Viscopur Šíjový polštářek bamboo
499 Kč 289 Kč

Polštář z paměťové pěny ocení zejména Vaše ztuhlá krční páteř. Kompaktnost a tvar podkovy je ideální pro lenošení u televize nebo na cestách. Určitě oceníte snímatelný potah s příměsí bambusového vlákna, který lze prát.

TravelBlue Ergonomicky tvarovaný krční polštářek z paměťové pěny, modrý TBU212B
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Měkký cestovní polštář od značky Travel Blue vyrobený z kvalitní paměťové pěny nabízí maximální komfort při cestování letadlem, vlakem, autobusem či autem. Polštář do tvaru písmene U dokonale obejme váš krk, čímž umožňuje prožití kvalitního spánku na cestě. Odnímatelný potah lze prát a to pouze v ruce.

Hama 2v1 cestovní polštářek
399 Kč 379 Kč

Tento cestovní polštářek 2v1 můžete použít jako nákrčník ale i jako klasický polštář, který z něj uděláte během několika sekund. Má poutko k zavěšení na kufr a je vyplněný měkkými mikrogranulkami.

TravelBlue Dětský cestovní krční polštářek a hračka - Dráček Tobi TBU291
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský cestovní krční polštářek a hračka – Dráček Tobi TBU291 vám zpříjemní dlouhé cestování s dětmi. S polštářkem Dráček Tobi jim dopřejete pohodlí při dlouhém sezení. Krční cestovní polštářek jim pomůže pro lepší spánek během cesty a také zajistí, aby byla hlava během spánku ve správné poloze.

Albi Cestovní masážní polštář růžové sovy
549 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní masážní polštář z jemného, hebkého a poddajného materiálu napomůže ke správnému držení hlavy při cestování. Polštář značky Albi se stane nejen díky stylovému designu a snadné údržbě skvělým společníkem na cesty. Povrchový materiál tvoří 85% nylonu a 15% spandexu. Náplň je vyrobena z polystyren-mikrogranuláru.

TravelBlue Dětský cestovní polštářek a hračka - Ovečka Snowy TBU290
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský cestovní polštářek a hračka – Ovečka Snowy TBU290 vám zpříjemní dlouhé cestování s dětmi. S polštářkem Ovečka Snowy jim dopřejete pohodlí při dlouhém sezení. Krční cestovní polštářek jim pomůže pro lepší spánek během cesty a také zajistí, aby byla hlava během spánku ve správné poloze.

TravelBlue Ultimate krční nafukovací cestovní polštářek TBU222
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nafukovací krční polštářek od značky Travel Blue poskytuje maximální podporu hlavy a pohodlí při cestování letadlem, autobusem, vlakem i autem. Potah polštáře je možné ručně mýt ve vlažné vodě. Pro plné vychutnání pohodlí polštářku ho nafoukněte do 3/4 objemu.

TravelBlue Cestovní krční polštářek Panda TBU236
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čeká vás dlouhý let? Cestovní polštářek od značky TravelBlue v podobě pandy vám zpříjemní spánek na cestách, které se zdají být nekonečné. Krční cestovní polštářek pomůže udržet hlavu ve správné poloze a stane se tak nezbytností na cesty nejen letadlem, ale i autem, autobusem či vlakem.

TravelBlue Dětský cestovní polštářek a hračka - Slůně Trunky TBU289-25%
499 Kč 374 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský cestovní polštářek a hračka – Slůně Trunky TBU289 vám zpříjemní dlouhé cestování s dětmi. S polštářkem Slůně Trunky jim dopřejete pohodlí při dlouhém sezení. Krční cestovní polštářek jim pomůže pro lepší spánek během cesty.

TravelBlue Cestovní krční polštářek Slon TBU238-25%
399 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čeká vás dlouhý let? Cestovní polštářek od značky TravelBlue v podobě slona vám zpříjemní spánek na cestách, které se zdají být nekonečné. Krční cestovní polštářek pomůže udržet hlavu ve správné poloze a stane se tak nezbytností na cesty nejen letadlem, ale i autem, autobusem či vlakem.

TravelBlue Cestovní krční polštářek z paměťové pěny, šedomodrý TBU232-GBU
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní krční polštářek vyplněný kvalitní paměťovou pěnou, která zajistí příjemné pohodlí na dlouhých cestách autem či letadlem. Polštářek od výrobce Travel Blue poskytuje vhodnou podporu krku pro správné držení těla při sezení. Velmi měkký sametový potah je jemný k pokožce.

TravelBlue Cestovní krční polštářek TBU230-DBU
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní polštářek se sametovým povrchem. Náplň s mikrokuličkami se přizpůsobí vašemu krku a tváři. Určen na dlouhé poutě napříč světem v autě, letadle nebo vlaku. Travel Blue Cestovní krční polštářek TBU230-DBU se doporučuje čistit v programu ručního praní při 30 °C.

TravelBlue Cestovní krční polštářek z paměťové pěny, fialový TBU232-P
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní krční polštářek vyplněný kvalitní paměťovou pěnou, která zajistí příjemné pohodlí na dlouhých cestách autem či letadlem. Polštářek od výrobce Travel Blue poskytuje vhodnou podporu krku pro správné držení těla při sezení. Velmi měkký sametový potah je jemný k pokožce.

