Easy Camp Furniture Arm Chair-38%
570 Kč 349 Kč

Akce

Přenosná skládací židle s nosností 110 kg disponuje polstrovanými opěrkami a otvorem na nápoje. Najde využití při dovolených, kempování, sportovních akcích či na zahradě. Easy Camp Furniture Arm Chair se snadno a rychle složí či rozloží.

Easy Camp Furniture Roanne-43%
829 Kč 469 Kč

Akce

Přenosná skládací židle s nosností 110 kg disponuje polstrovanými opěrkami, polštářkem za krk a otvorem na nápoje. Najde využití při dovolených, kempování, sportovních akcích či na zahradě. Easy Camp Furniture Roanne se snadno a rychle složí či rozloží.

Coleman Standard Quad Chair zelená - použité
389 Kč

Použité

"Kempingovou skládací židli Standard Quad Chair si oblíbíte pro její komfort. Díky ocelové konstrukci má navíc nosnost až 113kg. Užitečný doplněk je držák na nápoje v opěrce pravé ruky.

"

Easy Camp Blencow - rozbaleno-46%
2 369 Kč 1 269 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Easy Camp Blencow je ideální pro pohodlné uložení věcí. Organizace vybavení ve stanu v 4 policích a 4 kapsách. Síťovaná okna umožňuje kvalitní větrání.

Vango Bamboo Table 80cm - rozbaleno-42%
3 390 Kč 1 959 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Vango Bamboo Table 80cm je jednoduchý skládací stoleček s hliníkovým rámem. Stolek je jednoduše složitelný třeba do kufru auta a pro snadnou manipulaci je opatřen uchem.

Vango Coronado 2 Excalibur - zánovní-50%
359 Kč 179 Kč

Zánovní

Praktická skládací stolička vhodná pro kempování, rybaření nebo posezení na zahrádce. Vango Coronado 2 Excalibur disponuje ocelovou konstrukcí s optimální nosností do 80 kilogramů. Velmi snadno se skládá a při transportu nezabere mnoho místa.

Husky Mumbo - zánovní-27%
1 890 Kč 1 369 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

Velmi prostorné křeslo Husky Mumbo vám zajistí takové pohodlí v přírodě, jako byste seděli v obýváku. Křeslo je vyrobené z materiálu odolného vůči oděru a jde pohodlně složit.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: