Caterpillar Mini dárková sada nářadí – 240192IG

Caterpillar Mini dárková sada nářadí – 240192IG

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Skvělý a praktický dárek – sada kvalitních nástrojů CAT! Obsah balení: multifunkční kleště, nůž a mini víceúčelová klíčenka s LED světlem. Celý popis
1 049 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Již se neprodává

Zboží partnera Scanbistrade s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100049021707

Popis

Tato sada multifunkčních nástrojů a kapesních nožů CAT® je určena pro nadšence CAT® a každého, komu kvalitní nástroje nejsou lhostejné. Multifunkční nástroje a nože CAT® jsou vyráběny pomocí nejmodernější technologie. Sada obsahuje 5 palcový (12,7 cm) zavírací nůž, multifunkční klíčenku a multifunkční kleště 12 v 1. A to vše je zabaleno ve stylovém dárkovém balení.

5palcový (12,7 cm) zavírací nůž

Když se stanou důležitými malé rozměry, stane se tento robustní a ostrý nůž nepostradatelným doplňkem. Rukojeť G-10 poskytuje lepší úchop s horním okrajem a drážkou pro prsty. Rukojeť je připevněna k rámu z nerezové oceli a připojena k robustní čepeli z nerezové oceli 5Cr15. Malý, ale výkonný, tento univerzální nůž se stane vaším každodenním společníkem pro jakoukoli práci, která by tento nástroj vyžadovala.

Multifunkční kleště 12 v 1

Tento multifunkční nástroj nejenže skvěle vypadá, ale pod eloxovaným hliníkovým zevnějškem se skrývá multifunkční řešení pro práci, outdoorové aktivity, auta, lodě a rekreanty. Dvanáct užitečných nástrojů v odlehčeném hliníkovém krytu. Tyto nerezové nástroje jsou odolné proti korozi a nastavitelné montážní šrouby umožňují v případě potřeby vše utáhnout. Skládací pro kompaktní uchování doma nebo v kapse.

Multifunkční klíčenka

S pomocí tohoto multifunkčního nástroje, který je připojen k vašim klíčům, najdete otvírák a zabudovaná LED svítilna bude užitečná v nejrůznějších situacích.