Hamleys Wicked Booma bumerang - Sonic

Hamleys Wicked Booma bumerang - Sonic

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Sonický bumerang nabízí spoustu zábavy pro ty, kteří si nemají s kým házet, nebo které prostě nebaví házet si jen tak o zeď s obyčejným míčkem… Celý popis
Partner: Hamleys
450 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
265 Kč
-41%

Momentálně nedostupné

Zboží partnera Hamleys

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3904747

Popis

Sonický bumerang nabízí spoustu zábavy pro ty, kteří si nemají s kým házet, nebo které prostě nebaví házet si jen tak o zeď s obyčejným míčkem. Bumerang je tradiční vrhací nástroj australských domorodých kmenů a nyní se na dobrodružství s tímto „poslušným dřívkem“ můžeš vydat i ty.
Hvízdající bumerang se třemi lopatkami

Bumerang Wicked sonic Booma sice není tradičního trojúhelníkovitého tvaru, má celkem tři „lopatky“, ale o to poslušněji se po vrhnutí vrací zpátky do ruky. Není ani tradičně dřevěný, ale je vyroben z lehkého a odolného plastu. Jeho lopatky jsou vybaveny speciálními píšťalkami. Jakmile se ve vzduch roztočí, začne hvízdat. Opravdoví mistři ho tak dokáží chytat i se zavřenýma očima. Ale to raději sami nezkoušejte

Pro házení na delší vzdálenost
Sonický bumerang je konstruován pro Zábavu na rozlehlých otevřených prostorech. Jeho funkční rádius je od desíti do patnácti metrů. To znamená, že když bumerangem prudce hodíš, teprve po deseti metrech se k Tobě začne zase vracet jako poslušný pejsek.

Naučí se to každý
Házet bumerangem není vůbec nic složitého. Uchopíš jej mezi palec a ukazovák za jednu z jeho lopatek ve svislé poloze a plynulým máchnutím ruky odshora dolu jej vymrštíš před sebe. Bumerang se díky speciální aerodynamické konstrukci natočí do horizontální neboli vodorovné polohy a opsaným obloukem se Ti vrátí zpátky do ruky. Stačí jej chytit. Kdyby sis nevěděl rady, na krabici, ale také na internetu, najdeš spoustu rad a návodů.

Pro rozvoj koordinace a postřehu
S bumerangem si užiješ spoustu Zábavy, i když zrovna nemáš po ruce nikoho, kdo by si s tebou chtěl házet. Stačí jen získat správný švih a za chvíli je z Tebe obávaný „lovec z australské buše“. Něco jako Krokodýl Dundee!
Házením s bumerangem budeš v sobě rozvíjet koordinaci těla a oka, postřeh, motoriku i fyzickou zdatnost. Tak pojď do toho!