS EXTREME NF14619 S s kožíškem pro nohu v teple. Zpevněnou špičkou i patou a nožem z nerezové oceli.

Brusle

Nemůžete se dočkat, až vyrazíte v nových bruslích na led? Vybírejte z široké nabídky zimních bruslí na Mall.cz.

Nabízíme zimní brusle kvalitních a stylových značek, jako jsou Baue, CCM, Tempish, POWERSLIDE, FILA, Acra a další.

Při bruslení nezapomínejte na bezpečnost a vybavte sebe i své děti hokejovou helmou a maskou a kvalitními rukavicemi.

Bruslení i v letních měsících umožní in-line brusle. Ke kolečkovým ale i zimním bruslím je praktické pořídit si in-line chrániče, které ochrání náchylné partie těla při nečekaném pádu.

Zimní brusle

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné zimní brusle.