10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Mindok Carcassonne - Big Box 2022 Mindok Carcassonne - rozšíření 10 (Cirkus)
Mindok Carcassonne - Big Box 2022

Carcassonne Big Box je balení základní hry Carcassonne společně s jedenácti rošířeními. Ve velké krabici najdou fanoušci Carcassonne legendární základní hru, dále dvě velká rozšíření a devět malých.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Carcassonne - rozšíření 10 (Cirkus) Mindok Carcassonne - rozšíření 10 (Cirkus)
Mindok Carcassonne - rozšíření 10 (Cirkus)

Desáté rozšíření hry Carcassonne. Cirkus postupně putuje krajinou a vystupuje v něm řada různých zvířat. Body přinášejí nejen kartičky krajiny v okolí šapitó, ale i pyramidy cvičících artistů.

můžete mít DNES

Od MALL
Mindok Carcassonne 2. Kupci a stavitelé Mindok Carcassonne - rozšíření 10 (Cirkus)
Mindok Carcassonne 2. Kupci a stavitelé

Druhé rozšíření hry Carcassonne. Přináší do hry figurky stavitelů, které umožňují dvojité tahy. Dále figurky selátek, která umožňují získat více bodů za louky. Kromě toho do hry přicházejí žetony zboží. Kdo nasbírá nejvíce žetonů zboží daného druhu, získá na knoci hry body navíc.

můžete mít DNES

Od MALL
Mindok Carcassonne: Safari Albi Carcassonne - rozšíření 3 - Princezna a drak (verze s původním designem)
Mindok Carcassonne: Safari

Safari je samostatná hra z rodiny Carcassonne, kterou lze plně hrát zcela samostatně. Pravidla jsou stejná, jen prostředí je jiné. Hra vypadá pokaždé jinak – s každou hrou stavíš jiné území. Carcassonne může vypadat na první pohled až moc jednoduše, ale s každou hrou musíš vymýšlet jinou taktiku, která ti dopomůže k vítězství.

můžete mít DNES

Od MALL
Albi Carcassonne - rozšíření 3 - Princezna a drak (verze s původním designem) Albi Carcassonne - rozšíření 3 - Princezna a drak (verze s původním designem)
Albi Carcassonne - rozšíření 3 - Princezna a drak (verze s původním designem)

Jedno z nejklasičtějších rozšíření hry Carcassonne, které přináší do hry zcela nové herní principy. Do hry se dostávají nejen nové kartičky, ale především nové figurky jako je drak a víla. postava princezny se objevuje na některých kartičkách, kde také přibývají třeba karty tunel a klášter ve městě.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Mindok Carcassonne 6. Král, hrabě a řeka Albi Carcassonne - rozšíření 3 - Princezna a drak (verze s původním designem)
Mindok Carcassonne 6. Král, hrabě a řeka

Šesté rozšíření hry Carcassonne. Jedná se o sbírku řady minirozšíření vydaných v průběhu postupného rozvoje hry Carcassonne. Obsahuje minirozšíření: Král a loupeživý rytíř, Řeka II, Hrabě z Carcassonne a úplně nové minirozšíření Kacíři a kultovní místa.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Mindok Carcassonne: Základní hra Mindok Carcassonne 3.rozšíření - Princezna a drak
Mindok Carcassonne: Základní hra

Jihofrancouzské město Carcassonne je pověstné svým jedinečným opevněním, které se vyvíjelo od římských dob až po časy rytířů. Hráči se vydávají se svou družinou na cesty a louky, do měst a klášterů, aby hledali štěstí kolem Carcassonne.

můžete mít DNES

Od MALL
Mindok Carcassonne 3.rozšíření - Princezna a drak Mindok Carcassonne 3.rozšíření - Princezna a drak
Mindok Carcassonne 3.rozšíření - Princezna a drak

Třetí rozšíření strategické stolní hry Carcassonne vnese do hry krásu, nebezpečí, ale i moudrost. Přináší do hry figurku strašlivého draka, okouzlující princezny a moudré víly a další nové kartičky krajiny.

můžete mít DNES

Od MALL
Mindok Carcassonne: Lovci a sběrači Mindok Carcassonne 3.rozšíření - Princezna a drak
Mindok Carcassonne: Lovci a sběrači

Oblast kolem dnešního města Carcassonne s jeho mohutným hradem byla osídlena již před tisícovkami let. Postavte pokaždé novou krajinu. Vyšlete do ní členy svého kmene jako lovce, sběrače a rybáře. Každý může být pro váš kmen užitečný. Důležité výhody vám mohou přinést i rybářské chýše a magické menhiry

můžete mít DNES

Od MALL
Mindok Carcassonne - rozšíření 5 (Opatsví a starosta) Mindok Carcassonne - rozšíření 5 (Opatsví a starosta)
Mindok Carcassonne - rozšíření 5 (Opatsví a starosta)

Páté rozšíření oblíbené deskové hry Carcassonne přinášející další volbu, jak posílit svůj vliv v krajině kolem města Carcassonne. Krajina v okolí Carcassonne se dále rozvíjí. Okolní města rostou a vybírají si své starosty. Zámožní sedáci staví mezi loukami své statky.

můžete mít DNES

Od MALL
Mindok Carcassonne 1. Hostince a katedrály Mindok Carcassonne - rozšíření 5 (Opatsví a starosta)
Mindok Carcassonne 1. Hostince a katedrály

První rozšíření hry Carcassonne. Přináší do hry hostince, které umožňují získat více bodů za cesty. Dále katedrály, které umožňují získat více bodů za města. Kromě toho také velkou figurky pro každého hráče, která se pro zisk převah počítá za dvě běžné figurky.

můžete mít DNES

Od MALL
Mindok Carcassonne - rozšíření 4 (Věž) Mindok Carcassonne - rozšíření 5 (Opatsví a starosta)
Mindok Carcassonne - rozšíření 4 (Věž)

Čtvrté rozšíření hry Carcassonne. Hráči mají nyní také příležitost stavět do výšky – stavět věže. S tím se samozřejmě pojí také funkce strážných, kteří z věže dohlížejí na dění v okolí. Je také možné zajímat protihráčovy figurky a držet je ve vězení.

můžete mít DNES

Od MALL