10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Chladicí vitríny

Sháníte velký domácí spotřebič či jeho příslušenství? Široká nabídka v kategorii chladící vitríny na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás produkty od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky.

Zobrazit více
  • Nečekejte na nákup – zboží můžeme doručit ještě dnes přímo na vaši adresu.
  • Výdejní místa máme na každém rohu.
  • Spotřebič vám pomůžeme vynést, vysloužilý kousek pak odvezeme.
  • Máte dotazy k produktům z kategorie chladící vitríny nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje nonstop.
  • Spotřebič můžete vrátit do 14 dní i bez udání důvodu.
  • Kromě klasických možností plateb nabízíme MALL Pay – nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.

U nás na MALL.cz najdete mnohem více než jen chladící vitríny, ale také Sklenice na víno, Příborníky, Strojky na těstoviny, Pánve, Výčepní zařízení.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
GUZZANTI vinotéka GZ 117A GUZZANTI vinotéka GZ 117A
GUZZANTI vinotéka GZ 117A

Volně stojící moderní chladicí vitrína v energetické třídě E s celkovým objemem 110 l, 4 polohovatelnými kovovými policemi a praktickou nerezovou rukojetí pro otevírání dveří. Guzzanti GZ 117A zaujme velmi nízkou hlučností 42 dB nebo možností změny směru otevírání dveří.

můžete mít 30.9.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 8 207 Kč
GUZZANTI vinotéka GZ 85 GUZZANTI vinotéka GZ 117A
GUZZANTI vinotéka GZ 85

Volně stojící moderní chladicí vitrína v energetické třídě E a černém provedení s celkovým objemem 80 l, 3 drátěnými policemi a nerezovou rukojetí. Guzzanti GZ 85 disponuje velmi nízkou hlučností 42 dB, vnitřním LED osvětlením a nastavitelným termostatem s rozsahem chlazení od 3 °C.

můžete mít 2.10.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 5 189 Kč
GUZZANTI vinotéka GZ 256 GUZZANTI vinotéka GZ 117A
GUZZANTI vinotéka GZ 256

Volně stojící chladicí vitrína v bílém provedení o objemu 256 l s 5 drátěnými policemi. Guzzanti GZ 256 je vybavena ventilovaným chlazením, automatickým odtáváním a samouzavíracími dveřmi. Model je ideální pro restaurace, hotely, penziony a malé obchody.

můžete mít 30.9.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 15 699 Kč
GUZZANTI vitrína GZ 338 GUZZANTI vinotéka GZ 44G
GUZZANTI vitrína GZ 338

Volně stojící profesionální chladící vitrína Guzzanti GZ 338 o objemu 338l o výšce 198cm. Ventilované dynamické chlazení slouží k rovnoměrnému chlazení celého prostoru, aniž by se zamlžovaly skleněné dveře. Je ideální do restaurace, hotelu, penzionu, nebo malého obchodu pro skladování potravin a nápojů a zároveň pro jejich prezentaci.

můžete mít 30.9.

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
GUZZANTI vinotéka GZ 44G GUZZANTI vinotéka GZ 44G
GUZZANTI vinotéka GZ 44G

Termochladniča-minibar Guzzanti GZ 44G v energetické třídě G. Tento model byl speciálně vyvinut pro hotely. Bez použití kompresoru i ventilátoru s využitím hliníkových článků. Její hlučnost je neuvěřitelných 0 dB. Uvnitř máte k dispozici 2 plastové poličky.

můžete mít 2.10.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 4 819 Kč
MAXXO vinotéka BC237L-C GUZZANTI vinotéka GZ 44G
MAXXO vinotéka BC237L-C

Volně stojící vinotéka v energetické třídě C a černém provedení s celkovým objemem 237 l. Maxxo BC237L-C disponuje nastavitelnou teplotou pomocí otočného knoflíku termostatu.

můžete mít 30.9.

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Kluge VITRÍNA CHLADÍCÍ KCP268N + 4 roky záruka po registraci Kluge VITRÍNA CHLADÍCÍ KCP268N + 4 roky záruka po registraci
Kluge VITRÍNA CHLADÍCÍ KCP268N + 4 roky záruka po registraci

Interiérová chladící vitrína s prosklenými dveřmi se zámkem; bílé barevné provedení a černý plastový rám dveří; 2 vrstvy skla tvrzené; reklamní plocha (VxŠ, cm) bok: 174,8×52,5; chladicí systém s tangenciálním ventilátorem; automatické odmrazování; klimatická třída 4; 1× integrované madlo; LED o …

můžete mít 3.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
MAXXO vinotéka BC358L-C Kluge VITRÍNA CHLADÍCÍ KCP268N + 4 roky záruka po registraci
MAXXO vinotéka BC358L-C

Volně stojící vinotéka v energetické třídě C a černém provedení s celkovým objemem 358 l. Maxxo BC358L-C disponuje nastavitelnou teplotou pomocí otočného knoflíku termostatu.

můžete mít 30.9.

