Počet nalezených produktů: 237

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Atomic Savor Jr
760 Kč

649 Kč
+ doprava zdarma

Pohodlné dětské lyžařské brýle. Atomic Savor Jr jsou vybaveny skly se zrcadlovou vrstvou a cylindrickým zakřivením, které poskytuje skvělou viditelnost. Brýle lze nosit i přes dioptrické brýle.


Uvex Skyper LTM
2 099 Kč
+ doprava zdarma

Lyžařské brýle Uvex Skyper LTM s kvalitním dvojitým cylindrickým zorníkem s technologií Supravision proti zamlžení bez snížení optických vlastností. Klimatická membrána pro ještě větší jistotu výhledu.


Atomic Savor S Photo
2 550 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní lyžařské brýle. Atomic Savor S Photo disponují fotochromatickým zorníkem, který citlivě reaguje na změny světla a poskytuje vždy ideální viditelnost. Cylindrické zakřivení zaručuje nezkreslený výhled.


Uvex Speedy Pro
520 Kč

429 Kč
+ doprava zdarma

Dětské lyžařské brýle Uvex Speedy Pro s kvalitním dvojitým zorníkem a s úpravou Supravision odolnou proti poškrábání. Brýle mají úpravu proti zamlžení vnitřní strany zorníku.


Oakley FallLine MysticFlow Retina Poseidon w/ Prizm Jade
5 174 Kč
+ doprava zdarma

Bezrámečkové lyžařské brýle, které vám poskytnou maximální šířku zorného pole při sjíždění zasněžených kopců. OakleyFallLine MysticFlow Retina Poseidon w/ Prizm Jade jsou brýle střední velikosti, takže pohodlně sednou lidem s různou velikostí i tvarem obličeje, jsou navíc kompatibilní s většinou lyžařských přileb a dioptrických brýlí.


Oakley Canopy w/ Prizm Rose
3 874 Kč
+ doprava zdarma

Lyžařské brýle s technologií čoček Prizm, která dramaticky zlepšuje kontrast a viditelnost na sněhu, díky čemuž vám umožní jezdit s větší jistotou, a zároveň si poradí s širším spektrem světelných podmínek. Oakley Canopy w/ Prizm Rose disponují širokým zorným polem a jsou vhodné také pro dioptrické brýle.


Atomic Savor M Photo
2 550 Kč

2 018 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní lyžařské brýle. Atomic Savor M Photo disponují fotochromatickým zorníkem, který citlivě reaguje na změny světla a poskytuje vždy ideální viditelnost. Cylindrické zakřivení zaručuje nezkreslený výhled.


Alpina Big Horn MM Black white
2 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Lyžařské brýle se systémem Multi Mirror, který svým zrcadlovým efektem poskytuje ještě lepší ochranu před slunečním zářením. Alpina Big Horn MM Black white jsou vybaveny minimalistickým rámečkem, díky kterému nabízí nejen maximální šířku zorného pole, ale také skvěle vypadají. Jasný panoramatický pohled je navíc podpořen díky sférickým čočkám brýlí.


Oakley Canopy Sharkskin Port w/ Prizm Rose
3 874 Kč
+ doprava zdarma

Lyžařské brýle s technologií čoček Prizm, která dramaticky zlepšuje kontrast a viditelnost na sněhu, díky čemuž vám umožní jezdit s větší jistotou, a zároveň si poradí s širším spektrem světelných podmínek. Canopy Sharkskin Port w/ Prizm Rose disponují širokým zorným polem a jsou vhodné také pro dioptrické brýle.


Relax Feelin HTG49B Matná Černá
1 399 Kč

1 259 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Lyžařské brýle s bezrámečkovou konstrukcí, zajišťující široké vidění. Relax Feelin HTG49B Matná Černá vám během sjíždění zasněžených kopců zajistí díky zorníkům SOFTVISION ostré vidění a vysoký kontrast i ve vysokých rychlostech. Brýle jsou uzpůsobeny středním až menším obličejům.


Uvex SLIDER FM blue dl/blue (4030)
1 299 Kč

1 215 Kč
+ doprava zdarma

Designové juniorské lyžařské brýle. Uvex SLIDER FM blue dl/blue (4030) zaujmou už na první pohled svým stylovým provedením. Zrcadlové sklo s dvěmi čočkami za sebou pak zajišťuje ochranu před škodlivými paprsky. Brýle jsou vybaveny technologií Supravision, která poskytuje lepší viditelnost bez zamlžení.


