Relax Dětské lyžařské brýle Arch
499 Kč 449 Kč

Dětské lyžařské brýle disponují zorníkem, který je ošetřen úpravou proti zamlžování Antifog. Součástí brýlí je nastavitelný pásek se silikonovými protiskluzovými prvky. Relax Dětské lyžařské brýle Arch poskytují 100% ochranu před UV zářením a jsou kompatibilní i s dioptrickými brýlemi.

Giro Moxie

Giro Moxie

Hodnocení: 5
1 699 Kč

Lyžařské brýle disponují Antifog úpravou, díky které se nebudou skla tolik zamlžovat. Pro pohodlnost při nošení jsou opatřeny dvouvrstvým pěnovým polstrováním s microfleecem. Giro Moxie jsou kompatibilní s dioptrickými brýlemi a všemi helmami této značky.

Relax Dětské lyžařské brýle Slider
549 Kč

Dětské lyžařské brýle disponují dvojitým zorníkem, který je ošetřen úpravou proti zamlžování Antifog. Součástí brýlí je nastavitelný pásek se silikonovými protiskluzovými prvky. Relax Dětské lyžařské brýle Slider poskytují 100% ochranu před UV zářením.

Giro Roam

Giro Roam

Hodnocení: 5
1 699 Kč

Lyžařské brýle klasického designu Giro Roam se mohou pochlubit technologiemi špičkových modelů, jako Expansion View Technology zajišťující široké zorné pole. Bonusem je druhé sklo, které je vhodné do zhoršených viditelnostních podmínek.

Giro Chico

Giro Chico

Hodnocení: 5
799 Kč

Dětské lyžařské brýle Giro Chico vybavené cylindrickým sklem. Sklo je upraveno vrstvou Anti-fog, která zaručuje minimální mlživost. Komfort je zajištěn dvojitým pěnovým polstrováním.

Giro Semi

Giro Semi

Hodnocení: 5
2 299 Kč
+ doprava zdarma

Lyžařské brýle disponují Antifog úpravou, díky které se nebudou skla tolik zamlžovat. Pro pohodlnost při nošení jsou opatřeny třívrstvým pěnovým polstrováním s microfleecem. Giro Semi jsou kompatibilní s dioptrickými brýlemi a všemi helmami této značky.

Salomon Xview Access Bk-Wh/Univ.T.Orange
1 590 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní lyžařské brýle. Salomon Xview Access Bk-Wh/Univ.T.Orange jsou vybaveny odolným cylindrickým zorníkem, který redukuje nepříjemné odrazy slunce od uježděného sněhu a tím ulevuje očím. Brýle jsou díky měkkému flexibilnímu rámečku a pěnovému polstrování velmi pohodlné a dobře sedí na obličeji.

Westige Dandy

Westige Dandy

Hodnocení: 4
999 Kč 339 Kč
- 66 %

Poslední kus za tuto cenu!

Snowboardové a lyžařské brýle Westige Dandy vás ochrání před sluníčkem i plískanicí díky dvojitým sklům. Perfektně se adaptují na tvar obličeje. Kompatibilní s většinou helem.

Alpina Sports Challenge 2.0
2 199 Kč
+ doprava zdarma

Lyžařské brýle disponují izolační vrtsvou Thermoblock, která chrání před mrazem a zvyšuje viditelnost v mlze až o 20 %. Protiskluzová páska zajistí, že brýle zůstanou vždy na své místě. Alpina Sport Challenge 2.0 jsou dodávány s látkovým obalem.

Giro Cruz
1 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují Antifog úpravou, díky které se nebudou skla tolik zamlžovat. Pro pohodlnost při nošení jsou opatřeny dvojitým polstrováním s microfleecem. Giro Cruz jsou kompatibilní s dioptrickými brýlemi a všemi helmami této značky.

Oakley OF2.0 PRO XL MatteWht w/Persimmon&DkGry
1 898 Kč

Novinka

Lyžařské brýle disponují technologií Prizm, která zajišťuje maximální kontrast a výbornou viditelnost. Součástí je úprava proti zamlžování Antifog. Skvělou cirkulaci vzduchu má na starost dvojité odvětrávání. Oakley OF2.0 PRO XL MatteWht w/Persimmon&DkGry mají v balení ochranný pytlík, kterým lze čistit zorník.

Oakley OF2.0 PRO XL Matte Black w/Pers&DkGry
1 898 Kč

Novinka

Lyžařské brýle disponují technologií Prizm, která zajišťuje maximální kontrast a výbornou viditelnost. Součástí je úprava proti zamlžování Antifog. Skvělou cirkulaci vzduchu má na starost dvojité odvětrávání. Oakley OF2.0 PRO XL Matte Black w/Pers&DkGry mají v balení ochranný pytlík, kterým lze čistit zorník.

