Oakley O Frame 2.0 XM Tranquil Flury Sharkskin w/HI Yellow&Dark Grey-24%
2 314 Kč

1 739 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle v ikonickém Oakley designu, které jsou vyrobeny s ohledem na co největší komfort a optický výkon. Oakley O Frame 2.0 XM Tranquil Flury Sharkskin w/HI Yellow&Dark Grey disponují širokými čočkami, díky kterým vám umožní více než uspokojivý výhled do stran, a které jsou vybaveny technologií anti-fog coating, která zabraňuje jejich vnitřnímu zamlžení.


Alpina Sports Pheos QVMM Black Matt
4 990 Kč

4 299 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle s technologií MultiMirror, která díky zrcadlovému efektu poskytuje lepší ochranu před slunečním zářením. Alpina Pheos QVMM Black Matt dokáží díky svým polarizačním čočkám filtrovat odlesky světla, vody i sněhu a zajistit tak vždy jasný výhled s vysokým kontrastem. Úzký rámeček brýlí nejen skvěle vypadá, ale také napomáhá k získání širokého zorného pole.


Giro Chico Youth Small-15%

Giro Chico Youth Small

Hodnocení: 5
849 Kč

719 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské lyžařské brýle Giro Chico vybavené cylindrickým sklem. Sklo je upraveno vrstvou Anti-fog, která zaručuje minimální mlživost. Komfort je zajištěn dvojitým pěnovým polstrováním.


Relax Airflow HTG22-40%
699 Kč

419 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle Relax Airflow jsou oblíbené pro svůj poměr mezi kvalitou a cenou. Vynikají vysokou odolností, komfortním usazením na obličeji a optimalizací periferního vidění.


Alpina Sports Pheos JR MM-33%
1 390 Kč

919 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní lyžařské brýle se systémem Multi Mirror, který napomáhá k lepší ochraně před slunečním zářením. Alpina Pheos JR MM poskytují jasný panoramatický pohled díky sférickým čočkám, maximální pohodlí je pak zajištěno měkkým polstrováním brýlí a protiskluzovou páskou. Brýle navíc díky minimalstickému provedení rámečku také skvěle vypadají.


Atomic Revel S Stereo-43%
2 990 Kč

1 679 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Atomic Revel S Stereo jsou všestranné, menší brýle pro všechny horské lyžaře. Vícevrstvé zrcadlové ošetřením a sférické zakřivení umožňuje ničím nerušený výhled.


Alpina Sports Granby QVMM Black Matt
4 989 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle se systémy Quattroflex a Varioflex pro maximální ochranu a pohodlí vašich očí při lyžování. Alpina Granby QVMM Black Matt nabízí díky minialistickému rámečku nejen optimální šířku zorného pole, ale také moderní vzhled. Díky protiskluzové úpravě vnitřní strany pásky brýle také spolehlivě drží na lyžařské helmě.


Alpina Sports Scarabeo JR DH-27%
899 Kč

649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní a stylové lyžařské brýle. Alpina Scarabeo JR DH disponují oranžovou čočkou Hicon pro zdůraznění kontrastu a speciálním odvětrávacím systémem, který snižuje mlživost čočky. Pro maximální pohodlí jsou brýle polstrovány a vybaveny protiskluzovou páskou. Technologie Doublefex a Thermoblock pak zlepšují izolační vlastnosti a chrání před mrazem. Brýle skvěle padnou do helmy a díky jejich konstrukci vhodné i přes dioptrické brýle


Relax Feelin HTG - rozbaleno-25%
687 Kč

515 Kč

Akce

Lyžařské brýle s bezrámečkovou konstrukcí zajišťující široké vidění. Relax Feelin HTG vám během sjíždění zasněžených kopců zajistí díky zorníkům SOFTVISION ostré vidění a vysoký kontrast i ve vysokých rychlostech. Brýle jsou uzpůsobeny středním až menším obličejům.


