Petzl Glacier
2 154 Kč

1 939 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehký cepín Petzl Glacier ve třech délkách najde vhodné využití při skialpinismu, lyžování ve volném terénu a při nenáročných lezeckých a turistických výpravách do hor.


Petzl Summit
3 132 Kč

2 819 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lehký klasický cepín Petzl Summitr ve třech délkách pro moderní horolezectví. Vyvážený poměr ceny a výkonu. Poskytuje vynikající kotvící vlastnosti.


Petzl Summit Evo
4 032 Kč

3 629 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lehký a technický horolezecký cepín Petzl Summit Evo ve třech délkách s dostatečnou hmotností na hlavě pro vyvážený zásek vhodný i pro turistiku.


CAMP Neve
1 690 Kč

1 520 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Turistický cepín Neve od firmy Camp je lehký, přesto velmi pevný. Má široké použití od ledovcové turistiky až po skialpové výlety. Poutko je v ceně.


Singing Rock Wizard
1 790 Kč

1 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Singingrock Wizard je lehký cepín určený pro klasické horské výstupy. Cepín má zakřivenou duralovou násadu s protiskluznou páskou pro jistější úchop a hrot z kvalitní kalené Cr-Mo oceli, který snadno proniká to tvrdého sněhu nebo ledu. Hlavní předností tohoto cepínu je nízká hmotnost a velká odolnost.


Grivel Nepal SA
2 150 Kč

1 998 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní netechnický cepín. Grivel Nepal SA se zahnutým topůrkem je ideální pro VHT. Cepín se skládá z hlavice vyrobené z karbonové oceli a topůrka Ergal, které je natřeno červenou barvou na bázi epoxidu. Cepín je vybaven poutkem Long Leash.


Petzl Glacier Literide 50 cm
2 021 Kč

1 819 Kč

Lehký cepín Petzl Glacier Literide najde vhodné využití při skialpinismu, lyžování ve volném terénu a při nenáročných lezeckých a turistických výpravách do hor.


Singing Rock Merlin
1 590 Kč
1 519 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Singingrock Merlin je lehký cepín určený pro ledovcové túry, vysokohorskou turistiku a jednoduché horské výstupy. Cepín má rovnou duralovou násadu a hrot z kvalitní kalené Cr-Mo oceli, který snadno proniká to tvrdého sněhu nebo ledu.