Oakley O Frame 2.0 PRO XM Matte White w/HIY&DkGrey
1 898 Kč

Novinka

Lyžařské brýle disponují technologií Prizm, která zajišťuje maximální kontrast a výbornou viditelnost. Součástí je úprava proti zamlžování Antifog. Skvělou cirkulaci vzduchu má na starost dvojité odvětrávání. Oakley O Frame 2.0 PRO XM Matte White w/HIY&DkGrey mají v balení ochranný pytlík, kterým lze čistit zorník.

Oakley LineMiner Matte White w/Prizm Rose
3 273 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Lyžařské brýle disponují technologií Prizm Inferno, která zajišťuje maximální kontrast a výbornou viditelnost. Součástí je úprava proti zamlžování Antifog. Jsou opatřeny cylindrickou čočkou z nejčistějšího polykarbonátu Plutonite. Oakley LineMiner Matte White w/Prizm Rose mají v balení ochranný pytlík.

Oakley Line Miner VampirellaGrey w/PrzmHiPnkGBL
4 373 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Lyžařské brýle disponují technologií Prizm, která zajišťuje maximální kontrast a výbornou viditelnost. Součástí je úprava proti zamlžování Antifog. Jsou opatřeny cylindrickou čočkou z nejčistějšího polykarbonátu Plutonite. Oakley Line Miner VampirellaGrey w/PrzmHiPnkGBL mají v balení ochranný pytlík.

Salomon XT ONE Matador/Univ Mid Red
3 590 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle Salomon XT One jsou díky kombinaci anatomického tvaru, použití vícevrstvého skla a rozšíření zorného pole ideální volbou pro každého lyžaře.

Oakley Canopy w/ Prizm Rose
4 098 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Lyžařské brýle s technologií čoček Prizm, která dramaticky zlepšuje kontrast a viditelnost na sněhu, díky čemuž vám umožní jezdit s větší jistotou, a zároveň si poradí s širším spektrem světelných podmínek. Oakley Canopy w/ Prizm Rose disponují širokým zorným polem a jsou vhodné také pro dioptrické brýle.

Giro Boreal Futura AR40
999 Kč

Lyžařské brýle disponují Antifog úpravou, díky které se nebudou skla tolik zamlžovat. Pro pohodlnost při nošení jsou opatřeny dvouvrstvým pěnovým polstrováním s microfleecem. Giro Boreal jsou kompatibilní s dioptrickými brýlemi a všemi helmami této značky.

Giro Scan Black Wordmark AR40
1 699 Kč

Kvalitní lyžařské brýle Giro Scan Black Wordmark AR40 poskytují výbornou viditelnost a zároveň ochranu před nepříznivými podmínkami. Hlavní výhodou brýlí je zvětšené zorné pole díky Expansion View Technology. Pohodlí pak zajistí dvojvrstvá pěna s hřejivým microfleecem.

Uvex Snowstrike transalert
2 390 Kč
+ doprava zdarma

Lyžařské brýle v zajímavém designu s progresivními technologiemi.

Atomic Revent S FDL White
2 550 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařské brýle Atomic Revent S FDL disponují menším rámem, který se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho obličeje.

Atomic Revent L FDL STEREO Wh
3 290 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařské brýle Atomic Revent L FDL Stereo disponují speciálně upravenými skly, která vaše oči udrží svěží i po celodenním lyžování.

Oakley WJ 2.0 Matte Black w/ PRIZM Snow Jade
3 690 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařské brýle Oakley Wind Jacket 2.0 skvěle kombinují praktičnost a přitažlivý vzhled. Jsou vhodné jak na lyžování, tak na běžné nošení.

CASCO SX-61 color p violet-gold 16/17
1 590 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské stylové sluneční brýle od značky Casco se světle fialovými obroučky. Jsou vhodné pro volný čas i na sport.

Bollé Bolle Duchess white/gold citrus gun
3 190 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylové lyžařské brýle s ventilačním systémem a skly pomáhajícími předcházet zamlžení a vytváření škrábanců.

Giro Method
3 699 Kč
+ doprava zdarma

Lyžařské brýle disponují cylindrickými skly s Vivid technologií, které snižují únavu očí a zesilují kontrasty. Speciální úprava Antifog zamezuje nadměrnému zamlžování. Giro Method mají v balení 2 skla, která mezi sebou vyměníte během několika vteřin.

Oakley WJ 2.0 Matte White w/ PRIZM Snow Sapph
3 690 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařské brýle Oakley Wind Jacket 2.0 skvěle kombinují praktičnost a přitažlivý vzhled. Jsou vhodné jak na lyžování, tak na běžné nošení.

Salomon S/MAX Race Blue/Solar Silver
4 890 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařské brýle Salomon S/Max zaujmou díky snadno vyměnitelnému zorníku a upravenému rámu brýlí se zvětšeným zorným polem.

Relax Lyžařské brýle Jet Strike
1 299 Kč 1 199 Kč

Novinka

Kvalitní lyžařské brýle ideální na sjezdovku. Relax Strike HTG62 jsou vybaveny zorníkem z odolného polykarbonátu DURAMAX a opatřeny filtrem, který poskytuje 100% ochranu před UV zářením. Díky konstrukci OTG je lze nosit i přes dioptrické brýle.

CASCO SX-61 Bicolor white/silver 17/18
1 590 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stylové sluneční brýle od značky Casco, vhodné pro volný čas i na sport díky univerzálnímu designu a vlastnostem.

Bollé Bolle AMP orange monster
790 Kč
+ doprava zdarma

Dětské lyžařské brýle se systémem proti zamlžení skla a vnitřním extra měkkým flísem.

Spartan Lyžařské brýle SPARTAN SPEED 50920
240 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle SPARTAN Speed – sklo s Anti-Fog povrchovou úpravou- velmi flexibilní konstrukce – model určený pro juniory i seniory

Giro Rev
1 009 Kč

Kvalitní dětské brýle. Giro Rev nabízejí stylový design pro malé jezdce, kteří si pobyt na sněhu chtějí užít naplno. Brýle disponují příjemnou dvouvrstvou pěnou, která zajistí pohodlí a usazení na obličeji. Proti zamlžování je tu povrchová úprava skel Anti-fog.

Oakley OF2.0 PRO XL Matte Black w/Fire&Pers
2 998 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Lyžařské brýle disponují technologií Prizm, která zajišťuje maximální kontrast a výbornou viditelnost. Součástí je úprava proti zamlžování Antifog. Skvělou cirkulaci vzduchu má na starost dvojité odvětrávání. Oakley OF2.0 PRO XL Matte Black w/Fire&Pers mají v balení ochranný pytlík, kterým lze čistit zorník.

Oakley OF2.0 PRO XL Neon Org Camo w/Fire&Pers
2 898 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Lyžařské brýle disponují technologií Prizm, která zajišťuje maximální kontrast a výbornou viditelnost. Součástí je úprava proti zamlžování Antifog. Skvělou cirkulaci vzduchu má na starost dvojité odvětrávání. Oakley OF2.0 PRO XL Neon Org Camo w/Fire&Pers mají v balení ochranný pytlík, kterým lze čistit zorník.

Oakley Fall Line XL Matte Black w/PrizmTorchGBL
5 473 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Lyžařské brýle disponují technologií Ridgelock, která umožňuje rychlou výměnu skel. Prizm inovace zajišťuje maximální kontrast a výbornou viditelnost. Jsou opatřeny cylindrickou zrcadlovou čočkou. Oakley Fall Line XL Matte Black w/PrizmTorchGBL jsou kompatibilní i s dioptrickými brýlemi.

Giro Balance Adult Medium
3 599 Kč
+ doprava zdarma

Lyžařské brýle Giro Balance vychází z klasických rámových brýlí, ale přidávají nejnovější optické technologie, jako je zvětšené zorné pole díky technologii EXV a opticky korektní sférická skla od firmy ZEISS. Dokonalé spojení klasického vzhledu a nejmodernějších technologií.

Oakley all Line XL NeonOrgBlk w/PrizmPersimmonGBL
4 373 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Lyžařské brýle disponují technologií Ridgelock, která umožňuje rychlou výměnu skel. Prizm inovace zajišťuje maximální kontrast a výbornou viditelnost. Jsou opatřeny cylindrickou čočkou. Oakley all Line XL NeonOrgBlk w/PrizmPersimmonGBL jsou kompatibilní i s dioptrickými brýlemi.

POC Retina Big Et. Pink
4 140 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle světoznámé značky POC s vyměkčením z třívrstvé pěny a PU měkčeným rámečkem pro extra pohodlí. Také má rozšířený úhel pohledu a kvalitní odlévané zorníky s ochranou proti zamlžení a oděru.

Atomic SAVOR JR Black / Orange
760 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské lyžařské brýle Atomic Savor Jr se vždy přizpůsobí tvaru obličeje vašeho malého lyžaře.

Lyžařské brýle

Hledáte kvalitní a stylové lyžařské brýle? Vybírejte na Mall.cz., kde najdete širokou nabídku dětských lyžařských brýlí, dámských lyžařských brýlí i pánských lyžařských brýlí!

Nabízíme kvalitní lyžařské brýle s funkcí AntiFog, OTG lyžařské brýle i zrcadlové nebo fotochromatické či polarizační lyžařské brýle pro každého lyžaře!

Vybírejte lyžařské brýle od známých výrobců, jako jsou Atomic, Oakley, Alpina Sports, Salomon, Relax, POC, Uvex a mnoho dalších.

Na svah nevyrážejte bez kvalitní a hřejivé pánské lyžařské bundy, dámské lyžařské bundy nebo dětské lyžařské bundy! Oceníte jistě také teplé a pohodlné lyžařské kalhoty!

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Dárky pro muže | Dárky pro ženy | Dárky pro děti | Dárky pro zvířátka | Dárky pro babičku | Dárky pro dědečka | Dárky pro maminku | Dárky pro tatínka

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Lyžařské brýle.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Lyžařské brýle výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Lyžařské brýle akce.