Chladicí vitríny

Sháníte velký domácí spotřebič či jeho příslušenství? Široká nabídka v kategorii chladící vitríny na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás produkty od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky.

Zobrazit více
  • Nečekejte na nákup – zboží můžeme doručit ještě dnes přímo na vaši adresu.
  • Výdejní místa máme na každém rohu.
  • Spotřebič vám pomůžeme vynést, vysloužilý kousek pak odvezeme.
  • Máte dotazy k produktům z kategorie chladící vitríny nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje nonstop.
  • Spotřebič můžete vrátit do 14 dní i bez udání důvodu.
  • Kromě klasických možností plateb nabízíme MALL Pay – nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.

U nás na MALL.cz najdete mnohem více než jen chladící vitríny, ale také Sklenice na víno, Příborníky, Strojky na těstoviny, Pánve, Výčepní zařízení.

GUZZANTI vinotéka GZ 117A
12x

GUZZANTI vinotéka GZ 117A

8 537 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Volně stojící moderní chladicí vitrína v energetické třídě E s celkovým objemem 110 l, 4 polohovatelnými kovovými policemi a praktickou nerezovou rukojetí pro otevírání dveří. Guzzanti GZ 117A zaujme velmi nízkou hlučností 42 dB nebo možností změny směru otevírání dveří.

Od prodejce MALL
GUZZANTI vinotéka GZ 117B
15x

GUZZANTI vinotéka GZ 117B

7 990 Kč
7 889 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Volně stojící moderní chladicí vitrína v energetické třídě E s celkovým objemem 110 l a 4 polohovatelnými kovovými policemi. Guzzanti GZ 117B zaujme velmi nízkou hlučností 42 dB nebo možností změny směru otevírání dveří.

Od prodejce MALL
-15%
GUZZANTI vinotéka GZ 85
5x

GUZZANTI vinotéka GZ 85

6 590 Kč
5 599 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Volně stojící moderní chladicí vitrína v energetické třídě E a černém provedení s celkovým objemem 80 l, 3 drátěnými policemi a nerezovou rukojetí. Guzzanti GZ 85 disponuje velmi nízkou hlučností 42 dB, vnitřním LED osvětlením a nastavitelným termostatem s rozsahem chlazení od 3 °C.

Od prodejce MALL
GUZZANTI vitrína GZ 338
4x

GUZZANTI vitrína GZ 338

21 219 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Volně stojící profesionální chladící vitrína Guzzanti GZ 338 o objemu 338l o výšce 198cm. Ventilované dynamické chlazení slouží k rovnoměrnému chlazení celého prostoru, aniž by se zamlžovaly skleněné dveře. Je ideální do restaurace, hotelu, penzionu, nebo malého obchodu pro skladování potravin a nápojů a zároveň pro jejich prezentaci.

Od prodejce MALL
Romo VITRÍNA CHLADÍCÍ CRW2901

Romo VITRÍNA CHLADÍCÍ CRW2901

12 990 Kč
Doprava zdarma

Interiérová chladící vitrína s prosklenými reverzibilními dveřmi; černý plastový rám dveří; 2 vrstvy skla (vnější tvrzené, UV filtr); chladicí systém s axiálním ventilátorem; automatické odmrazování; klimatická třída 3; 1× integrované madlo; LED osvětlení vnitřního prostoru; vnější kontrolní pan …

Partner: Elmax Store
Romo VITRÍNA CHLADÍCÍ CRW3801

Romo VITRÍNA CHLADÍCÍ CRW3801

17 990 Kč
Doprava zdarma

Interiérová chladící vitrína s prosklenými dveřmi a integrovaným madlem; možnost změny směru otevírání dveří; 2 vrsty skla (vnější tvrzené, UV filtr) v PVC rámu; dynamický chladicí systém s tangenciálním ventilátorem; reklamní nástavec s vlastním LED osvětlením; automatické odmrazování; klimatic …

Partner: Elmax Store
CASO vinotéka WineSafe EB
3x

CASO vinotéka WineSafe EB

19 990 Kč
18 990 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Tichá jednozónová vinotéka s možností skladování 18 lahví díky větrání zajišťuje konstantní teplotu, kterou je možné nastavit od 5 do 20 °C. Má 3 vrstvé izolační sklo pro nízkou spotřebu. CASO WineSafe EB je v nadčasovém designu se skleněnými dvířky a je ideální pro každou kuchyň.

