Campingaz 20L Portable Toilet
2 499 Kč

1 999 Kč
+ doprava zdarma

Chemická toaleta 20 l, Dva snadno a rychle oddělitelné zásobníky. Nosnost 130 kg.


Happy Green Přenosná toaleta - 20 litrů
1 999 Kč

1 599 Kč
+ doprava zdarma

Přenosná toaleta Happy Green 20 l má přirozenou sedací výšku, objem odpadní nádrže 20 l, objem nádrže na čistou vodu 14 l, hmotnost je 5,5 kg.


Outwell Mobilní toaleta 20L
2 580 Kč

2 322 Kč
+ doprava zdarma

Přenosná toaleta kompaktních rozměrů s větší nádobou. Skvělý doplněk campingové výbavy pro případy krajní nouze. Polyethylenový materiál je jednoduchý na údržbu a dlouho vydrží. Nedílnou součástí je sklopné prkénko k příjemnějšímu sezení jako v domácím prostředí. Outwell Mobilní toaleta 20L má v zadní části pumpu pro ruční splachování.


Outwell Mobilní toaleta 7L Portable Toilet
1 290 Kč

1 161 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Přenositelná toaleta pro akutní potřeby při cestování po autocampech i dočasnou absenci klasického WC. Výška při které se nijak nekrčíte i v podmínkách, které jsou domovu vzdálené. Koš o obsahu 7 l s dostatkem místa. Outwell Mobilní toaleta 7L Portable Toilet je plastové konstrukce se zabudovaným sklopným prkénkem.


Happy Green Umyvadlo přenosné
1 999 Kč

1 799 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Ideální na chatu, do kempu nebo karavanu – všude tam, kde jsou kladeny nároky na hygienu a chybí vodovodní přípojka. Přenosné umyvadlo disponuje 19l zásobníkem čisté vody a 3l zásobníkem na tekuté mýdlo. Při použití s přenosnou toaletou Happy Green lze odpadní vodu směřovat do horní nádržky toalety a využít jí pro splachování.


Outwell Mobilní toaleta 10L
2 290 Kč

2 061 Kč
+ doprava zdarma

Přenositelná toaleta kompaktních rozměrů. Výborný doplněk campingové výbavy pro případy krajní nouze. Polyethylenový materiál je jednoduchý na údržbu a dlouho vydrží. Nedílnou součástí je sklopné prkénko k příjemnějšímu sezení jako v domácím prostředí. Outwell Mobilní toaleta 10L má v zadní části pumpu pro ruční splachování.