Irdeto SKYLINK CA MODUL SMIT
1 190 Kč 806 Kč

Dekódovací modul CI+ pro příjem satelitního vysílání v systém Irdeto. Certifikováno operátorem SKYLINK pro použití s kartami SKYLINK IRDETO, odzkoušeno s kartami CSLINK IRDETO, funguje i s kartami T-MOBILE.

Skylink Karta Skylink standard HD M7 (IR)
499 Kč 444 Kč

Nová dekódovací karta Skylink standard HD M7 (IR) pro příjem HDTV programů ve vysokém rozlišení a pro příjem českých a slovenských programů. Karta je určena jen pro přijímače s dekodérem Irdeto.

Irdeto MASCOM SKYLINK READY CI+ modul
999 Kč

Dekódovací modul Mascom Irdeto CI+ Skylink Ready pro příjem satelitního vysílání v systému Irdeto. Kompatibilní pro Skylink, FreeSAT. Vhodný pro satelitní přijímače a nové TV s 4K Ultra HD rozlišením (Sony, Samsung, LG, Philips, Finlux, Sharp).

Skylink Satelitni modul Viaccess s kartou
1 390 Kč 1 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nový typ modulu podporující dekódovací systém Viaccess-orca s integrovanou kartou Skylink. Karta je vestavěna v modulu takže manipulace je ještě snadnější. Spolupracuje s novými TV.

Technisat CAM Technicrypt IR CI+ Skylink
1 049 Kč 989 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dekódovací modul Cl+ pro příjem satelitního vysílání v systémech Irdeto PI-sys. Certifikováno operátorem Skylink. Funkce DualDecrypt dokáže i s jedním tunerem nahrávat jiný než právě sledovaný pořad na stejné frekvenci.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné CA moduly a karty.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii CA moduly a karty výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii CA moduly a karty akce.