CARRY ON Steward Red

Značka: CARRY ON Náš kód: 100012731000

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

CARRY ON Steward Red

Model Steward se vyznačuje opravdu nebývalou odolností a vydrží i brutální zacházení zaměstnanců letišť, kteří jsou pravděpodobně placeni za počet zničených zavazadel.:-) Patří do skupiny kufrů, které se neotvírají zipem, ale klipy, které se spojují do přiléhavého a těsnícího rámu. Celý popis

3090
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100012731000

Popis

Popis produktu

Model Steward se vyznačuje opravdu nebývalou odolností a vydrží i brutální zacházení zaměstnanců letišť, kteří jsou pravděpodobně placeni za počet zničených zavazadel.:-) Patří do skupiny kufrů, které se neotvírají zipem, ale klipy, které se spojují do přiléhavého a těsnícího rámu. Hlavní s těch klipů je opatřen kódovacím integrovaným TSA zámkem. Zavazadlo má čtyři kolečka, z nichž ty zadní a více namáhané jsou větší, otvírací klipsny a těsnění rámu. Je zde soustava madel, kterou tvoří boční zvedací madlo, které je součástí klipu, horní běžné madlo a horní teleskopické, které můžete vytáhnout do výšky 104 cm.

Vnitřek nabízí standard v podobě velkého odděleného prostoru se zipem a dvěmi kapsami, z nichž jedna je síťovaná. Nechybí samozřejmě fixační popruhy.

Doplňky jsou opět ve skvěle ladící černé barvě.

Zavazadlo lze zakoupit i v sadě dvou kusů se slevou 500 Kč!

Klady a zápory:

plus   velká odolnost, příznivá cena, 3-letá záruka

minus   trochu vyšší hmotnost díky odolné skořepině

 

 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Objem 117 l
Hmotnost 5 kg