Bauer Brankářské brusle Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR, Senior, 9.0, 44.5, D

Bauer Brankářské brusle Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR, Senior, 9.0, 44.5, D

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Brankářské brusle Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR – jsou určeny pro výkonnostní brankáře, kteří chytají na nejvyšší úrovni. Brankářské brusle Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR – jsou určeny pro výkonnostní brankáře, kteří chytají na nejvyšší úrovni. Celý popis

18 799 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma

Skladem u partnera 2 kusy

22.9.2021 - 23.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera HEJDUK SPORT

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100040375965

Popis

Brankářské brusle Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR – jsou určeny pro výkonnostní brankáře, kteří chytají na nejvyšší úrovni.

Brankářské brusle Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR – jsou určeny pro výkonnostní brankáře, kteří chytají na nejvyšší úrovni.

Popis:
  • Brusle mají ultra lehkou, karbonovou a především, tepelně tvarovatelnou botou, která se anatomicky přizpůsobí každé noze a zaručí dokonalý přenos energie. Jsou vysoce kvalitní a zároveň mají lehkou i pohodlnou konstrukci, která nabízí dokonalý komfort.Při výrobě byly použity  nejlepší karbonové materiály a technologie.
  • Vyztužený jazyk s vloženým plastem dokonale ochrání a zároveň povolí maximální rozsah pohybu.
  • Titanový o 3 mm vyšší nůž TUUK LS Pulse TI Edge with POWER PROFILE zajišťuje perfektní přenos energie z brusle do ledu a má vysokou životnost.
  • Holder Lightspeed Edge zase nabízí pohodlnou výměnu nože během pár vteřin.
  • Vložka Lightspeed 2.0 se stará o odvod vlhkosti a je dokonalou oporou pro vaši nohu.

Detail:

  • Nejlepší váha  – použití Curv kompozit a v oblasti kotníku  je pěna AEROFOAM PRO, která poskytuje skvělý komfort a je zároveň i lehká
  • Nejlepší úhel odrazu – díky menšímu profilu patentované asymetrické špičky brusle je  nejlepší úhel odrazu na trhu, který ocení každý brankář při přesouvání v brankovišti v rozkleku
  • Nejlepší přenos energie – pro přenos energie využití UNIBODY technologie, tedy podrážka brusle přesahuje až za hranu brusle a obepíná tak v podstatě celou patu a díky tomu dojde k lepšímu přenosu energie při odrazu rozkleku.