MAKERS Plynový gril Sydney 3
6 490 Kč

3 nerezovými hořáky o výkonu 9 kW. Postranní hořák pro přípravu omáček. Litinový rošt.


Campingaz 3 Series Classic LS Plus D
11 999 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zahradní plynový gril se třemi trubkovými hořáky z nerezu. Campingaz 3 Series Classic LS Plus D gril dokáže snadno připravit pizzu, marinovanou drůbež paellu či asijské pokrmy díky grilovací ploše rozdělené na litinový tál a rošt Culinary Modular. Jednotlivé díly grilovací vany lze mýt v myčce. Grilovací plocha dosahuje konzistentní teploty, kterou lze pohodlně regulovat.


Campingaz 4 Series Classic LS Plus D
13 999 Kč
+ doprava zdarma

Zahradní plynový gril se čtyřmi trubkovými hořáky z nerezu a postranním hořákem pro přípravu omáček a příloh. Campingaz 4 Series Classic LS Plus D gril dokáže snadno připravit pizzu, marinovanou drůbež paellu či asijské pokrmy díky grilovací ploše rozdělené na litinový tál a rošt Culinary Modular. Jednotlivé díly grilovací vany lze mýt v myčce.


Campingaz Class 3 RBS LD

Campingaz Class 3 RBS LD

Hodnocení: 5
15 999 Kč
+ doprava zdarma

Plynový gril s 2 keramickými hořáky umístěnými po bocích vany a rozptylovačem tepla. Campingaz Class 3 RBS LD griluje rovnoměrně, bez rizika vzplanutí vypečené šťávy a obslouží i 10–12 lidí. Má litinový rošt Culinary Modular, vyklápěcí rošt, boční stolky a úložný prostor s dvířky. Jeho díly lze mýt v myčce.


Campingaz 2 Series Classic EXS
7 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zahradní plynový gril se 2 plochými hořáky z nerezu, které lze používat nezávisle na sobě. Campingaz 2 Series Classic EXS má postranní hořák na přípravu omáček, kvalitní smaltovaný rošt z litiny a vyklápěcí rošt na pozvolné grilování a ohřívání. Jako zdroj energie mu slouží 5kg nebo 10kg PB láhev.


Campingaz 2 Series Compact LX
6 799 Kč
+ doprava zdarma

Plynový gril Campingaz 2 Series Compact LX disponuje dvěma pojízdnými koly a dvěma bočními stolky. Dva speciální hořáky Heat Core z aluminizované oceli výrazně zvyšují výkon při nízké spotřebě plynu a umožňují grilování jen na polovině grilovací plochy, pokud je potřeba. Gril je velmi skladný, během chvilky rozložen a složen.


G21 California BBQ Premium line
8 499 Kč
+ doprava zdarma

Plynový gril G21 California BBQ Premium Line je vybaven systémem Flame Tamer, bočním a třemi hlavními nerezovými hořáky s elektrickým zapalováním a plynovou regulací, každý o maximálním výkonu 3,15 kW.


Tepro Keansburg
11 990 Kč

Díky elegantnímu a modernímu designu je gril Keansburg skutečným společníkem pro každou BBQ party. Nejvýznamnějšími rysy grilu jsou jeho horizontální hořák a motorem poháněný špíz, díky kterým můžete okamžitě vykouzlit křupavé pečené kuře.


Tepro Wellington
7 990 Kč

6 990 Kč

Akce

Gril Wellington je díky 3 výkonným hořákům velmi praktickým pomocníkem pro rodinné grilování. Součástí grilu je integrovaný systém výměnných dílů Tepro MULTI-ROŠT.


Activa Montana II
11 439 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Luxusní plynový gril Activa Montana II s bočním vařičem.


Campingaz Adelaide 3 Woody L
8 999 Kč

Zahradní plynový gril se 3 litinovými hořáky, které lze používat nezávisle na sobě. Campingaz Adelaide 3 Woody L je vybaven rozptylovačem tepla, výsuvným lapačem tuku, teploměrem ve víku a praktickými odkládacími stolky. Dřevo, které bylo a jeho výrobu použito, má certifikaci FSC.


Campingaz Plancha Blue Flame LX
6 999 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plynový gril vhodný pro stánkaře, kempaře, chalupáře nebo do zahradní kuchyně. Campingaz Plancha BF LX disponuje technologií hořáků BlueFlame, která zefektivňuje přenos tepla a rozvede teplotu po 95 % grilovací plochy. Je snadno přenositelný a současně neztrácí na výkonu. Závětří po stranách eliminují ztrátu tepla při větru. Nabízí elektronické zapalování.


Campingaz Plancha L
4 999 Kč
+ doprava zdarma

Plynový gril vhodný pro stánkaře, kempaře, chalupáře nebo do zahradní kuchyně. Campingaz Plancha L je snadno přenositelný a současně neztrácí na výkonu. Závětří po stranách zabraňují ztrátám tepla při větru. Nabízí způsob zapalování Piezo, které využívá mechanického křesadla.


Activa Alabama II

Activa Alabama II

Hodnocení: 5
7 279 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Plynový gril Activa Alabama II s bočním vařičem.


Napoleon Gril LE 485
34 980 Kč
+ doprava zdarma

Napoleon LE 485 je zahradní gril na plyn vybavený celkem 5 hořáky a velkým litinovým roštem.


Napoleon Gril Legend 325
14 980 Kč
+ doprava zdarma

Napoleon Legend 325 je zahradní gril na plyn vybavený třemi nerezovými hořáky trubkovitého tvaru o výkonu 10,6 kW.


Napoleon Gril Legend 410
19 980 Kč
+ doprava zdarma

Zahradní plynový gril Napoleon Legend 410 vybavený třemi trubkovitými hořáky z nerezové oceli o výkonu 14,2 kW.


Napoleon Gril Travel TQ285-BK
12 980 Kč
+ doprava zdarma

Malý cestovní gril Napoleon TQ 285 s pojízdným stojanem a odkládacími pultíky.


Activa Lord 200
9 151 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Luxusní plynový gril Activa Lord 200 s boční odkládací plochou.


Activa Lord 302
10 399 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Luxusní plynový gril Activa Lord 302 s bočním vařičem.


Campingaz 1 Series Compact EX CV
3 999 Kč
+ doprava zdarma

Plynový gril Campingaz 1 Series Compact EX CV je přenosný, ideální pro grilování na cestách, v kempu nebo kde není místo na klasický gril. Smontován je za chvilku a ve složeném stavu se vejde do skříně i do kufru auta. Viko s aretací a teploměrem umožňuje přehled o aktuální teplotě.


Campingaz 3 Series Woody LD
9 999 Kč

Elegantní plynový gril s konstrukcí z akátového dřeva. Campingaz 3 Series Woody LD má 3 trubkové hořáky z nerezu a 2 kryty hořáků, které slouží zároveň jako rozptylovače tepla. Jeho díly lze mýt v myčce a vše potřebné si můžete odložit do přední přihrádky nebo na postranní stolky.


Campingaz 4 Series Classic WLD
12 999 Kč
+ doprava zdarma

Zahradní plynový gril se čtyřmi trubkovými hořáky z nerezu a 2 kryty, které zároveň slouží i jako rozptylovače tepla. Campingaz gril 4 Series Classic WLD disponuje kovovým tělem s dvěma sklopnými dřevěnými stolky. Snazší manipulaci zajišťují 4** otočná kola. Jednotlivé díly grilovací plochy lze mýt v myčce. Nabízí způsob **zapalování Piezo, které využívá mechanického křesadla.


Campingaz 4 Series RBS LXS INT
19 999 Kč
+ doprava zdarma

Plynový gril s keramickými hořáky umístěnými po bocích vany, trubkovým hořákem a rozptylovačem tepla. Campingaz 4 Series RBS LXS INT griluje rovnoměrně, bez rizika vzplanutí vypečené šťávy a jeho grilovací plocha je skutečně velká. Má litinový rošt Culinary Modular, vyklápěcí rošt nebo postranní vařič. Jeho díly lze mýt v myčce.


Campingaz C-LINE 2 Classic
9 999 Kč

8 999 Kč

Akce

Plynový gril s 2 keramickými hořáky umístěnými po bocích vany. Campingaz C-LINE 2 CLASSIC díky této technologii griluje rovnoměrně, bez rizika vzplanutí vypečené šťávy. Je vybaven kovovými postranními stolky a čelní odkládací plochou, teploměrem a jako zdroj energie mu slouží 5kg nebo 10kg PB láhev.


Campingaz C-LINE 2 Deluxe
10 999 Kč

9 999 Kč

Akce

Plynový gril s 2 keramickými hořáky umístěnými po bocích vany a litinovým roštem Culinary Modular. Campingaz C-LINE 2 DELUXE griluje rovnoměrně, bez rizika vzplanutí vypečené šťávy. Je vybaven kovovými postranními stolky a čelní odkládací plochou, teploměrem a jako zdroj energie mu slouží 5kg nebo 10kg PB láhev.


Campingaz Xpert 100 LW
2 999 Kč
+ doprava zdarma

Plynový gril se dvěma krytými plochými hořáky, které můžete používat nezávisle na sobě, a grilovat tak jen na půlce grilu. Campingaz Xpert 100 LW má po stranách dřevěné sklopné odkládací stolky a jeho hořáky jsou vyrobeny z aluminizované oceli. Jako zdroj energie slouží 5kg nebo 10kg PB láhev.


Char-Broil Convective 410B
8 790 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plynový gril disponující 4 hořáky z nerezové oceli (ovládání výkonu pro každý samostatně). Nad hlavní grilovací mřížkou grilu Char-Broil Convective 410B naleznete zadní mřížku pro rozpečení pečiva a grilování zeleniny. Nechybí systém TRU – Infrared, který využívá infračervené záření pro přípravu ještě šťavnatějšího masa.


Char-Broil Performance 220B
9 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plynový gril disponující 2 hořáky z nerezové oceli (ovládání výkonu pro každý samostatně). Char-Broil Performance 220B nabízí smaltované rošty z ušlechtilé oceli a systém TRU – Infrared, který využívá infračervené záření pro přípravu ještě šťavnatějšího masa.


Char-Broil Performance 330B
10 290 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plynový gril disponující 3 hořáky z nerezové oceli (ovládání výkonu pro každý samostatně) a boční deskou pro přípravu omáček a polévek. Nad hlavní grilovací mřížkou grilu Char-Broil Performance 330B naleznete zadní mřížku pro rozpečení pečiva a grilování zeleniny.


Char-Broil Performance 340B
11 390 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Plynový gril disponující 3 hořáky z nerezové oceli (ovládání výkonu pro každý samostatně) a boční deskou pro přípravu omáček a polévek. Nad hlavní grilovací mřížkou grilu Char-Broil Performance 340B naleznete zadní mřížku pro rozpečení pečiva a grilování zeleniny.


Char-Broil Performance 340S
12 390 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Plynový gril disponující 3 hořáky z nerezové oceli (ovládání výkonu pro každý samostatně) a boční deskou pro přípravu omáček a polévek. Nad hlavní grilovací mřížkou grilu Char-Broil Performance 340S naleznete zadní mřížku pro rozpečení pečiva a grilování zeleniny.


Char-Broil Royal
11 390 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plynový gril disponující 4 hořáky z nerezové oceli (ovládání výkonu pro každý samostatně) a boční deskou pro přípravu omáček a polévek. Nad hlavní grilovací mřížkou grilu Char-Broil Royal naleznete zadní mřížku pro rozpečení pečiva a grilování zeleniny. Gril je na 4 kolečkách s brzdným systémem.


Char-Broil Smart
6 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plynový gril disponující 2 hořáky z nerezové oceli (ovládání výkonu pro každý samostatně). Nad hlavní grilovací mřížkou grilu Char-Broil Smart naleznete zadní mřížku pro rozpečení pečiva a grilování zeleniny. Velká kola usnadňují manipulaci s grilem.


Clatronic GG 3590
3 639 Kč

Plynový gril Clatronic GG 3590 ideální na zahradu. Nabízí výkonné plynové hořáky a velkou grilovací plochu.


G21 Plynový gril Mexico BBQ Premium line, 7 hořáků + zdarma redukční ventil
14 999 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plynový gril se zabudovaným teploměrem obsahuje technologii Flame Tamer, který prodlužuje životnost hořáků. Obsahuje 4 grilovací jehlice s aretačními šrouby pro rovnoměrné grilování. G21 Plynový gril Mexico BBQ Premium line, 7 hořáků využijete na každé zahradní party.


G21 Texas BBQ 3 hořáky + zdarma redukční ventil
5 199 Kč
+ doprava zdarma

Plynový gril G21 Texas BBQ je vybaven systémem Flame Tamer a třemi hlavními nerezovými hořáky s elektrickým zapalováním a plynovou regulací, každý o maximálním výkonu 3,15 kW.


Outdoorchef ASCONA 570 G
18 710 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Plynový kotlový gril se dvěma hořáky RingBurner. Výkon 9,7 kW, grilovací plocha 2290 cm2, EASY FLIP systém.


Outdoorchef CHELSEA 480 G LH
9 490 Kč
+ doprava zdarma

Plynový gril s keramickými hořáky. Výkon 9,4 kW, grilovací plocha 2800 cm2. Rošt z litiny se smaltovou úpravou.


Outdoorchef GENEVA 570 G
23 910 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní plynový kotlový gril největší řady 570, vhodný na terasu či balkon. 2 praktické postranní sklopné stolky. Nejširší možnosti grilování včetně barbecue / Low&Slow technik.


Outdoorchef KENSINGTON 480 G-22%
10 990 Kč

8 477 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plynový kotlový gril střední velikosti, vhodný pro klasické zahradní grilování či na terasu. Zvýšená stabilita díky robustnímu podvozku, ve kterém je navíc praktická odkládací plocha.


Outdoorchef LEON 570 G
13 510 Kč
+ doprava zdarma

Plynový kotlový gril se dvěma hořáky RingBurner. Výkon 8,5 kW, grilovací plocha 2290 cm2, EASY FLIP systém.


Outdoorchef PARIS DELUXE 570 G-27%
26 990 Kč

19 494 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní plynový kotlový gril největší řady 570, vhodný na terasu. Postranní vařič pro přípravu příloh a omáček, po zakrytí deskou z leštěné žuly se promění v praktický stolek. Nejširší možnosti grilování včetně barbecue / Low&Slow technik.


Outdoorchef VENEZIA 570 G-27%
33 990 Kč

24 550 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní spojení dvou nezávislých grilů: plynový kotlový gril největší řady 570 a ""Steakhouse"" gril pro přímé grilování, vhodný na terasu. Pracovní stolek s deskou z leštěné žuly a praktickou zásuvkou. Nejširší možnosti grilování včetně barbecue / Low&Slow technik.