Brýle na snowboard jsou nepostradatelnou výbavou každého snowboardisty. Fotochromatické brýle přizpůsobí zorníky aktuálnímu počasí, zrcadlové brýle na snowboard efektivně chrání zrak před UV zářením a polarizační brýle zamezí odleskům a odrazům.

Zobrazit více

Barva, typ zorníků a světelná propustnost u snowboardových brýlí

  • Barva zorníků brýlí na snowboard rozhoduje o procentuální světelné propustnosti, míry pohlcování odlesků apod. Každá barva se hodí do jiných podmínek, odlišné barvy zorníků lze pořídit také zvlášť a jednoduše je měnit dle potřeby.

Světelná propustnost

Barva zorníků Využití
Čiré zorníky Ideální na noční lyžování.
Fialové, modré a zelené Tlumí barvy, vhodné na denní lyžování za pěkného počasí.
Žlutá, oranžová, červená Zlepšují kontrasty, vhodné pro lyžování pod mrakem, v mlze atd.

*Údaje jsou pouze orientační.

Tvar zorníků

  • Cylindrické zorníky – nejrozšířenější, nedisponují speciálním zakřivením, které zlepšuje viditelnost
  • Vypouklé zorníky – zorníky s horizontálním a vertikálním zakřivením, které maximalizují zorné pole a nezkreslují obraz

Zrcadlové brýle na snowboard

  • Zrcadlové brýle mají speciální ochranu zorníků, která odráží světlo. Jsou ideální do jasných a prosluněných dní. Hodí se na běžnou jízdu i extrémní sporty, při kterých spolehlivě chrání zrak. Vhodné jsou také na freeride a na ledovce.

Polarizační brýle na snowboard

  • Brýle s polarizační vrstvou skvěle pohlcují odrazy, vyjasňují kontury a zvyšují viditelnost. Polarizační brýle jsou vhodné na běžnou i freeride jízdu za ostrého slunce – díky polarizačnímu sklu výrazně zlepšují viditelnost na sjezdovce i v terénu. Nehodí se do zatažených dnů, protože hůře vykreslují kontrasty.

Fotochromatické brýle na snowboard

  • Fotochromatické brýle na snowboard mají schopnost regulovat propustnost světla dle aktuálního počasí. Hodí se na jízdu v terénu, při které často dochází ke střídání světla a stínu. Brýle jsou schopny rychlého přizpůsobení při střídání intenzity světla.
Info:

Vždy si ověřte, zda jsou brýle kompatibilní s přilbou na snowboard. Většinu nových modelů brýlí a přileb můžete libovolně kombinovat, problém může nastat u starších modelů.

-22%
Relax Lyžařské brýle Feelin HTG49A
1x

Relax Lyžařské brýle Feelin

1 499 Kč
1 169 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují zorníkem, který je ošetřen úpravou proti zamlžování Antifog i proti námraze. Součástí brýlí je nastavitelný pásek se silikonovými protiskluzovými prvky. Relax Lyžařské brýle Feelin poskytují 100% ochranu před UV zářením.

Od prodejce MALL
-75%
Westige Airbrake
8x

Westige Airbrake

799 Kč
199 Kč

Další nabídka za 739 Kč

Akce

Snowboardové a lyžařské brýle Airbrake chrání oči proti slunečnímu záření, sněhu a větru, decentní rámeček nebrání ve výhledu a brýle sednou do většiny helem. Třívrstvá pěna zajistí pohodlí pro celodení užívání.

Od prodejce MALL
-26%
Alpina Sports Pheos QMM Black Matt

Alpina Sports Pheos QMM Black Matt

4 499 Kč
3 329 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle s technologií MultiMirror, která díky zrcadlovému efektu poskytuje lepší ochranu před slunečním zářením. Alpina Pheos QMM Black Matt dokáží díky svým polarizačním čočkám filtrovat odlesky světla, vody i sněhu a zajistit tak vždy jasný výhled s vysokým kontrastem. Úzký rámeček brýlí nejen skvěle vypadá, ale také napomáhá k získání širokého zorného pole.

Od prodejce MALL
Uvex Athletic FM, lime mat/blue-blue (7130)
4x

Uvex Athletic FM

1 599 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Stylové lyžařské brýle inspirované 80.léty. Uvex Athletic FM vynikají již na první pohled svým hranatým designem a i díky němu poskytují extra široké zorné pole. Brýle jsou vybaveny dvojitým cylindrickým zorníkemfiltrem záření, který je upraven technologií Supravision proti zamlžování. Pohodlí je zajištěno velurovým polstrováním s Climate Membrane, která nepropouští vlhkost. Brýle jsou konstruovány tak, že se dají pohodlně nosit i přes dioptrické brýle.

Od prodejce MALL
-75%
Giro Grade GP Orange AR40
1x

Giro Grade

1 199 Kč
299 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Skvělé dětské brýle Giro Grade s odvětraným sklem s Anti-fog povrchovou úpravou eliminující zamlžování. Pohodlné usazení na obličeji obstarává dvojvrstvá pěna s microfleecem. Vhodné pro mládež nebo dospělé s menším obličejem.

Od prodejce MALL
-31%
Relax Lyžařské brýle Miner HTG70

Relax Lyžařské brýle Miner HTG70

2 199 Kč
1 499 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují magnetickým systémem výměny čoček, který umožňuje rychle reagovat na sníženou viditelnost. Součástí brýlí je nastavitelný pásek se silikonovými protiskluzovými prvky. Relax Lyžařské brýle Miner HTG70 poskytují 100% ochranu před UV zářením.

Od prodejce MALL
-37%
Alpina Sports lyžařské brýle Granby QHM, černé, A7212.8.33 - rozbaleno

Alpina Sports lyžařské brýle Granby QHM, černé, A7212.8.33 - rozbaleno

4 499 Kč
2 799 Kč
Rozbaleno

Kvalitní brýle s precizním designem a systémem zrcadlových čoček Quattroflex, Hicon a Mirror. Čočky umožňují kvalitnější vnímání barev a kontrastů. Alpina Sports Granby QHM, černé, A7212.8.33 snižují únavu očí a umožňují zvýšenou viditelnost v mlze (až o 20 %). Sférické čočky zajistí jasný horizontální pohled. Lze kombinovat s dioptrickými brýlemi.

Od prodejce MALL
-17%
Alpina Sports lyžařské brýle Nakiska DH, bílé, A7281.1.11

Alpina Sports lyžařské brýle Nakiska DH

1 399 Kč
1 149 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují izolační vrtsvou Thermoblock, která chrání před mrazem a zvyšuje viditelnost v mlze až o 20 %. Jsou opatřeny měkkým polstrováním pro pohodlné nošení. Alpina Sports lyžařské brýle Nakiska DH mají v balení látkový obal.

Od prodejce MALL

Brýle na snowboard

Brýle na snowboard vyjasňují obraz a chrání oči před sněhem i větrem. Jaký je rozdíl mezi pánskými, dámskými a dětskými snowboardovými brýlemi a jaké značky jsou neoblíbenější? Podívejte se!

Dětské brýle na snowboard

  • Dětské brýle na snowboard můžete pořídit již dětem od cca 4 let. Rámečky jsou přizpůsobené dětskému obličeji, takže dokonale těsní.

Dámské brýle na snowboard

  • Dámské brýle jsou obvykle uzpůsobeny drobnějšímu obličeji, ale jasnějším konturám. Hodí se pro dívky cca od 13 až 14 let.

Pánské brýle na snowboard

  • Pánské brýle na snowboard mají větší rámeček, aby netlačily ani na širší tváři.

→ Kvalitní a levné snowboardové brýle pořídíte u výrobců sportovního vybavení Atomic, Blizzard, Relax, Salomon a mnoha dalších.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Brýle na snowboard.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Brýle na snowboard výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Brýle na snowboard akce.