Salomon Trigger - zánovní-65%
1 690 Kč

587 Kč

Akce

Lyžařské brýle Salomon Trigger pro dospívající mladé lyžaře. Brýle využívají technologii Salomon fit a skla, které poskytnou maximální přehled za jakýchkoliv podmínek.


Westige Dandy-66%

Westige Dandy

Hodnocení: 4
999 Kč

339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Snowboardové a lyžařské brýle Westige Dandy vás ochrání před sluníčkem i plískanicí díky dvojitým sklům. Perfektně se adaptují na tvar obličeje. Kompatibilní s většinou helem.


Giro Rev Youth Medium-41%
999 Kč

589 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní dětské brýle. Giro Rev nabízejí stylový design pro malé jezdce, kteří si pobyt na sněhu chtějí užít naplno. Brýle disponují příjemnou dvouvrstvou pěnou, která zajistí pohodlí a usazení na obličeji. Proti zamlžování je tu povrchová úprava skel Anti-fog.


Relax Base HTG64-47%
799 Kč

419 Kč

Výprodej

Kvalitní lyžařské brýle ideální na sjezdovku. Relax Base HTG64 jsou vybaveny zorníkem z odolného polykarbonátu DURAMAX a opatřeny filtrem, který poskytuje 100% ochranu před UV zářením. Brýle jsou štíhlého tvaru a padnout tak nejlépe lidem s užším obličejem.


Westige Airbrake-13%
599 Kč

519 Kč

Výprodej

Snowboardové a lyžařské brýle Airbrake chrání oči proti slunečnímu záření, sněhu a větru, decentní rámeček nebrání ve výhledu a brýle sednou do většiny helem. Třívrstvá pěna zajistí pohodlí pro celodení užívání.


Giro Balance Adult Medium-42%
3 599 Kč

2 069 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Lyžařské brýle Giro Balance vychází z klasických rámových brýlí, ale přidávají nejnovější optické technologie, jako je zvětšené zorné pole díky technologii EXV a opticky korektní sférická skla od firmy ZEISS. Dokonalé spojení klasického vzhledu a nejmodernějších technologií.


Alpina Sports Granby MM-41%
2 990 Kč

1 749 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Designově precizní lyžařské brýle Alpina Granby MM s systémem Multi Mirror. Díky minimalistickému provedení rámečku výborně vypadají a nabízí optimální zorné pole.


Alpina Sports Scarabeo MM sph. (CC) Translucent blue-36%
2 490 Kč

1 579 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Moderní lyžařské brýle, které skvěle padnou do helmy a jsou vhodné i přes dioptrické brýle. Alpina Scarabeo MM sph. (CC) Translucent blue disponují technologií Multi Mirror, která poskytuje zvýšenou ochranu před škodlivým slunečním zářením. Komfort je zajištěn měkkým polstrováním a praktickou protiskluzovou páskou. Brýle jsou vybaveny systémem pro lepší odvětrávání a technologiemi Doubleflex a Thermoblock, které zajistí zvýšenou izolaci a ochranu před mrazem.


Uvex G.GL 300 LGL darkred mat dl/lgl (3030)-40%
1 550 Kč

929 Kč

Výprodej

Stylové lyžařské brýle. Uvex G.GL 300 LGL darkred mat dl/lgl (3030) vynikají úplnou ochranou před infračervenými paprsky. Technologie Supravision pak zajišťuje vysokou odolnost zorníku a v kombinaci s přímým větráním minimalizuje zamlžení. Brýle disponují kvalitním gumovým páskem se silikonem pro pohodlné nošení. Výhodou je možnost použití přes dioptrické brýle.


Alpina Sports Big Horn QVMM Black Matt-37%
4 990 Kč

3 139 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Lyžařské brýle se systémy Quattroflex a Varioflex pro maximální ochranu a pohodlí vašich očí při lyžování. Alpina Big Horn QVMM Black Matt nabízí díky minialistickému rámečku nejen optimální šířku zorného pole, ale také moderní vzhled. Díky protiskluzové úpravě vnitřní strany pásky brýle také spolehlivě drží na lyžařské helmě.


Alpina Sports Estetica QMM-37%
4 590 Kč

2 879 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Esteticky ojedinělé lyžařské brýle Alpina Estetica QMM s systémem Quattroflex a Multi Mirror. Díky minimalistickému provedení rámečku výborně vypadají a nabízí optimální zorné pole.


Atomic Revel S-40%
2 490 Kč

1 479 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Atomic Revel S jsou nové lyžařské brýle s výměnnými zorníky a jednoduchým designem skvěle doplní vaší lyžařskou výbavu. Vhodné pro středně velký obličej.


Salomon Cosmic Matador/Univ.Mid Red NS-42%
2 590 Kč

1 479 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní stylové lyžařské brýle s prolisy pro dioptrické brýle. Salomon Cosmic Matador/Univ.Mid Red NS jsou vybaveny čirou optikou, která se i díky Airflow system nikdy nemlží. Tenký rámeček brýlí a technologie dvojitého skla pak zajišťují extra široké zorné pole.


Bollé Schuss-38%
1 499 Kč

929 Kč

Akce

Lyžařské brýle s kategorií filtru č. 3 disponují patentovanými průduchy a úpravou Antifog proti nadměrnému zamlžování. Odvětrávaná dvojitá skla poskytují lepší těsnění a ochranu před slunečním zářením. Bollé Schuss jsou kompatibilní s většinou lyžařských helem.


Salomon Trigger-42%
1 690 Kč

969 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle Salomon Trigger pro dospívající mladé lyžaře. Brýle využívají technologii Salomon fit a skla, které poskytnou maximální přehled za jakýchkoliv podmínek.


Bliz Flow-45%
2 999 Kč

1 649 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Moderní lyžařské brýle výrazného designu. Bliz Flow disponují kvalitními dvojitými skly, jenž jsou upravena proti zamlžování. Brýle mají 100% ochranu proti škodlivému záření UVA a UVB. Komfort je zajištěn 3 vrstvami měkké pěny, která má po stranách důmyslné prolisy OTG pro nožičky dioptrických brýlí.


Julbo Ventilate Cat 1 White/Blue/Pink-37%
2 899 Kč

1 809 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Máte strach z mlhy? Přemýšlejte o ventilaci! Tyto brýle jsou určené pro malé až střední tváře mají slavný systém Superflow, který nabízí vynikající ventilaci díky objektivu, který vystupuje od rámu!


Oakley O Frame 2.0 XM Prizmatic Coral w/Persimmon&Dark Grey-39%
1 794 Kč

1 079 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Lyžařské brýle v ikonickém Oakley designu, které jsou vyrobeny s ohledem na co největší komfort a optický výkon. Oakley O Frame 2.0 XM Prizmatic Coral w/Persimmon&Dark Grey disponují širokými čočkami, díky kterým vám umožní více než uspokojivý výhled do stran, a které jsou vybaveny technologií anti-fog coating, která zabraňuje jejich vnitřnímu zamlžení.


Alpina Sports Scarabeo MM-37%
2 990 Kč

1 869 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stylové lyžařské brýle Alpina Scarabeo MM jsou založené na jednoduchém tvaru a zrcadlových sklech s technologií Multi Mirror. Speciální větrací systém pro minimalizaci zamlžení skel.


Bliz Nova-49%
2 499 Kč

1 259 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kvalitní lyžařské brýle. Bliz Nova disponují dvojitými zrcadlovými skly, která mají úpravu minimalizující zamlžení. Komfort pro každý obličej zajišťují tři vrstvy pěny s OTG výřezy pro nožičky dioptrických brýlí. Bezpečné upevnění brýlí zajišťuje 40 mm pásek s flexibilním uchycením.


Relax Feelin HTG-39%
1 299 Kč

789 Kč

Výprodej

Lyžařské brýle s bezrámečkovou konstrukcí zajišťující široké vidění. Relax Feelin HTG vám během sjíždění zasněžených kopců zajistí díky zorníkům SOFTVISION ostré vidění a vysoký kontrast i ve vysokých rychlostech. Brýle jsou uzpůsobeny středním až menším obličejům.


