MAKERS Obal na plynový gril-57%
1 299 Kč

549 Kč

Akce

Praktická zakrývací plachta ochrání před povětrnostními vlivy, mechanickým poškozením a slunečním zářením


Tepro Litinový wok pro systém Tepro MULTI-ROŠT
1 190 Kč

Pokud se chcete stát skutečným mistrem přípravy nejrůznějších pokrmů na grilu, tak neváhejte doplnit svůj gril o příslušenství pro Tepro MULTI-ROŠT systém, konkrétně litinový wok.


Tepro Litinová pánev pro systém MULTI-ROŠT
990 Kč

Pánev je vyrobena z litiny a rovnoměrně rozvádí teplo po celém svém povrchu, takže příprava pokrmů je rychlá a jednoduchá. Díky dvěma úchytům pánev snadno sundáte z grilu.


Tepro Litinový rošt pro systém Tepro MULTI-ROŠT
990 Kč

Pokud se chcete stát skutečným mistrem přípravy nejrůznějších pokrmů na grilu, tak neváhejte doplnit svůj gril o příslušenství pro Tepro MULTI-ROŠT systém, konkrétně litinový rošt pro přípravu steaků.


Tepro Pizza kámen pro systém Tepro MULTI-ROŠT
990 Kč

Pokud se chcete stát skutečným mistrem přípravy nejrůznějších pokrmů na grilu, tak neváhejte doplnit svůj gril o příslušenství pro Tepro MULTI-ROŠT systém, konkrétně pizza kámen.


Tepro Plachta - Toronto XXL a velké plynové grily
990 Kč

Praktická zakrývací plachta gril ochrání před povětrnostními vlivy, mechanickým poškozením a slunečním zářením. Pohodlné navléknutí usnadňují suché zipy a tvar přizpůsobený siluetě grilu. Kumulaci vlhkosti pod grilem brání boční větrací otvory.


Tepro Grilovací náčiní - set 3 kusy
399 Kč

Náčiní je vyrobeno z nerezové oceli s praktickou rukojetí. Obracečka je na bocích vybavena pilkovým nožem a střed slouží též jako otvírák na lahve.


Tepro Wok na zeleninu
399 Kč

Tepro Wok je ideální pomocník pro přípravu zeleniny na grilu. Při běžném grilování zeleniny dochází při obracení často k propadávání zeleniny skrz grilovací rošt, to se Vám již nestane s wokem.


Tepro Zapalovací komín
399 Kč

Praktický zapalovací komín Tepro Vám ulehčí zapalování briket a dřevěného uhlí. Perfektně žhavé brikety s ním budete mít za méně než 30 minut bez tekutého podpalovače.


Tepro Špízové jehly s rukojetí
249 Kč

Už žádné lámání špejlí a připravená porce mizící na dně grilu v popelu. Kovové špízové jehly Vám pomohou připravit profesionální pokrmy z masa, zeleniny nebo ovoce přímo na Vašem grilu.


Fieldmann FZG 9000-U Startér na dřevěné uhlí
390 Kč

289 Kč

Komínový startér na dřevěné uhlí a brikety od značky Fieldmann by neměl chybět u žádného grilu. Jeho pyramidová konstrukce roštu způsobuje správné a nejefektivnější nasměrování ohně rozdělaného pod dřevěným uhlím nebo briketami. Po několika minutách již je možno přesypat rozžhavené uhlí či brikety do grilu a zahájit grilování.


Campingaz Lávové kameny 3 kg
299 Kč

Náhradní lávové kameny k lávovým grilům. Balení Campingaz Lávových kamenů o hmotnosti 3 kg je určeno pro plochu až 1500 cm².


Campingaz Keramické brikety-28%
449 Kč

319 Kč

Akce

Náhradní keramické brikety vhodné pro grily řady RBS Ardento. Balení Campingaz Keramických briket o hmotnosti 2,5 kg je určeno pro grilovací plochu až 2000 cm².


Campingaz Čistící spray BIO
349 Kč

Tento čisticí sprej od značky Campingaz je biologicky šetrný k životnímu prostředí. Jeho použitím nezatěžujete přírodu a navíc účinně čistíte gril od připálenin a mastnot. Objem: 500 ml.


Campingaz Grilovací nářadí v kufru
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Mějte všechno grilovací nářadí pohromadě v tomto praktickém kufru. Campingaz nářadí je vyrobené z nerezu té nejvyšší kvality. Kufr je plastový a obsahuje vidličku, obracečku, kleště, nůž a 6 ks jednoduchých špízových jehel.


Napoleon Obal na grily Triumph 410
1 690 Kč
+ doprava zdarma

Pevný a odolný obal na plynový gril Napoleon Triumph 410. Obal chrání gril před deštěm, sněhem, prachem a dalšími nečistotami.


Napoleon Obal na grily Triumph 325
1 590 Kč
+ doprava zdarma

Pevný a odolný obal na plynový gril Napoleon Triumph 325. Obal chrání gril před deštěm, sněhem, prachem a dalšími nečistotami.