Bauer Brusle Bauer Nexus 2N S18 SR, Senior, 6.0, 40.5, D

Bauer Brusle Bauer Nexus 2N S18 SR, Senior, 6.0, 40.5, D

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Hokejové brusle Bauer Nexus 2N  jsou nejvyšším modelem z řady Nexus sezóny 2018/2019. Hokejové brusle Bauer Nexus 2N  jsou nejvyšším modelem z řady Nexus sezóny 2018/2019. Celý popis
6 999 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma

Skladem u partnera poslední 1 kus

27.9.2021 - 29.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera HEJDUK SPORT

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100040375840

Popis

Hokejové brusle Bauer Nexus 2N  jsou nejvyšším modelem z řady Nexus sezóny 2018/2019. 

Hokejové brusle Bauer Nexus 2N jsou nejvyšším modelem z řady Nexus sezóny 2018/2019. 

Popis:
  • Brusle se vyznačují velkou hloubkou, šířkou, volností a jsou pohodlné.Díky hluboké patě umožňují nízký postoj a rychlou akceleraci a jsou vhodné pro univerzální styl bruslení.
  • Jsou vyrobeny z tepelně tvarovatelného 3D Lasted Curv kompozitu, díky kterému mají brusle nízkou váhu a zároveň vysokou odolnost.
  • Stélka FORM-FIT+ je z velmi měkkého a odolného materiálu má přepracovanou patu a je vyrobena z pěny dvojí hustoty, která velmi důkladně pohlcuje tlaky a udržuje patu a zadní část chodidla ve velkém komfortu. Uvnitř brusle je výstelka, která odvádí přebytečné teplo a vlhkost od pokožky.
  • Pohodlná a maximálně komfortní výstelka Hydra Max 2 perfektně absorbuje vlhkost v botě. Tato speciální látka drží nohu v suchu a neklouže.
  • Jazyk FORM-FIT 2 není nijak zvlášť prošívaný, ale do jeho středu byl umístěn výlisek z metatarsalu. Tento extrémně tvrdý kompozitový plast je odolný vůči nastřelení pukem do přední části bruslí. Anatomicky tvarovaný jazyk s vysokou hustotou materiálu FORWARD FLEX zajišťuje maximální bezpečí a ochranu před odřením tkaničkou.
  • Podrážka brusle je vyrobena z velice lehkého kompozitu a disponuje mnohými ventilačními otvory, které zvýší komfort bruslení.
  • Držáky nožů Bauer Tuuk LightSpeed Edge představují revoluční design s možností jednoduché výměny nože za pár vteřin bez použití nářadí. Držáky jsou kompatibilní se všemi noži Tuuk LightSpeed..
  • Brusle jsou vybaveny noži Bauer TUUK LightSpeed 3. Jedná se o velice oblíbené a často používané odolné nože, které zajišťují dlouhou životnost, jsou velmi ostré a nerezavějící ostří. Rychlá a jednoduchá výměna nože je charakteristickým znakem.