Od prodejce MALL
CASO vinotéka WineComfort 180
1x

CASO vinotéka WineComfort 180

52 990 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Volně stojící vinotéka v energetické třídě G8 dřevěnými policemi a nízkou hlučností. Caso WineComfort 180 nabízí 2 nezávisle nastavitelné teplotní zóny individuálně pro bílá a červená vína a aktivní ventilátor, který umožňuje dosáhnout rovnoměrné teploty v každé zóně.

Od prodejce MALL
GUZZANTI vinotéka GZ 256
2x

GUZZANTI vinotéka GZ 256

16 490 Kč

Volně stojící chladicí vitrína v bílém provedení o objemu 256 l s 5 drátěnými policemi. Guzzanti GZ 256 je vybavena ventilovaným chlazením, automatickým odtáváním a samouzavíracími dveřmi. Model je ideální pro restaurace, hotely, penziony a malé obchody.

Od prodejce MALL
-22%
GUZZANTI vinotéka GZ 44G

GUZZANTI vinotéka GZ 44G

6 290 Kč
4 848 Kč

Termochladniča-minibar Guzzanti GZ 44G v energetické třídě G. Tento model byl speciálně vyvinut pro hotely. Bez použití kompresoru i ventilátoru s využitím hliníkových článků. Její hlučnost je neuvěřitelných 0 dB. Uvnitř máte k dispozici 2 plastové poličky.

Od prodejce MALL

Chladicí vitríny

Prosklené lednice jsou určeny k prezentaci produktů v chladicích vitrínách. Pro prodejny jsou vhodné chladicí vitríny dvoudvéřové. Domácnosti ocení mini chladicí vitríny na víno.

Klasická prosklená lednice

Prosklená lednice je určena také k chlazení vína. Zpravidla má možnost dvou teplotních zón, pro vína bílá a vína červená. Sklo bývá doplněno ochranným UV filtrem. Teplotu je možné udržovat mezi 5 až 20 °C.

Chladící vitrína

Chladicí vitrína je vhodná do maloobchodních prodejen, do penzionů, hotelů a restaurací. Slouží k prezentaci potravin a nápojů před jejich nákupem. Dovoluje udržování teploty od -1 do 10 °C (dle modelu). Bývá doplněna samozavíratelnými dveřmi.

Chladicí vitrína na víno – vinotéka

Chladicí vitrína na víno neboli vinotéka nachází místo ve stále větším počtu domácností. Při plánování kuchyně jí vyhraďte místo. Díky ventilátoru udržuje konstantní teplotu v celém prostoru. Víno je perfektně vychlazené.

Mini chladicí lednice

Mini chladicí vitrína je, kromě komerčního použití, určena i pro kanceláře nebo domácí chlazení vína. S poutavým vnitřním osvětlením tvoří zajímavý doplněk interiéru.

Chladící vitrína dvoudveřová

Velké chladicí vitríny jsou ve dvoudveřovém provedení. Využití nachází v obchodech i restauracích. Některé modely jsou uzamykatelné a mohou být umístěny i ve venkovních prostorech.

Chladící vitrína Beko

Chladicí vitríny Beko jsou oblíbené pro vysokou kvalitu provedení a dostupnou cenu. K dostání jsou vitríny na víno, prosklené lednice i dvoudvéřové chladicí vitríny.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Prosklené lednice.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Prosklené lednice výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Prosklené lednice akce.