Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 2816219

Gorenje lednice NRC6203SXL5 + 15 let záruka na kompresor

Gorenje lednice NRC6203SXL5 + 15 let záruka na kompresor

Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě D a nerezovém provedení s celkovým objemem 361 l, elektronickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Gorenje NRC6203SXL5 disponuje přepínačem SensoTech pro samostatnou regulaci teploty v chladničce a mrazničce a technologií AdaptTech pro úsporu energie a prodlužení čerstvosti potravin. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Produkt se již neprodává
Ušetříte 4 000 Kč 17 990 Kč
13 990 Kč
Zboží od: MALL
Ušetříte 4 000 Kč 17 990 Kč
13 990 Kč

Popis

Klíčové vlastnosti Gorenje NRC6203SXL5

 • Invertorový kompresor
 • LED displej
 • Zvukový alarm otevřených dveří
 • Přepínač SensoTech
Volně stojící kombinovaná chladnička Gorenje NRC6203SXL5

Technologie AdaptTech

Tento inteligentní systém byl vyvinut pro udržování konstantní teploty v chladničce bez ohledu na to, jak často otvíráte dveře. Chladnička nepřetržitě sleduje způsob, jakým ji používáte, a řídí teplotu pro zabránění zvýšení teploty, aby tak vaše jídlo zůstalo čerstvé a snížila se spotřeba energie.

Volně stojící kombinovaná chladnička Gorenje NRC6203SXL5 AdaptTech

Technologie NoFrost Plus

Jeden z nejlepších chladicích systémů na trhu, instalovaný v mrazicím oddílu, zabraňuje hromadění ledu a námrazy, aby se udržovala nízká spotřeba energie, zatímco v chladničce udržuje ideální mikroklima pro čerstvé potraviny. Cirkulace ionizovaného vzduchu zabraňuje vysychání jídla a zachovává jeho vitamíny a minerály.

Volně stojící kombinovaná chladnička Gorenje NRC6203SXL5 NoFrost Plus

Gorenje NRC6203SXL5 ZeroZone

Konvertibilní zásuvka ZeroZone

Tato praktická zásuvka se jednoduše změní z nulové zóny, která je ideální pro čerstvé ryby, maso a mořské plody, na zásuvku CrispZone na ovoce a zeleninu, takže můžete snadno pojmout všechnu svou čerstvou úrodu.

Gorenje NRC6203SXL5 ConvertActive

ConvertActive

S funkcí ConvertActive stačí jednoduché stisknutí tlačítka, a mrazící část se promění na chladicí prostor nebo velkou ZeroZone, čímž získáte více prostoru pro uskladnění občerstvení nebo nápojů.

Gorenje NRC6203SXL5 CrispZone se SmartHumidity

CrispZone se SmartHumidity

Tato prostorná zásuvka s nízkou teplotou a automatickou regulací vlhkosti prodlužuje čerstvost skladovaného ovoce a zeleniny. SmartHumidity, díky speciální membráně, udržuje v zásuvce vlhkost na optimální úrovni. Membrána automaticky propouští přebytečnou vlhkost a udržuje tak vaše ovoce a zeleninu svěží a čerstvé.


Gorenje NRC6203SXL5 Jednoduché čištění

Díky inovativně navržené, hladké vnitřní stěně se kombinované chladničky Gorenje GardenFresh extrémně snadno čistí a zajišťují zdravé a bezpečné místo pro vaše jídlo.

Gorenje NRC6203SXL5 EcoMode

V případě dlouhodobé nepřítomnosti, když jsou dvířka chladničky neustále zavřené, lze chladničku nastavit tak, aby pracovala v úsporném režimu.

Gorenje NRC6203SXL5 FastFreeze

Funkce FastFreeze zmrazí jídlo při –24 °C, aby se zachovala většina minerálů v potravě. Přibližně po 2 dnech se funkce automaticky vypne a teplota mrazicího prostoru se vrátí do výchozího nastavení.

Gorenje NRC6203SXL5 Invertorový kompresor

Invertorové kompresory jsou tišší, odolnější a spotřebovávají méně energie ve srovnání s konvenčním kompresorem. Lepší a rychlejší přizpůsobení se změnám teploty uvnitř chladničky, například při otevření dvířek, což znamená menší kolísání teploty a lepší podmínky skladování vašeho jídla.