Westige Airbrake
599 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Vyjímečné lyžařské brýle Airbrake bez rámečku a zrcadlovým zorníkem zajistí perfektní výhled i do stran. Úprava antifog proti zamlžování HT22.  UV 400 CE Propustnost zorníku S3 (8–18%) Použití: polojasno, slunečno


Westige CONY
1 100 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Snowboardové a lyžařské brýle CONY chrání oči proti slunečnímu záření, sněhu a větru, decentní rámeček nebrání ve výhledu a brýle sednou do většiny helem. Třívrstvá pěna zajistí pohodlí pro celodení užívání.


Oakley O Frame 2.0 XL CamoVineJungle w/ Jade&Pers. Iridium
2 314 Kč
+ doprava zdarma

Lyžařské brýle v ikonickém Oakley designu, které jsou vyrobeny s ohledem na co největší komfort a optický výkon. Oakley O Frame 2.0 XL CamoVineJungle w/ Jade&Pers. Iridium disponují širokými čočkami, díky kterým vám umožní více než uspokojivý výhled do stran, a které jsou vybaveny technologií anti-fog coating, která zabraňuje jejich vnitřnímu zamlžení.


Oakley O Frame 2.0 XL Matte Black w/Persimmon & Dark Grey
1 794 Kč
+ doprava zdarma

Lyžařské brýle v ikonickém Oakley designu, které jsou vyrobeny s ohledem na co největší komfort a optický výkon. Oakley O Frame 2.0 XL Matte Black w/Persimmon & Dark Grey disponují širokými čočkami, díky kterým vám umožní více než uspokojivý výhled do stran, a které jsou vybaveny technologií anti-fog coating, která zabraňuje jejich vnitřnímu zamlžení.


Oakley O Frame 2.0 XL Matte White w/Violet & Persimmon
2 314 Kč
+ doprava zdarma

Lyžařské brýle v ikonickém Oakley designu, které jsou vyrobeny s ohledem na co největší komfort a optický výkon. Oakley O Frame 2.0 XL Matte White w/Violet & Persimmon disponují širokými čočkami, díky kterým vám umožní více než uspokojivý výhled do stran, a které jsou vybaveny technologií anti-fog coating, která zabraňuje jejich vnitřnímu zamlžení.


Oakley O Frame 2.0 XM Camo Vine Night w/Fire Iridium&Persimmon
2 314 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle v ikonickém Oakley designu, které jsou vyrobeny s ohledem na co největší komfort a optický výkon. Oakley O Frame 2.0 XM Camo Vine Night w/Fire Iridium&Persimmon disponují širokými čočkami, díky kterým vám umožní více než uspokojivý výhled do stran, a které jsou vybaveny technologií anti-fog coating, která zabraňuje jejich vnitřnímu zamlžení.


Oakley O Frame 2.0 XM Prizmatic Coral w/Persimmon&Dark Grey
1 794 Kč
+ doprava zdarma

Lyžařské brýle v ikonickém Oakley designu, které jsou vyrobeny s ohledem na co největší komfort a optický výkon. Oakley O Frame 2.0 XM Prizmatic Coral w/Persimmon&Dark Grey disponují širokými čočkami, díky kterým vám umožní více než uspokojivý výhled do stran, a které jsou vybaveny technologií anti-fog coating, která zabraňuje jejich vnitřnímu zamlžení.


Oakley O Frame 2.0 XM Tranquil Flury Sharkskin w/HI Yellow&Dark Grey
2 314 Kč
+ doprava zdarma

Lyžařské brýle v ikonickém Oakley designu, které jsou vyrobeny s ohledem na co největší komfort a optický výkon. Oakley O Frame 2.0 XM Tranquil Flury Sharkskin w/HI Yellow&Dark Grey disponují širokými čočkami, díky kterým vám umožní více než uspokojivý výhled do stran, a které jsou vybaveny technologií anti-fog coating, která zabraňuje jejich vnitřnímu zamlžení.


Alpina Big Horn MM
3 290 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Výjimečné lyžařské brýle Alpina Big Horn MM s systémem Multi Mirror. Díky minimalistickému provedení rámečku výborně vypadají a nabízí optimální zorné pole.


Alpina Big Horn QMM Black Matt
4 490 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Nadčasový vzhled brýlí Alpina Big Horn QMM uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře. Výborně sedí a nabízí maximální rozhled.


Alpina Challenge 2.0 DH
1 690 Kč

1 390 Kč
+ doprava zdarma

Výborné lyžařské brýle Challenge 2.0 DH se systémem Doubleflex budou skvělou volbou. Brýle oceníte například pro jejich elegantní vzhled a odvětrávací systém, který zabraňuje zamlžení.


Alpina Challenge 2.0 MM
2 690 Kč

1 990 Kč
+ doprava zdarma

Designově precizní lyžařské brýle Alpina Challenge 2.0 MM se systémem Multi Mirror. Díky provedení rámečku výborně sedí na středním a menším obličeji a nabízí optimální zorné pole.


Alpina Estetica MM
2 990 Kč
+ doprava zdarma

Esteticky ojedinělé lyžařské brýle Alpina Estetica MM se systémem Multi Mirror. Díky minimalistickému provedení rámečku výborně vypadají a nabízí optimální zorné pole.


Alpina Estetica QMM
4 590 Kč
+ doprava zdarma

Esteticky ojedinělé lyžařské brýle Alpina Estetica QMM s systémem Quattroflex a Multi Mirror. Díky minimalistickému provedení rámečku výborně vypadají a nabízí optimální zorné pole.


Alpina Granby MM
2 990 Kč

2 790 Kč
+ doprava zdarma

Designově precizní lyžařské brýle Alpina Granby MM s systémem Multi Mirror. Díky minimalistickému provedení rámečku výborně vypadají a nabízí optimální zorné pole.


Alpina Scarabeo MM
2 490 Kč
+ doprava zdarma

Stylové lyžařské brýle Alpina Scarabeo MM jsou založené na jednoduchém tvaru a zrcadlových sklech s technologií Multi Mirror. Speciální větrací systém pro minimalizaci zamlžení skel.


Alpina Scarabeo QMM
4 590 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylové lyžařské brýle Alpina Scarabeo QMM jsou založené na jednoduchém tvaru a zrcadlových sklech s technologiemi Quattroflex a Multi Mirror. Speciální větrací systém pro minimalizaci zamlžení skel.


Atomic Revel S
2 490 Kč

1 438 Kč
+ doprava zdarma

Atomic Revel S jsou nové lyžařské brýle s výměnnými zorníky a jednoduchým designem skvěle doplní vaší lyžařskou výbavu. Vhodné pro středně velký obličej.


Atomic Revel S Stereo
2 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Atomic Revel S Stereo jsou všestranné, menší brýle pro všechny horské lyžaře. Vícevrstvé zrcadlové ošetřením a sférické zakřivení umožňuje ničím nerušený výhled.


Atomic Savor S
1 550 Kč
+ doprava zdarma

Multifunkční lyžařské brýle. Atomic Savor S jsou všestranné, menší a disponují jednou zrcadlovou vrstvu s cylindrickým zakřivením, která umožňuje ničím nerušený výhled.


Electric Rig.5 Gloss Black/Bronze-54%
2 590 Kč

1 189 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Electric Rig.5 Gloss Black/Bronze jsou stylové brýle, které ocení jak lyžaři, tak i snowboardisté. Jsou vyrobeny s důrazem na pohodlí a optickou kvalitu.


Giro Balance Adult Medium
3 599 Kč
+ doprava zdarma

Lyžařské brýle Giro Balance vychází z klasických rámových brýlí, ale přidávají nejnovější optické technologie, jako je zvětšené zorné pole díky technologii EXV a opticky korektní sférická skla od firmy ZEISS. Dokonalé spojení klasického vzhledu a nejmodernějších technologií.


Giro Boreal Futura AR40
999 Kč
+ doprava zdarma

Pánské lyžařské brýle Giro Boreal se skvělým poměrem výkon/cena. Nabízí atraktivní a funkční design, odvětrané sklo a rámeček s dvojvrstvou pěnou s mikrofleesem. Plně kompatibilní s jakoukoliv přilbou Giro.


Giro Chico Youth Small

Giro Chico Youth Small

Hodnocení: 5
799 Kč
+ doprava zdarma

Dětské lyžařské brýle Giro Chico vybavené cylindrickým sklem. Sklo je upraveno vrstvou Anti-fog, která zaručuje minimální mlživost. Komfort je zajištěn dvojitým pěnovým polstrováním.


