Outwell Folding Furniture Casilda
1 280 Kč 769 Kč

Pohodlná židle s nosností 120 kg disponuje svým tvarem půlměsíce. Je velmi měkká a pohodlná díky celoplošnému polstrování. Outwell Outwell Folding Furniture Casilda má odolnou ocelovou konstrukci.

Outwell Goya
1 720 Kč 1 039 Kč
+ doprava zdarma

Pohodlné křeslo disponuje svými opěrkami na ruce. Obsahuje odolný hliníkový rám a povrch z tkaného polyesteru. Snadno se skládá a přenáší. Outwell Goya je ideální na kempování a je dodávána s transportním obalem.

Outwell Table Toronto M
2 860 Kč 1 719 Kč
+ doprava zdarma

Praktický stůl disponuje odkládací síťkou pod deskou, kam je možné vložit například časopisy. Konstrukce je z lehkého hliníkového rámu. Na hranách jsou madla, která umožňují snadné přenášení. Outwell Table Toronto M využijete nejen při kempování.

Outwell Folding Beach Chair Classic Blue
800 Kč 639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přenosná skládací židle s nosností 100 kg má nastavitelný sklon opěradla. Disponuje kapsou vhodnou na drobnosti. Outwell Folding Beach Chair Classic Blue najde využití především na festivalech, kempech i plážích.

Outwell Catamarca Arm Chair XL Claret
1 430 Kč 859 Kč

Praktické komfortní křeslo. Outwell Catamarca Arm Chair XL Claret má odolný ocelový rám a potah z příjemného polyesteru, Křeslo díky bytelné konstrukci disponuje nosností až 150 kg. Výhodou jsou kompaktní rozměry po složení a nízká hmotnost.

Outwell Richmond Kitchen Table
4 580 Kč 3 659 Kč
+ doprava zdarma

Skládací stůl disponuje 2 policemi a dřezem. Obsahuje uzavřený prostor, který poslouží jako odpadkový koš nebo jako místo pro plynovou kartuši. Rychle se skládá i rozkládá. Outwell Richmond Kitchen Table má lehký a odolný hliníkový rám.

Outwell Folding Furniture Campo
1 580 Kč 949 Kč

Přenosná skládací židle s nosností 125 kg disponuje rozšířenou částí pro nohy, která zajišťuje lepší stabilitu, pokud je židle v měkkčím terénu. Obsahuje polstrované opěrky pro ruce, držák na hrníček a transportní vak. Outwell Folding Furniture Campo najde využití nejen při kempování.

Outwell Furniture Campo Claret
1 580 Kč 949 Kč

Pohodlná skládací židle s nosností 125 kg disponuje odnímatelným držákem na hrnky. Obsahuje polstrované opěrky pro ruce pro váš komfort. Outwell Furniture Campo Claret má odolnou ocelovou konstrukci a snadno se skládá i rozkládá.

Outwell Baffin
1 120 Kč 1 009 Kč
+ doprava zdarma

Multifunkční skládací stolek s nosností až 75 kg. Je možné ho použít jako stůl, židli nebo taburet. Obsahuje potah z polyesterové tkaniny pro pohodlné sezení. Outwell Baffin je ideální na kempování.

Outwell Pemberton Picnic Set
3 150 Kč 2 499 Kč
+ doprava zdarma

Set 2 laviček snadno a připojíte k plastovému stolu, který díky svému materiálu přežije i nejednu dešťovou přeháňku. Po složení vytvoří malé balení, které je ideální pro přepravu. Outwell Pemberton Picnic Set je vhodný na výlety, do kempu i na zahradu.

Outwell Goya Chair Claret
1 720 Kč 879 Kč

Pohodlná skládací židle s nosností 100 kg disponuje opěrkami na ruce a potahem z polyesteru. Najde využití nejen při kempování, ale i na dovolených. Outwell Folding Furniture Derwent má odolnou ocelovou konstrukci a snadno se skládá i rozkládá.

Outwell Furniture Picota s postranním stolkem
1 720 Kč 1 039 Kč
+ doprava zdarma

Přenosná skládací židle s nosností 125 kg disponuje stolkem, který obsahuje držák na pití. Má polstrované opěrky na ruce pro vaše pohodlí. Outwell Furniture Picota s postranním stolkem má odolnou ocelovou konstrukci a snadno se skládá i rozkládá.

Outwell Vancouver Kitchen Table w/Bamboo Tabletop
2 969 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický stůl s bambusovou deskou disponuje uzavíratelnou skříňkou, policí a plochou vhodnou k vaření. Vše je upevněno na lehký a stabilní hliníkový rám. Outwell Vancouver Kitchen Table w/Bamboo Tabletop využijete nejen při kempování.

Outwell Custer L

Outwell Custer L

Hodnocení: 4
4 750 Kč 3 799 Kč
+ doprava zdarma

Praktický stůl disponuje šroubovatelnými patkami, které umožňují přesné výškové nastavení. Stůl je možné nastavit do 3 různých úrovní. Obsahuje madla z plastu, které usnadňují přenášení. Outwell Custer L má hliníkovou konstrukci.

Outwell Kimberley
2 440 Kč 1 949 Kč
+ doprava zdarma

Praktický stůl disponuje svým skládacím systémem, kdy nohy slouží zároveň jako rukojeti pro snadné přenášení. Obsahuje desku z bambusu, který je ekologickým materiálem. Outwell Kimberley má desku zasazenou do lehkého hliníkového rámu.

Outwell Furniture Angela Black
1 010 Kč 609 Kč

Přenosná skládací židle s nosností 100 kg disponuje zádovou opěrkou, která je polstrovaná pro vaše pohodlí. Obsahuje i polstrovaný sedák a přepravní obal. Furniture Angela Black má odolnou ocelovou konstrukci a snadno se skládá i rozkládá.

Outwell Furniture Cody L
4 440 Kč 3 549 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický stůl disponuje šroubovatelnými patkami, které umožňují přesné výškové nastavení. Stůl je možné nastavit do 3 různých úrovní. Je odolný vůčí krátké nepřízni počasí. Outwell Furniture Cody L má hliníkovou konstrukci.

Outwell Furniture Martinique
5 090 Kč 3 319 Kč

Skládací skříň disponuje síťovanými otvory v zadní části pro zajištění optimální ventilace. Obsahuje 8 vyjímatelných polic a víko, které můžete využít jako stolek. Outwell Furniture Martinique má odolný a lehký hliníkový rám.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: