Bliz Flow
2 999 Kč 1 669 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Moderní lyžařské brýle výrazného designu. Bliz Flow disponují kvalitními dvojitými skly, jenž jsou upravena proti zamlžování. Brýle mají 100% ochranu proti škodlivému záření UVA a UVB. Komfort je zajištěn 3 vrstvami měkké pěny, která má po stranách důmyslné prolisy OTG pro nožičky dioptrických brýlí.

Uvex G.GL 300 LGL darkred mat dl/lgl (3030)
1 550 Kč 1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylové lyžařské brýle. Uvex G.GL 300 LGL darkred mat dl/lgl (3030) vynikají úplnou ochranou před infračervenými paprsky. Technologie Supravision pak zajišťuje vysokou odolnost zorníku a v kombinaci s přímým větráním minimalizuje zamlžení. Brýle disponují kvalitním gumovým páskem se silikonem pro pohodlné nošení. Výhodou je možnost použití přes dioptrické brýle.

Alpina Sports Jamp
1 190 Kč 689 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují úpravou proti zamlžování Fogstop. Netříštivá oranžová čočka poskytuje skvělý výhled i za zhoršených podmínek a skvěle zdůrazňuje kontrasty. Poskytují 100% ochranu proti UVA, UVB a UVC paprskům. Alpina Sports Jamp mají speciální odvětrávací systém.

Relax Dětské lyžařské brýle Arch
499 Kč 409 Kč

Dětské lyžařské brýle disponují zorníkem, který je ošetřen úpravou proti zamlžování Antifog. Součástí brýlí je nastavitelný pásek se silikonovými protiskluzovými prvky. Relax Dětské lyžařské brýle Arch poskytují 100% ochranu před UV zářením a jsou kompatibilní i s dioptrickými brýlemi.

Westige Airbrake

Westige Airbrake

Hodnocení: 4,5
729 Kč

Snowboardové a lyžařské brýle Airbrake chrání oči proti slunečnímu záření, sněhu a větru, decentní rámeček nebrání ve výhledu a brýle sednou do většiny helem. Třívrstvá pěna zajistí pohodlí pro celodení užívání.

Atomic COUNT 360° Hd Gre/Grey
4 890 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Špičkové závodní sférické brýle v ovzláště velkým zorným polem.

Atomic COUNT Red
2 590 Kč

Lyžařské brýle, které zajišťují perfektní rozhled za každých podmínek.

Salomon SENSE Wht flower/Uni.S.Wht
2 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské lyžeřrké brýle, které se vyznačují skvěle padnoucím tvarem uzpůsobeným pro ženský tvar hlavy

Alpina Sports Pheos QMM Black Matt
4 499 Kč 3 869 Kč

Lyžařské brýle s technologií MultiMirror, která díky zrcadlovému efektu poskytuje lepší ochranu před slunečním zářením. Alpina Pheos QMM Black Matt dokáží díky svým polarizačním čočkám filtrovat odlesky světla, vody i sněhu a zajistit tak vždy jasný výhled s vysokým kontrastem. Úzký rámeček brýlí nejen skvěle vypadá, ale také napomáhá k získání širokého zorného pole.

Alpina Sports Piney SH

Alpina Sports Piney SH

Hodnocení: 5
599 Kč 499 Kč

Dětské lyžařské brýle disponují povrchovou Fogstop úpravou, která předchází mlžení skel a udržování vlhkosti. Čočky jsou z netříštivého lehkého polykarbonátu a jsou opatřeny polstrováním pro pohodlné nošení.

Alpina Sports Scarabeo JR DH
899 Kč 649 Kč

Kvalitní a stylové lyžařské brýle. Alpina Scarabeo JR DH disponují oranžovou čočkou Hicon pro zdůraznění kontrastu a speciálním odvětrávacím systémem, který snižuje mlživost čočky. Pro maximální pohodlí jsou brýle polstrovány a vybaveny protiskluzovou páskou. Technologie Doublefex a Thermoblock pak zlepšují izolační vlastnosti a chrání před mrazem. Brýle skvěle padnou do helmy a díky jejich konstrukci vhodné i přes dioptrické brýle

Alpina Sports Big Horn HM black matt
2 999 Kč 1 769 Kč

Lyžařské brýle se systémem Multi Mirror, který svým zrcadlovým efektem poskytuje ještě lepší ochranu před slunečním zářením. Alpina Sports Big Horn HM jsou vybaveny minimalistickým rámečkem, díky kterému nabízí nejen maximální šířku zorného pole, ale také skvěle vypadají. Jasný panoramatický pohled je navíc podpořen díky sférickým čočkám brýlí.

Alpina Sports Estetica
2 999 Kč 2 499 Kč

Dámské lyžařské brýle disponují izolační vrtsvou Thermoblock, která chrání před mrazem a zvyšuje viditelnost v mlze až o 20 %. Jsou opatřeny protiskluzovou páskou, která udrží brýle vždy na správném místě. Alpina Sport Estetica mají zrcadlová skla. Součástí balení je látkový obal.

Alpina Sports Granby HM

Alpina Sports Granby HM

Hodnocení: 5
2 999 Kč 2 149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují izolační vrtsvou Thermoblock, která chrání před mrazem a zvyšuje viditelnost v mlze až o 20 %. Jsou opatřeny protiskluzovou páskou, která udrží brýle vždy na správném místě. Alpina Sport Granby HM mají zrcadlová skla. Součástí balení je látkový obal.

Alpina Sports Scarabeo HM
2 699 Kč 1 619 Kč

Lyžařské brýle disponují izolační vrtsvou Thermoblock, která chrání před mrazem a zvyšuje viditelnost v mlze až o 20 %. Jsou opatřeny protiskluzovou páskou, která udrží brýle vždy na správném místě. Alpina Sport Scarabeo M mají zrcadlová skla. Součástí balení je látkový obal.

Alpina Sports Scarabeo M
2 199 Kč 1 899 Kč

Lyžařské brýle disponují izolační vrtsvou Thermoblock, která chrání před mrazem a zvyšuje viditelnost v mlze až o 20 %. Jsou opatřeny protiskluzovou páskou, která udrží brýle vždy na správném místě. Alpina Sport Scarabeo M mají zrcadlová skla. Součástí balení je látkový obal.

Alpina Sports Scarabeo S DH
1 099 Kč 859 Kč

Lyžařské brýle disponují izolační vrtsvou Thermoblock, která chrání před mrazem a zvyšuje viditelnost v mlze až o 20 %. Jsou opatřeny protiskluzovou páskou, která udrží brýle vždy na správném místě. Alpina Sports Scarabeo S DH mají speciální odvětrávací systém. Součástí balení je látkový obal.

Atomic Count Jr
770 Kč 479 Kč

Dětské lyžařské brýle disponují 100% ochranou před UVA a UVB zářením. Mají cylindrická skla s širokým zorným polem a úpravou Antifog proti zamlžování. Kompatibilní s dioptrickými brýlemi díky technologii OTG. Salomon Count Jr jsou opatřeny silikonovým páskem, který je udrží přesně na místě.

Atomic Count Stereo

Atomic Count Stereo

Hodnocení: 5
3 090 Kč 2 469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vysoce kvalitní lyžařské brýle ideální pro milovníky All-mountain lyžování. Atomic Count Stereo disponují dvojitým sférickým sklem se zrcadlovou úpravou. Velkou výhodou jsou prolisy OTG, které umožňují komfortní využití i při nošení dioptrických brýlí.

Salomon Aksium

Salomon Aksium

Hodnocení: 5
1 290 Kč 1 089 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují 100% ochranou před UVA a UVB zářením. Mají cylindrická skla s širokým zorným polem. Kompatibilní s dioptrickými brýlemi díky technologii OTG. Salomon Aksium jsou opatřeny silikonovým páskem, který je udrží přesně na místě.

