Planta Vera Yerba Mate + Guarana 100% výkon! Energie, Kofein, Planta Vera 900G

Planta Vera Yerba Mate + Guarana 100% výkon! Energie, Kofein, Planta Vera 900G

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Brazilský Mate bez holí + energická Guarana je dvojnásobná síla. Mate ovlivňuje proces odbourávání lipidů, což má pozitivní vliv na kontrolu hmotnosti. Mate a Guarana snáší psychickou i fyzickou únavu. Celý popis
320 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
0,36 Kč/g

Skladem u partnera 5+ kusů

8.12.2021 - 9.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Ziola i Oleje

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100060299338

Popis

Kofein z Yerby a Guarany se uvolňuje pomalu, stimulační účinek trvá mnohem déle a je rovnoměrně rozložen v čase.

Každodenní povinnosti, práce pozdě, potom hlídání dětí a péče o domácnost – každý z nás se cítí unavený. V takových chvílích saháme po dalším šálku kávy nebo v horším případě po plechovce energetického nápoje. Dráždíme žaludek, vymýváme hořčík a tělu dodáváme velké množství cukru, konzervantů a umělých barviv. Mezitím existuje přírodní lék, který je bezpečný, stimuluje, rozjasňuje mysl a zlepšuje celkové fungování těla. Mluvím o yerba mate z Brazílie.

Vzácné listy yerba mate obsahují stimulant známý také z hořké čokolády – theobromin a složku zeleného čaje, theofylin. Mají také velké množství vitamínů, aminokyselin a minerálů. A to je víc než jen tradiční zelené čaje. Je to tedy perfektní způsob, jak si zajistit energii. Nálev navíc osvěžuje dech, podporuje hubnutí, protože zrychluje metabolismus a navozuje pocit sytosti. Yerba mate obsahuje mateine ​​podobný kofeinu. Většina lidí to snáší lépe. Lidé, kteří již ocenili yerba mate a používají jej každý den, tvrdí, že mají více energie, jsou přesnější v práci, pozornější a mají větší zápal pro sport, což vám navíc umožňuje udržet si štíhlou linii a zůstat zdraví.

Složení: 90% Yerba Mate + 10% Guarana

Země původu: Brazílie