Počet nalezených produktů: 5

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Irdeto SKYLINK CA MODUL SMIT
1 190 Kč

729 Kč

Dekódovací modul CI+ pro příjem satelitního vysílání v systém Irdeto. Certifikováno operátorem SKYLINK pro použití s kartami SKYLINK IRDETO, odzkoušeno s kartami CSLINK IRDETO, funguje i s kartami T-MOBILE.


Irdeto MASCOM SKYLINK READY CI+ modul
990 Kč

Dekódovací modul Mascom Irdeto CI+ Skylink Ready pro příjem satelitního vysílání v systému Irdeto. Kompatibilní pro Skylink, FreeSAT. Vhodný pro satelitní přijímače a nové TV s 4K Ultra HD rozlišením (Sony, Samsung, LG, Philips, Finlux, Sharp).


Skylink Karta Skylink standard HD M7 (IR)
499 Kč

439 Kč

Nová dekódovací karta Skylink standard HD M7 (IR) pro příjem HDTV programů ve vysokém rozlišení a pro příjem českých a slovenských programů. Karta je určena jen pro přijímače s dekodérem Irdeto.


Skylink Satelitni modul Viaccess s kartou
1 390 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nový typ modulu podporující dekódovací systém Viaccess-orca s integrovanou kartou Skylink. Karta je vestavěna v modulu takže manipulace je ještě snadnější. Spolupracuje s novými TV.


Technisat CAM Technicrypt IR CI+ Skylink
1 049 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dekódovací modul Cl+ pro příjem satelitního vysílání v systémech Irdeto PI-sys. Certifikováno operátorem Skylink. Funkce DualDecrypt dokáže i s jedním tunerem nahrávat jiný než právě sledovaný pořad na stejné frekvenci.