Vango Rowan Table

Vango Rowan Table

Hodnocení: 5
1 160 Kč 1 049 Kč
+ doprava zdarma

Vango Rowan Table je jednoduchý skládací stoleček s ocelovým rámem. Stolek je jednoduše složitelný třeba do kufru auta a pro snadnou manipulaci je opatřen uchem.

Coleman Square Camp Table
2 199 Kč 1 759 Kč

Záruka 3 roky

Skládací kempingový stůl pro 4 osoby obsahuje antimikrobiální povrch, který omezuje vznik zápachu a plísní. Disponuje melaminovou deskou a pevnou konstrukcí z ocele. Coleman Square Camp Table je po složení velký jako kufřík a snadno se uskladní.

Robens Wilderness Cooking Table
569 Kč 349 Kč

Malý nízký stolek Robens Wilderness Cooking Table je ideální pod vařič nebo jako servírovací stolek na kávy a snídaně v trávě. Při vaření v přírodě tvoří stabilní základnu.

Coleman Camp Table and Storage
2 899 Kč 2 319 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Skládací kempingový stůl je velmi prostorný a obsahuje antimikrobiální povrch, který omezuje vznik zápachu a plísní. Disponuje melaminovou deskou a pevnou konstrukcí z hliníku. Coleman Camp Table and Storage je po složení velký jako kufřík a snadno se uskladní.

Coleman 6 in 1 Camping Table
2 299 Kč 1 839 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skládací kempingový stůl může fungovat jako 1 velký nebo 2 rozdělené stolky a je tak velmi variabilní. Obsahuje šroubovací nožičky, které lze přizpůsobit nerovnému povrchu. Coleman 6 in 1 Camping Table je po složení velký jako kufřík a snadno se uskladní.

Coleman Large Camp Table
2 499 Kč 1 989 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Skládací kempingový stůl je velmi prostorný a obsahuje antimikrobiální povrch, který omezuje vznik zápachu a plísní. Disponuje melaminovou deskou a pevnou konstrukcí z ocele. Coleman Lagre Camp Table je po složení velký jako kufřík a snadno se uskladní.

Coleman Mini Camp Table

Coleman Mini Camp Table

Hodnocení: 4,5
1 249 Kč 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skládací kempingový stůl obsahuje šroubovací nožičky, které lze přizpůsobit nerovnému povrchu. Disponuje síťovanou poličkou na odkládání věcí. Coleman Mini Camp Table je po složení velký jako kufřík a snadno se uskladní.

Outwell Table Toronto M
2 860 Kč 1 719 Kč
+ doprava zdarma

Praktický stůl disponuje odkládací síťkou pod deskou, kam je možné vložit například časopisy. Konstrukce je z lehkého hliníkového rámu. Na hranách jsou madla, která umožňují snadné přenášení. Outwell Table Toronto M využijete nejen při kempování.

Outwell Custer L

Outwell Custer L

Hodnocení: 4
4 750 Kč 3 799 Kč
+ doprava zdarma

Praktický stůl disponuje šroubovatelnými patkami, které umožňují přesné výškové nastavení. Stůl je možné nastavit do 3 různých úrovní. Obsahuje madla z plastu, které usnadňují přenášení. Outwell Custer L má hliníkovou konstrukci.

Husky Stůl Moryla
949 Kč 789 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický skládací stůl disponuje 2 držáky na pití a síťkou na odkládání věcí. Konstrukce je z hliníku a 600D polyesteru. Při složení je zafixovaný a nehrozí samovolné zhroucení. Husky Stůl Molar využijete s rodinou v kempu.

Outwell Kimberley
2 440 Kč 1 949 Kč
+ doprava zdarma

Praktický stůl disponuje svým skládacím systémem, kdy nohy slouží zároveň jako rukojeti pro snadné přenášení. Obsahuje desku z bambusu, který je ekologickým materiálem. Outwell Kimberley má desku zasazenou do lehkého hliníkového rámu.

Outwell Furniture Cody L
4 440 Kč 3 549 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický stůl disponuje šroubovatelnými patkami, které umožňují přesné výškové nastavení. Stůl je možné nastavit do 3 různých úrovní. Je odolný vůčí krátké nepřízni počasí. Outwell Furniture Cody L má hliníkovou konstrukci.

Robens Adventure Aluminium Table L
1 610 Kč 1 089 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stůl disponuje lehkou hliníkovou konstrukcí, která je ale zároveň velmi odolná. Obsahuje unikátní skládací mechanismus. Outwell Adventure Aluminium Table L je ideální na kempování a výlety.

Robens Adventure Table Large
1 250 Kč 879 Kč

Skládací stůl disponuje konstrukcí z pevného a lehkého hliníku. Využijete ho při stolování či poslouží jako pracovní deska. Robens Adventure Table Large bude ideálním společníkem při kempování

Vango Bamboo Table 80cm - rozbaleno-42%
3 390 Kč 1 959 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Vango Bamboo Table 80cm je jednoduchý skládací stoleček s hliníkovým rámem. Stolek je jednoduše složitelný třeba do kufru auta a pro snadnou manipulaci je opatřen uchem.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: