Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 13258400

Helite bunda XENA Airbag černá L

Helite bunda XENA Airbag černá L

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vyhledávaná bunda od výrobce HELITE v barevné variantě černá. Tvar našeho airbagu nabízí plnou ochranu: zad, krku, páteře, hrudníku, žeber, pánve, břicha atd. 18 L plynu pro optimální tlak. Rychlá doba nafouknutí 100 ms. Celý popis

Barva

L
21 990 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
21 990 Kč
Poslední kus
S novou kartou za

15.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
15.8.2022 - 16.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Dámská airbagová bunda XENA

Tvar našeho airbagu nabízí plnou ochranu: zad, krku, páteře, hrudníku, žeber, pánve, břicha atd. 18 L plynu pro optimální tlak. Rychlá doba nafouknutí 100 ms. Pro optimální ochranu krku je umístěna nahoře na zádech pružná tkanina.

Vynikající ochrana s technologií TURTLE

Tato kožená bunda integruje technologii TURTLE: airbag je umístěn pod chráničem zad (SAS-TEC úroveň 2). Tato inovace je velkým zlepšením ochrany zad. Výsledky absorpce a rozptýlení nárazů jsou výrazně vyšší a chrání před vniknutím předmětů.

Kůže vysoké kvality

Naše Xena je ušita z černé kůže vysoké kvality (kravská kůže 1,2 mm).

Chrániče

Loketní a ramenní chrániče jsou integrovány stejně tak jako SAS-TEC zádový protektor úrovně 2 pro " TURTLE efekt". 

Thermo vložka

Odnímatelná thermo vložka, 100% polyester (barva: bordó) 

Upravený pohodlný střih

Kůže se stretchem na stranách a na spodní části zad zajišťuje přiléhavý střih a vysoký komfort. Prodyšná látka se stretchem v podpaží pro skvělou pohyblivost. Velikost na bocích lze regulovat pomocí pásků se suchým zipem.

Kapsy

2 vnější kapsy, 2 vnitřní kapsy (klasická + smartphone)

Reaktivace

Rychlá a snadná výměna bombičky s CO2. Je hezky ukrytá v estetické kapsičce.

Systém mechanické trhačky

Helite airbagy jsou 100% mechanické, aby se vyhlo neočekávané aktivaci airbagu či výměně baterií. Žádné speciální nářadí či technické znalosti nejsou k upevnění na motocykl potřeba

Certifikace

Certifikace CE – GP AIR je certifikována externí laboratoří CRITT Sport, francouzským specialistou pro objektivní testování osobních ochranných prostředků (PPE).

Bližší informace k velikosti:

Výběr velikosti dle tabulky je pouze informativní. 

Pozor! Airbagová bunda XENA se silně nedoporučuje osobám vážícím méně jak 35kg.

Časté otázky

Mohu nosit XENA bundu počas deště ?

Kožená bunda XENA je vysoké kvality a může být nošena i počas deště. Nicméně, nebyla navržena jako nepromokavá, proto negarantujeme že po silnějším dešti zůstanete suchá.

Jak mohu bundu XENA udržovat? 

Jako jakoukoliv jinou koženou bundu je nezbytné i Helite Xenu airbagovou bundu udržovat, aby jste dlouhodobě zachovali její barvu a pružnost. Doporučujeme pravidelně udržovat bundu airbagu vhodnými výrobky. Pozor, neperte bundu v pračce, mohli by jste kůži poškodit.

Mohu nosit batoh přes airbagový systém Helite?

Ano, při současném zohlednění toho, že čím je větší odpor, tím pomaleji bude airbag správně nafouknut. Doporučujeme vám, abyste si poměrně široce nastavili popruhy na svém batohu.

Jak dlouho bude trvat, než se airbag po aktivace vyfoukne?

Airbag musí zůstat nafouknutý, aby dostatečně dlouho dobu podepřel a ochránil jezdce. To trvá 5–7 minut, než se airbag plně vyfoukne. Pokud vyšroubujete a odstraníte tak bombičku z vesty, airbag se vyfoukne velmi rychle. Airbag můžete rozepnout a sundat okamžitě po nehodě, pokud jste v bezpečné zóně.

Může se airbag sám od sebe aktivovat? Co když se zapomenu odepnout? 

Helite airbagy jsou mechanické, aby nedošlo k neočekávané aktivaci airbagu. Nechtěné nafouknutí je extrémně vzácné. Tažná síla potřebná k aktivaci airbagu je v rozmezí od 20 do 30 kg v závislosti na velikosti. Pokud se jezdec zapomene odpojit od motocyklu, ucítí silné napětí na vestě nebo bundě před tím, než se airbag zaktivuje. Jako bezpečnostní pás v autě, připojit a odpojit trhačku k motocyklu, se rychle stane zvykem.