MOBICOOL Autochladnička / lednice / chladící box do auta MobiCool G35 12/230V 34l

MOBICOOL Autochladnička / lednice / chladící box do auta MobiCool G35 12/230V 34l

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
připojení do standardní zásuvky zapalovače 12V nebo k elektrické síti 230V, obrovský vnitřní objem 34l, ohřev potravin, lze vkládat PET láhve 1.5l a 2l, kolečka pro snadné převážení, Eco mód s nízkou spotřebou energie Celý popis
4 999 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma

Skladem u partnera 5 kusů

5.11.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Filsonstore.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100054403420

Popis


Chladící box Mobicool G35 je díky své robustní konstrukci a výkonnému chladícímu agregátu ideální pro kemping, cestování a další příležitosti, kdy je potřeba uchovat převážené potraviny či nápoje v chladu. Box je použitelný pro napájení jak na 12V ze zásuvky zapalovače ve vozidle, tak na 230V ze standardní elektrické sítě – nejsou tedy nutné žádné další napájecí adaptéry a redukce. Chladící box Mobicool G35 vyniká velkým vnitřním objemem 34 litrů (objem je udáván přibližně díky komplikovanému tvaru vnitřního prostoru v oblasti víka). Box lze používat jak pro chlazení nápojů a potravin, tak také pro ohřev potravin na teplotu až 65°C. Relativně nízká proudová spotřeba cca 4A zajistí, že lze box nechat u moderních vozidel zapnutý bez rizika totálního vybití akumulátoru po dobu několika hodin (závisí na kapacitě akumulátoru a stavu nabití). Chladící výkon cca 18°C pod okolní teplotu. Princip chlazení Peltierův elektrický článek. Velmi tichý chod s hlučností do 36dB. Do vnitřního prostoru lze vkládat také 6ks PET láhví s objemem 1.5l nebo 2l svisle nebo dokonce více než 30ks plechovek s nápoji 0.33 litrů. Chladící výkon je možné vylepšit vložením namražených potravin nebo chladících gelových polštářků a následně lze box používat i mimo zdroje napájení. Chladící box je vybaven výklopným madlem a kolečky pro snadné převážení. Rychlý přístup díky speciálnímu otvoru pro láhve. Chladící box lze postavit svisle i vodorovně. Chladící výkon lze regulovat pomocí otočného regulátoru. Chladící box je vybaven speciálním ECO módem, který zajistí sníženou spotřebu elektrické energie na pouhých 8.5W (proudová spotřeba pod 1A při napájení 12V DC).Všechny boxy Mobicool řady G mají USB konektor vedle chladicího agregátu. Během jízdy tak z něj lze napájet mobilní zařízení. Napájecí kabely jsou uloženy ve víku.


Značka Mobicool – produkty s vizíSpolečnost Mobicool jsme založili v roce 1991 s jednoduše dokonalou vizí – stavět chladicí boxy, které jsou zábavné, stylové a mají velkou užitnou hodnotu. Očividně jsme udělali něco správného, protože jsme stále tady – a rosteme.


Mobicool na všech kontinentechDnes prodáváme zákazníky kromě Antarktidy na všech kontinentech. Naše výrobky jsou odolné, spolehlivé a bezproblémové. VyzváVytváříme produkty s vysokou užitnou hodnotou, které plní vždy svojí funkci.


Vysoký chladící výkonChladící boxy Mobicool vynikají robustní konstrukcí a vysokým chladícím výkonem za všech situací. Při kempování, cestování i všude jinde budete překvapeni skvělými vlastnostmi chladících boxů Mobicool.


Velký vnitřní prostor chladících boxů MobicoolChladící boxy Mobicool vynikají skvěle navrženým designem a zejména obrovským vnitřním prostorem. Bez problémů můžete vkládat svisle také 1.5 litrové a 2 litrové láhve s nápoji, stejně jako velké množství nápojů v plechovkách.