Giro Cruz Adult Medium
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Funkční a moderní brýle pro sjezdové lyžování. Giro Cruz mají rámeček zajišťující široké zorné pole, navíc s ochranou proti zamlžování. Brýle jsou kompatibilní se všemi přilbami značky Giro.


Giro Gaze Woman Medium AR40
1 699 Kč
+ doprava zdarma

Dámské lyžařské brýle Giro Gaze spojují klasický styl a moderní technologie. Zvětšené zorné pole díky EXV technologii zajistí, že budete mít perfektní přehled o dění na sjezdovce. Brýle jsou vybaveny dvojvrstvou pěnou s hřejivým microfleecem pro celodenní pohodlí.


Giro Gaze Women Medium
2 199 Kč
+ doprava zdarma

Dámské lyžařské brýle Giro Gaze spojují klasický styl a moderní technologie. Zvětšené zorné pole díky EXV technologii zajistí, že budete mít perfektní přehled o dění na sjezdovce. Brýle jsou vybaveny dvojvrstvou pěnou s hřejivým microfleecem pro celodenní pohodlí.


Giro Grade Youth Medium
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělé dětské brýle Giro Grade s odvětraným sklem s Anti-fog povrchovou úpravou eliminující zamlžování. Pohodlné usazení na obličeji obstarává dvojvrstvá pěna s microfleecem. Vhodné pro mládež nebo dospělé s menším obličejem.


Giro Index Adult Medium
2 599 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařské brýle Giro Index OTG se zvětšeným vnitřním prostorem pro dioptrické brýle, aniž by došlo ke snížení pohodlí či spolehlivosti. velké zorné pole zaručí cylindrická skla.


Giro Moxie Women Medium

Giro Moxie Women Medium

Hodnocení: 5
1 699 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské lyžařské brýle. Giro Moxie se mohou pochlubit technologiemi špičkových modelů, jako je například Expansion View Technology (EXV) zajišťující široké zorné pole. Velkou výhodou je druhé sklo, které se výborně hodí při zhoršené viditelnosti.


Giro Rev Youth Medium
999 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní dětské brýle. Giro Rev nabízejí stylový design pro malé jezdce, kteří si pobyt na sněhu chtějí užít naplno. Brýle disponují příjemnou dvouvrstvou pěnou, která zajistí pohodlí a usazení na obličeji. Proti zamlžování je tu povrchová úprava skel Anti-fog.


Giro Roam Adult Medium
1 699 Kč
+ doprava zdarma

Lyžařské brýle klasického designu Giro Roam se mohou pochlubit technologiemi špičkových modelů, jako Expansion View Technology zajišťující široké zorné pole. Bonusem je druhé sklo, které je vhodné do zhoršených viditelnostních podmínek.


Giro Scan Adult Medium
2 199 Kč
+ doprava zdarma

Stylové lyžařské brýle Giro Scan vám dají vše potřebné ke spokojenosti na svahu. Klasický design a zvětšené zorné pole díky Expansion View Technology. Pohodlí zajistí dvojvrstvá pěna s hřejivým microfleecem.


Giro Semi Adult Medium

Giro Semi Adult Medium

Hodnocení: 5
2 299 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní lyžařské brýle Giro Semi odvozené od brýlí Blok. Technologie však zůstávají, Expansion View Technology pro široké zorné pole nebo ochrana proti zamlžení Anti-Fog. Dvě různá skla pro lyžování za jakýchkoliv podmínek.


Julbo Ventilate Cat 1 White/Blue/Pink
2 899 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Máte strach z mlhy? Přemýšlejte o ventilaci! Tyto brýle jsou určené pro malé až střední tváře mají slavný systém Superflow, který nabízí vynikající ventilaci díky objektivu, který vystupuje od rámu!


POC Retina
3 590 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařské brýle POC Retina klasického vzhledu, které výborně pasují do všech přileb. Zrcadlové sklo Zeiss s oleofobní a hydrofobní úpravou. Oblíbené zejména k menším velikostem přileb, tedy i u dam a juniorů.


Relax Airflow HTG22
699 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Lyžařské brýle Relax Airflow jsou oblíbené pro svůj poměr mezi kvalitou a cenou. Vynikají vysokou odolností, komfortním usazením na obličeji a optimalizací periferního vidění.