Relax Slider HTG30-23%

Relax Slider HTG30

Hodnocení: 5
549 Kč

419 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské lyžařské brýle Relax Slider v pestrých barvách sladěné s helmami Relax budou děti nepřehlédnutelné. Dvojitý zorník z odolného Duramax materiálu ve flexibilním rámu Flex Fit, který dokonale přilne a zaručí komfort po celý den.


Relax Sonic HTG66B Matná Mátová-38%
799 Kč

489 Kč

Výprodej

Lyžařské brýle, které jsou svým štíhlým tvarem uzpůsobeny převážně menším obličejům. Relax Sonic HTG66B Matná Mátová umožňují díky systému ventilace AIR FOG optimální proudění vzduchu a zaručují pohodlí klidně během celodenního lyžování mimo jiné i díky vícevrstvé pěně POLARFOAM.


Uvex SLIDER FM blue dl/blue (4030)-40%
1 299 Kč

779 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Designové juniorské lyžařské brýle. Uvex SLIDER FM blue dl/blue (4030) zaujmou už na první pohled svým stylovým provedením. Zrcadlové sklo s dvěmi čočkami za sebou pak zajišťuje ochranu před škodlivými paprsky. Brýle jsou vybaveny technologií Supravision, která poskytuje lepší viditelnost bez zamlžení.


Atomic Revent L RS FDL HD Bl/Wh
6 390 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle Atomic Revent L RS FDL HD vás vždy ochrání před nepříjemným oslněním.


POC Cornea Ur. Black
5 240 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle světoznámé značky POC s vyměkčením z třívrstvé pěny a PU měkčeným rámečkem pro extra pohodlí. Také má speciálně rozšířený úhel pohledu díky sférickému tvaru zorníku a kvalitní odlévané zorníky s ochranou proti zamlžení a oděru.


POC Cornea Fl. Pink
5 240 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle světoznámé značky POC s vyměkčením z třívrstvé pěny a PU měkčeným rámečkem pro extra pohodlí. Také má speciálně rozšířený úhel pohledu díky sférickému tvaru zorníku a kvalitní odlévané zorníky s ochranou proti zamlžení a oděru.


POC Cornea He. Yellow
5 240 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle světoznámé značky POC s vyměkčením z třívrstvé pěny a PU měkčeným rámečkem pro extra pohodlí. Také má speciálně rozšířený úhel pohledu díky sférickému tvaru zorníku a kvalitní odlévané zorníky s ochranou proti zamlžení a oděru.


Salomon S/MAX Race Blue/Solar Silver
4 890 Kč
+ doprava zdarma

Lyžařské brýle Salomon S/Max zaujmou díky snadno vyměnitelnému zorníku a upravenému rámu brýlí se zvětšeným zorným polem.


Salomon S/MAX Hawaian Blue/Solar Blue
4 890 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle Salomon S/Max zaujmou díky snadno vyměnitelnému zorníku a upravenému rámu brýlí se zvětšeným zorným polem.


Atomic Revent S FDL HD Black
4 290 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle používané na soutěži World Cup. Rám obsahuje několik technologií pro perfektní přizpůsobení obličeji a maximální pohodlí při nošení.


Oakley LMXM Trnq.FluryCoralArcticSrfw/PrzmHIPnk
4 190 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle Oakley Line Miner XM umožňují skvělé periferní vidění a nízkoprofilový design rámu zajišťuje ještě větší viditelnost.


POC Retina Big Et. Pink
4 140 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle světoznámé značky POC s vyměkčením z třívrstvé pěny a PU měkčeným rámečkem pro extra pohodlí. Také má rozšířený úhel pohledu a kvalitní odlévané zorníky s ochranou proti zamlžení a oděru.


Atomic Revent S FDL HD White
3 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařské brýle Atomic Revent S FDL HD nabízejí lyžařům dostatečně velké zorné pole a rozhled bez nepříjemných odlesků.