Salomon Cosmic Sigma Blk/Uni PoppyR
3 090 Kč 2 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují 100% ochranou před UVA a UVB zářením. Sférická skla s Max Vision zajišťují zvětšený úhel pohledu. Navíc jsou opatřeny úpravou proti poškrábání Anti-Scratch. Salomon Cosmic Sigma Blk/Uni PoppyR jsou opatřeny širokým silikonovým páskem.

Salomon Juke
990 Kč 669 Kč

Dětské lyžařské brýle disponují 100% ochranou před UV zářením. Mají cylindrická skla s širokým zorným polem. Kompatibilní s dioptrickými brýlemi díky technologii OTG. Salomon Juke jsou opatřeny silikonovým páskem, který je udrží přesně na místě.

Salomon XT One Neon Yellow/Solar Blue
3 590 Kč 2 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují 100% ochranou před UVA a UVB zářením. Sférická skla s Max Vision zajišťují zvětšený úhel pohledu. Salomon XT One Neon Yellow/Solar Blue jsou opatřeny pěnou, která účiněn odvádí vlhkost z obličeje. Jsou opatřeny širokým silikonovým páskem.

Uvex Athletic FM

Uvex Athletic FM

Hodnocení: 5
1 599 Kč 1 339 Kč

Stylové lyžařské brýle inspirované 80.léty. Uvex Athletic FM vynikají již na první pohled svým hranatým designem a i díky němu poskytují extra široké zorné pole. Brýle jsou vybaveny dvojitým cylindrickým zorníkemfiltrem záření, který je upraven technologií Supravision proti zamlžování. Pohodlí je zajištěno velurovým polstrováním s Climate Membrane, která nepropouští vlhkost. Brýle jsou konstruovány tak, že se dají pohodlně nosit i přes dioptrické brýle.

Uvex Athletic LGL, white dl LGL-rose (2130)
1 099 Kč 989 Kč

Lyžařské brýle disponují cylindrickým zorníkem, který je odolný vůči poškrábání. Spolehlivě ochrání před UVA, UVB a UVC paprsky. Je možné mít pod nimi dioptrické brýle díky systému OTG. Uvex Athletic LGL, white dl LGL-rose (2130) mají v balení ochranný textilní obal.

Uvex Downhill 2000 CV
3 099 Kč 1 929 Kč

Lyžařské brýle disponují zrcadlovým zorníkem, který je odolný vůči poškrábání. Spolehlivě ochrání před UVA, UVB a UVC paprsky. Vnitřní strana pásku je opatřena silikovým proužkem pro lepší přilnavost. Uvex Downhill 2000 CV mají v balení ochranný textilní obal.

Uvex G.GL 3000 LGL
1 599 Kč 1 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují dvojitým zorníkem, který je opatřen průduchy a úpravou Antifog, která brání zamlžování. Spolehlivě ochrání před UVA, UVB a UVC paprsky. Vnitřní strana pásku je opatřena silikovým proužkem pro lepší přilnavost. Uvex G.GL 3000 LGL mají v balení ochranný textilní obal.

Salomon LO FI Black Safran + Xtral Black
3 090 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Salomon Lo Fi mají téměř bezrámečkové provedení a moderní design nabídne maximální zorné pole

Atomic REVENT Red
2 590 Kč

Špičkové lyžařské brýle Atomic Revent vhodné do všech světelných podmínek.