Gorenje NRC6203SXL5 IonAir s MultiFlow 360°

Pokročilá technologie v chladničkách simuluje přirozený proces ionizace, aby jídlo zůstalo déle čerstvé. Negativně nabité ionty generované zařízením neustále obnovují vzduch tak, aby napodobovaly přírodní mikroklima, čímž vytvářejí ideální prostředí pro čerstvé potraviny. Větrací systém MultiFlow 360° rovnoměrně distribuuje ionizovaný vzduch 14 ventilačními otvory, aby se na každé polici udržela konstantní teplota.

Gorenje NRC6203SXL5 LED osvětlení

LED osvětlení v chladničce poskytuje vynikající a vysoce efektivní osvětlení. Jeho životnost je třicetkrát delší než u konvenční žárovky, což šetří až desetkrát tolik energie.

Gorenje NRC6203SXL5 MultiBox

Zásobník MultiBox poskytuje snadný způsob skladování různých druhů potravin se silným aromatem, jako jsou například zrající sýry, omáčky nebo cibule. Omezený přístup vzduchu zaručí nevysychání surovin a zároveň omezí šíření pachů po celé chladničce. MultiBox může být také použit jako stojan na vejce, nebo formička na led.

Gorenje NRC6203SXL5 Držák na láhve

S praktickým držákem na lahve jsou vaše lahve a plechovky snadno přístupné a nezabírají místo, které by jinak bylo použito k uložení jiných předmětů.


Gorenje NRC6203SXL5 Ovládání SensoTech

Velký a přehledně uspořádaný LED displej umožňuje okamžitou kontrolu nad nastavením teploty v chladící i mrazící části (v závislosti od modelu). Funkce jako rychlé mrazení a prázdninový režim lze zapnout jednoduchým dotykem. A v případě náhlého zvýšení teploty vás integrovaný alarm okamžitě varuje.

Gorenje NRC6203SXL5 SlotIn

Díky funkci otevírání dveří chladničky do pravého úhlu můžete pohodlně vytáhnout všechny police a zásuvky. Toto řešení je ideální pro chladničky umístěny u stěny, vedle skříňky nebo jiného spotřebiče.

Gorenje NRC6203SXL5 Nízká hlučnost

Kombinovaná chladnička pracuje při hladině hluku pouhých 37 dB, což je stejně tiché jako šeptaná konverzace mezi dvěma lidmi. Tento tichý provoz je výsledkem vynikající izolace a inovativních řešení chladicího systému.

Gorenje NRC6203SXL5 XtremeFreeze

Když je tato funkce aktivována, jídlo umístěné ve speciální zásuvce v mrazicí části bude zmrazeno podstatně rychleji, což zajistí lepší kvalitu zmrazených potravin.


Vlastnosti

 • Volně stojící kombinovaná chladnička v nerezovém designu
 • Invertorový kompresor
 • LED displej
 • Možnost změny směru otevírání dveří
 • Zvukový alarm otevřených dveří
 • SensoTech přepínač – samostatná regulace teploty v chladničce a mrazničce
 • Zvukový a světelný signál zvýšené teploty v chladničce
 • ConvertActive – možnost změnit mrazničku na ledničku
 • IonAir s Multiflow 360° – cirkulace ionizovaného vzduchu přes 14 ventilačních otvorů
 • AdaptTech technologie pro úsporu energie a prodlužení čerstvosti potravin
 • Slot-in system – možnost vsunutí chladničky do výklenku šíře 60 cm
 • Beznámrazová technologie NoFrost Plus
 • Rychlé zmrazování FastFreeze
 • Úsporný režim EcoMode
 • LED osvětlení ze stropu

Vnitřní výbava

 • 4 police v chladničce
 • Držák na láhve
 • 1 zásuvka MultiBox
 • Zeleninová zásuvka CrispZone se SmartHumidity
 • Konvertibilní nízkoteplotní zásuvka Convert ZeroZone
 • SpaceBox – velká mrazící zásuvka
 • 3 zásuvky v mrazáku

Technické parametry

Energetická třída D
Spotřeba el. energie 211 kWh
Celkový užitný objem 361 l
Objem lednice 255 l
Objem mrazáku 106 l
Hlučnost 37 dB
Třída mrazení ****
Doba skladování při výpadku 15 h
Výška 200 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 66,3 cm

Odkazy


*Použité fotografie mohou být ilustrační.