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Northix Věšák na 6 sklenic na víno Kluge VITRÍNA CHLADÍCÍ KCP268N + 4 roky záruka po registraci
Northix Věšák na 6 sklenic na víno

S tímto věšákem na sklenice na víno můžete své sklenice uložit elegantním způsobem, který vytvoří příjemný barový pocit. Věšák se snadno umístí na polici a je navržen tak, aby nebylo potřeba dělat

můžete mít 6.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
GUZZANTI vinotéka GZ 117B Kluge VITRÍNA CHLADÍCÍ KCP369N + 4 roky záruka po registraci
GUZZANTI vinotéka GZ 117B

Volně stojící moderní chladicí vitrína v energetické třídě E s celkovým objemem 110 l a 4 polohovatelnými kovovými policemi. Guzzanti GZ 117B zaujme velmi nízkou hlučností 42 dB nebo možností změny směru otevírání dveří.

můžete mít 3.10.

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Kluge VITRÍNA CHLADÍCÍ KCP369N + 4 roky záruka po registraci Kluge VITRÍNA CHLADÍCÍ KCP369N + 4 roky záruka po registraci
Kluge VITRÍNA CHLADÍCÍ KCP369N + 4 roky záruka po registraci

Dvoudveřová interiérová chladící vitrína s prosklenými dveřmi; bílé barevné provedení a černý plastový rám dveří; 2 vrstvy skla tvrzené; reklamní plocha (VxŠ, cm) bok: 182,1×52,5; chladicí systém s tangenciálním ventilátorem; automatické odmrazování; klimatická třída 4; integrované madlo; LED os …

Momentálně nedostupné

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Kluge VITRÍNA CHLADÍCÍ KCP373N + 4 roky záruka po registraci Kluge VITRÍNA CHLADÍCÍ KCP369N + 4 roky záruka po registraci
Kluge VITRÍNA CHLADÍCÍ KCP373N + 4 roky záruka po registraci

Interiérová chladící vitrína s prosklenými dveřmi se zámkem; bílé barevné provedení a černý plastový rám dveří; 2 vrstvy skla tvrzené; reklamní plocha (VxŠ, cm) čelo (podsvícené LED): 17,75×57, bok: 196×52,5; chladicí systém s tangenciálním ventilátorem; automatické odmrazování; klimatická třída …

Momentálně nedostupné

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro

Chladicí vitríny

Prosklené lednice jsou určeny k prezentaci produktů v chladicích vitrínách. Pro prodejny jsou vhodné chladicí vitríny dvoudvéřové. Domácnosti ocení mini chladicí vitríny na víno.

Klasická prosklená lednice

Prosklená lednice je určena také k chlazení vína. Zpravidla má možnost dvou teplotních zón, pro vína bílá a vína červená. Sklo bývá doplněno ochranným UV filtrem. Teplotu je možné udržovat mezi 5 až 20 °C.

Chladící vitrína

Chladicí vitrína je vhodná do maloobchodních prodejen, do penzionů, hotelů a restaurací. Slouží k prezentaci potravin a nápojů před jejich nákupem. Dovoluje udržování teploty od -1 do 10 °C (dle modelu). Bývá doplněna samozavíratelnými dveřmi.

Chladicí vitrína na víno – vinotéka

Chladicí vitrína na víno neboli vinotéka nachází místo ve stále větším počtu domácností. Při plánování kuchyně jí vyhraďte místo. Díky ventilátoru udržuje konstantní teplotu v celém prostoru. Víno je perfektně vychlazené.

Mini chladicí lednice

Mini chladicí vitrína je, kromě komerčního použití, určena i pro kanceláře nebo domácí chlazení vína. S poutavým vnitřním osvětlením tvoří zajímavý doplněk interiéru.

Chladící vitrína dvoudveřová

Velké chladicí vitríny jsou ve dvoudveřovém provedení. Využití nachází v obchodech i restauracích. Některé modely jsou uzamykatelné a mohou být umístěny i ve venkovních prostorech.

Chladící vitrína Beko

Chladicí vitríny Beko jsou oblíbené pro vysokou kvalitu provedení a dostupnou cenu. K dostání jsou vitríny na víno, prosklené lednice i dvoudvéřové chladicí vitríny.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Prosklené lednice.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Prosklené lednice výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Prosklené lednice akce.