Oakley ABXL BalsamRetina w/PrzmJde&PrzmRseGBL
5 750 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské brýle s pevným rámem snižují zkreslení a současně chrání vaše oči při nárazech. Tyto brýle Oakley jsou určeny pro větší obličeje. Mají sférické čočky z materiálu Plutonite (poskytuje 100% ochranu proti UV záření pevný rámeček snižuje zkreslení,) …

POC Iris Stripes zink orange regular
2 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle POC Iris Stripes jsou vybaveny třívrstvou pěnou, která se snadno přizpůsobí vašemu obličeji

Bliz Carver SR Matt Black Orange w Gold Multi Cat.2 - 32440-19
2 399 Kč 1 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Špičkové lyžařské brýle. Bliz Carver SR Matt Black Orange w Gold Multi Cat.2 – 32440–19 disponují odvětrávanými skly s úpravou proti zamlžování. Brýle poskytují 100% ochranu proti škodlivému záření UVA a UVB. Komfort zajišťují 3 vrstvy měkké pěny s důmyslnými OTG prolisy, které umožňují nošení i přes dioptrické brýle.

Relax Lyžařské brýle Jet Sierra HTG61A
1 499 Kč 759 Kč

Lyžařské brýle disponují zorníkem, který je ošetřen úpravou proti zamlžování Antifog. Je vyroben z velmi odolného polykarbonátového materiálu. Součástí je nastavitelný protiskluzový pásek. Relax Lyžařské brýle Jet Sierra HTG61A poskytují 100% ochranu před UV zářením.

Oakley O Frame 2.0 XM Prizmatic Coral w/Persimmon&Dark Grey
1 794 Kč 989 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle v ikonickém Oakley designu, které jsou vyrobeny s ohledem na co největší komfort a optický výkon. Oakley O Frame 2.0 XM Prizmatic Coral w/Persimmon&Dark Grey disponují širokými čočkami, díky kterým vám umožní více než uspokojivý výhled do stran, a které jsou vybaveny technologií anti-fog coating, která zabraňuje jejich vnitřnímu zamlžení.

gloryfy Lyžařské brýle GP3 POL Gold
4 990 Kč 1 996 Kč

Gloryfy GP3 je nejlehčí model brýlí na trhu. Design bez obrouček poskytuje absolutně optimální výhled a nabízí maximální komfort s minimální váhou jen 68 gramů!

Oakley LineMiner Matte Black w/Prizm Rose
3 273 Kč 1 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují technologií Prizm Inferno, která zajišťuje maximální kontrast a výbornou viditelnost. Součástí je úprava proti zamlžování Antifog. Jsou opatřeny cylindrickou čočkou z nejčistějšího polykarbonátu Plutonite. Oakley LineMiner Matte Black w/Prizm Rose mají v balení ochranný pytlík.

Oakley O Frame 2.0 PRO XM Matte White w/HIY&DkGrey
1 898 Kč 1 039 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují technologií Prizm, která zajišťuje maximální kontrast a výbornou viditelnost. Součástí je úprava proti zamlžování Antifog. Skvělou cirkulaci vzduchu má na starost dvojité odvětrávání. Oakley O Frame 2.0 PRO XM Matte White w/HIY&DkGrey mají v balení ochranný pytlík, kterým lze čistit zorník.

Uvex SLIDER FM blue dl/blue (4030)
1 299 Kč 749 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designové juniorské lyžařské brýle. Uvex SLIDER FM blue dl/blue (4030) zaujmou už na první pohled svým stylovým provedením. Zrcadlové sklo s dvěmi čočkami za sebou pak zajišťuje ochranu před škodlivými paprsky. Brýle jsou vybaveny technologií Supravision, která poskytuje lepší viditelnost bez zamlžení.

Alpina Sports Big Horn HM white
2 999 Kč 2 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle se systémem Multi Mirror, který svým zrcadlovým efektem poskytuje ještě lepší ochranu před slunečním zářením. Alpina Sports Big Horn HM white jsou vybaveny minimalistickým rámečkem, díky kterému nabízí nejen maximální šířku zorného pole, ale také skvěle vypadají. Jasný panoramatický pohled je navíc podpořen díky sférickým čočkám brýlí.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Brýle na snowboard.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Brýle na snowboard výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Brýle na snowboard akce.