TravelBlue Dětský cestovní krční polštářek a hračka - Prasátko Pinky TBU292
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský cestovní krční polštářek a hračka – Prasátko Pinky TBU292 vám zpříjemní dlouhé cestování s dětmi. S polštářkem Prasátko Pinky jim dopřejete pohodlí při dlouhém sezení. Krční cestovní polštářek jim pomůže pro lepší spánek během cesty a také zajistí, aby byla hlava během spánku ve správné poloze.

TravelBlue Cestovní krční polštářek TBU232-G
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní polštářek se sametovým povrchem. Náplň s mikrokuličkami se přizpůsobí vašemu krku a tváři. Určen na dlouhé poutě napříč světem v autě, letadle nebo vlaku. Travel Blue Cestovní krční polštářek TBU232-G se doporučuje čistit v programu ručního praní při 30 °C.

TravelBlue Dětský cestovní polštářek a hračka - Beran Sammy TBU287
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský cestovní polštářek a hračka – Beran Sammy TBU287 vám zpříjemní dlouhé cestování s dětmi. S polštářkem Beran Sammy jim dopřejete pohodlí při dlouhém sezení. Krční cestovní polštářek jim pomůže lepší spánek během cesty a také zajistí, aby byla hlava během spánku ve správné poloze.

TravelBlue Dětský cestovní krční polštářek a hračka - Panda ChiChi TBU284
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský cestovní polštářek, hračka TBU284 Vám zpříjemní dlouhé cestování s dětmi. S polštářkem jim dopřejete pohodlí při dlouhém sezení. Krční cestovní polštářek jim pomůže lepší spánek během cesty a také zajistí, aby byla hlava během spánku ve správné poloze.

Mia Toro Polštářek MA-033 - fialová
460 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mia Toro polštářek MA-033 – fialová z paměťové pěny poskytuje podporu krku a umožní vám klidně spát na dlouhých výletech letadlem, autem či autobusem. Na polštářku je praktická kapsa na mobilní telefon. Díky jeho vkusnému provedení se bude skvěle hodit do vaší cestovní výbavy.

Mia Toro Polštářek MA-033 - Love This Life
460 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mia Toro polštářek MA-033 – Love This Life z paměťové pěny poskytuje podporu krku a umožní vám klidně spát na dlouhých výletech letadlem, autem či autobusem. Na polštářku je praktická kapsa na mobilní telefon. Díky jeho jedinečnému vzoru budete cestovat ve velkém stylu jako nikdy předtím.

Mia Toro Polštářek MA-033 - Dragonfly Pond
460 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mia Toro polštářek MA-033 – Dragonfly Pond z paměťové pěny poskytuje podporu krku a umožní vám klidně spát na dlouhých výletech letadlem, autem či autobusem. Na polštářku je praktická kapsa na mobilní telefon. Díky jeho jedinečnému vzoru budete cestovat ve velkém stylu jako nikdy předtím.

Mia Toro Polštářek MA-033 - Dream Graffiti
460 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mia Toro polštářek MA-033 – Dream Graffiti z paměťové pěny poskytuje podporu krku a umožní vám klidně spát na dlouhých výletech letadlem, autem či autobusem. Na polštářku je praktická kapsa na mobilní telefon. Díky jeho jedinečnému vzoru budete cestovat ve velkém stylu jako nikdy předtím.

Mia Toro Polštářek MA-033 - Peace&Love
460 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mia Toro polštářek MA-033 – Peace&Love z paměťové pěny poskytuje podporu krku a umožní vám klidně spát na dlouhých výletech letadlem, autem či autobusem. Na polštářku je praktická kapsa na mobilní telefon. Díky jeho jedinečnému vzoru budete cestovat ve velkém stylu jako nikdy předtím.

Mia Toro Polštářek MA-033 - Sugar Skulls
460 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mia Toro polštářek MA-033 – Sugar Skulls z paměťové pěny poskytuje podporu krku a umožní vám klidně spát na dlouhých výletech letadlem, autem či autobusem. Na polštářku je praktická kapsa na mobilní telefon. Díky jeho jedinečnému vzoru budete cestovat ve velkém stylu jako nikdy předtím.

Mia Toro Polštářek MA-033 - XO Hearts
460 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mia Toro polštářek MA-033 – XO Hearts z paměťové pěny poskytuje podporu krku a umožní vám klidně spát na dlouhých výletech letadlem, autem či autobusem. Na polštářku je praktická kapsa na mobilní telefon. Díky jeho jedinečnému vzoru budete cestovat ve velkém stylu jako nikdy předtím.

TravelBlue Cestovní set spací maska a krční polštářek TBU223
369 Kč

Sada na cestování od značky Travel Blue obsahuje nafukovací krční polštářek, masku na oči a pouzdro pro snadné skladování. Povrch polštářku je vyroben ze synterického mikrovlákna, které je hebké na dotek. Pro maximální komfort je třeba ho do 3/4 nafouknout. Maska na oči s gumičkou je vypolstrovaná.

TravelBlue Komfortní fleecový krční polštářek TBU221
349 Kč

Fleecový krční polštářek od značky Travel Blue poskytuje maximální podporu hlavy a pohodlí při cestování letadlem, autobusem, vlakem i autem. Odnímatelný obal je možné ručně mýt ve vlažné vodě. Polštářek je vyroben z luxusního fleecového materiálu, který je měkký a příjemný k pokožce.

TravelBlue Spací maska na oči TBU450
109 Kč

Spací maska na oči TBU450 vám zajistí dokonalou tmu i při nepříznivých světelných podmínkách a vaše oči si tak mohou odpočinout. Spací masky oceníte nejen při cestách, ale všeobecně vždy, když potřebujete klid pro vaše oči a regeneraci organismu.