Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 14044006

HAIER chladnička HCR7918EIMB + 5 let záruka + 12 let záruka na kompresor

HAIER chladnička HCR7918EIMB + 5 let záruka + 12 let záruka na kompresor

AKCE: Získejte kolekci vín v hodnotě 1850 Kč jako dárek! (po registraci u výrobce, platí do 31.12. 2022 )! VÍCE ZDE
Americká čtyřdveřová chladnička v energetické třídě E a kartáčovaně černém designu s celkovým objemem 601 l. Haier HCR7918EIMB disponuje funkcí mrazení Total No Frost Air Surround, která je šetrná a zajišťuje rovnoměrnou distribuci chladného vzduchu bez přímého vyfoukávání.
Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
99 990 Kč
89 990 Kč
Prodává MALL
99 990 Kč
89 990 Kč
Poslední 2 kusy

18.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
K doručení lze objednat výnos až do bytu, zapojení a odvoz starého spotřebiče
Jednotlivé služby si budete moci zvolit během vytváření objednávky v kroku Doprava a Platba.

Prodlužte si zákonnou záruku o 1, 2 nebo 3 roky.

Případné opravy řešíte přímo s námi, platí pro elektronické i mechanické poruchy po vypršení zákonné záruky. Všechny potřebné informace rychle zjistíte zde.

Popis


Invertorový kompresor s 12letou zárukou

 • Registrace musí být provedena do 14 kalendářních dnů od data zakoupení spotřebiče. K registraci potřebujete platný nákupní doklad (pokladní lístek nebo fakturu) s čitelnými údaji o výrobku.
 • Více informací a registrační formulář naleznete zde: https://haier.registrace-zaruka.cz/
12letá záruka na invertorový kompresor

Prodloužená záruka 5 let na celý produkt

Prodloužená záruka 5 let na celý model

Klíčové vlastnosti chladničky Haier HCR7918EIMB

 • Total No Frost Air Surround
 • Chladící systém Trilogic Cooling System
 • XXL kapacita
 • Výrobník ledu
Americká chladnička Haier HCR7918EIMB

Americká chladnička Haier HCR7918EIMB

Série CUBE – stylová chladnička, která vám dá plnou kontrolu nad potravinami

Chladničky Haier série Cube se dokáží dokonale přizpůsobit vašim potřebám a nabízí bezkonkurenční flexibilitu vnitřního prostoru. Elegantní a osobitá estetika čtyř dveří s progresivní nerez povrchovou úpravou zdůrazňuje krásu každé kuchyně.

Americká chladnička Haier HCR7918EIMB

XXL chladnička s praktickým členěním

Chladnička je jedna z nejlépe vybavených modelů značky Haier a díky XXL kapacitě o objemu až 601 litrů snadno pojmou i velké rodinné nákupy. Prakticky členěný vnitřní prostor zajistí, že vždy najdete vše potřebné.

Americká chladnička Haier HCR7918EIMB

Na každém detailu záleží

Vnitřní prostor je vybaven policemi, u kterých lze snadno změnit jejich polohu, bez nutnosti je vyjímat ven. Integrovaná rukojeť je elegantní, nenarušuje jedinečnost celé chladničky a navíc se snadno čistí. Povrchová úprava zamezuje zašpinění proti otiskům prstů na chladničce, modré LED světlo na dveřích, světlo na dávkovači vody a ledu a na integrovaném displeji byly navrženy tak, aby obohatily vaši kuchyni. Chladnička Haier byla opravdu navrhnuta s pečlivostí na každý detail.


Americká chladnička Haier HCR7918EIMB

Čerstvá filtrovaná voda

Dávkovač vody poskytuje čistou a filtrovanou vodu, kdykoli si budete přát. Nalévaní vody je možno ovládat před dotykový displej.

Americká chladnička Haier HCR7918EIMB

Absolute Ice

Modul na výrobu ledu Absolute Ice má vlastní chladicí systém oddělený od chladničky i mrazničky. Tímto způsobem je chladný vzduch čistý a bez kontaminace s jinými oddíly. Můžete si zvolit, jakou formu ledu chcete, kostky nebo drť.

Americká chladnička Haier HCR7918EIMB

Chytré funkce

Čerstvé potraviny si uchovají své nejlepší nutriční hodnoty, pokud jsou zchlazeny/zmrazeny co nejrychleji. Funkce Rychlé mrazení/chlazení zrychluje zchlazení/zmražení čerstvých potravin a využijete ji vždy, když chcete budete chtít zachovat jejich nejlepší kvalitu. Může se jednat o malé i větší množství potravin, záleží jen na vás.


Americká chladnička Haier HCR7918EIMB

Invertorový kompresor

Špičková konstrukce chladničky s invertorovým kompresorem zajišťuje tichý chod s úrovní hlučnosti pouhých 38 dB a zachování stejného výkonu i energetické třídy. Na vysoce kvalitní kompresor získáte 12 let záruku.

Americká chladnička Haier HCR7918EIMB

Systém Trilogic dokonale uchová chuť potravin

Chladící systém Trilogic využívá tři samostatné výparníky pro jeden kompresor. Samostatný výparník pro každý oddíl zajišťuje, že pachy a vůně se ve vnitřním prostoru nemísí, a udržuje se tak optimální chuť jídla od okamžiku, kdy je uloženo ke skladování, až dokud není zkonzumováno.

Americká chladnička Haier HCR7918EIMB

Switch Zone – proměňte mrazák na chladničku a zpět

Switch Zone je jedinečný 89l oddíl za pravými spodními dvířky, který vám dává svobodu přepínat mezi režimem chlazení a mrazení přesně podle vašich potřeb. Pomocí digitálního dotykového displeje snadno nastavíte teplotu a Switch Zone využijete jako chladničku, mrazničku nebo třeba prostor pro pomalé rozmrazování, které zachová strukturu a živiny v potravinách.

Americká chladnička Haier HCR7918EIMB

My Zone s vlastním nastavením teploty

Zásuvka MyZone umožňuje rychle a snadno upravit teplotu v přihrádce v závislosti na vašich aktuálních skladovacích potřebách. Jednoduchým dotykem stačí zvolit jeden ze 3 režimů – Ovoce a zelenina, Quick Cool, 0 °C Fresh.


Americká chladnička Haier HCR7918EIMB

Aktivní cirkulace vzduchu v celé chladničce

Aktivní cirkulace vzduchu zajištěná Multi Air Flow panelem na zadní stěně chladničky přináší rovnoměrnou distribuci studeného vzduchu a tím vyrovnanou teplotu v celém vnitřním prostoru. Pro vaše potraviny tak zajistí optimální a bezpečné prostředí.

Americká chladnička Haier HCR7918EIMB

Uchovejte chuť vašich potravin

Revoluční technologie Fresher Techs, udržují vaše potraviny déle chutné, čerstvé a zdravé. Tyto chytré technologické inovace pečují o každou část vaší chladničky a upravují podmínky tak, aby zajistily, že si vaše potraviny co nejdéle udrží svou chuť, kvalitu a nutriční hodnotu.

Americká chladnička Haier HCR7918EIMB

Fresher Shield – ochranný štít pro vaše potraviny

Další důmyslnou technologií je Fresher Shield, ochranný štít zabraňuje pronikání teplého vzduchu do mrazáku během automatického odmrazování, a tedy kolísání teploty. Chrání zmrazené potraviny a brání vysoké spotřebě elektrické energie

Americká chladnička Haier HCR7918EIMB

Udržujte chladničku čistou a bez bakterií

Exkluzivní technologie ABT PRO zabraňuje tvorbě 99,9 % bakterií v chladničce. Systém ABT PRO využívá UV světlo k odstranění bakterií z proudu vzduchu v chladničce. Vzduch bez bakterií výrazně snižuje křížovou kontaminaci mezi prostory, což znamená, že původní chutě vašeho jídla jsou lépe udržovány, zatímco celková hygiena uvnitř chladničky je zlepšena.


Americká chladnička Haier HCR7918EIMB

Jasné světlo pro lepší viditelnost

Výkonné LED osvětlení umožňuje snadnější prohlížení obsahu ledničky a mrazničky než normální vnitřní osvětlení. LED diody instalované v chladničce spotřebovávají méně energie než tradiční světla a jsou navrženy tak, aby vydržely déle.

Americká chladnička Haier HCR7918EIMB

Digitální dotykový displej pro snadné ovládání

Stylový digitální dotykový displej na vnější straně dveří umožňuje snadné a intuitivní ovládání chladničky i mrazničky. Lehce nastavíte teplotu a zapnete speciální funkce bez nutnosti otevírání dveří.

Americká chladnička Haier HCR7918EIMB

Beznámrazová technologie chlazení

Technologie Air Surround Fresher Tech proudí vzduch jemnějším a měkčím způsobem. Díky speciálním bočním výdechům, odkud je vzduch šířen, tento systém homogenně distribuuje studený vzduch obklopující potraviny v celém prostoru chladničky, čímž se zabrání přímému proudění na potraviny a bez ztráty hmotnosti a vysušení potravin. To je důvod, proč chladnička zachovává chuť, konzistenci a šťavnatost jídla až o 99 % i po 7 dnech. Tento test byl vydaný nezávislou externí technickou laboratoří, porovnávající AIR SURROUND s technologií DIRECT FLOW.

Americká chladnička Haier HCR7918EIMB

Zásuvka Humidity Zone pro ovoce a zeleninu

Zásuvka Humidity Zone v levé spodní části chladícího prostoru udržuje 90 % úroveň vlhkosti prostřednictvím organické membrány, přičemž stále umožňuje volný oběh chladného vzduchu. Tato technologie pomáhá zachovat ovoce a zeleninu déle čerstvé s původní chutí a nutriční hodnotou.


Vlastnosti

 • Americká čtyřdveřová chladnička v kartáčovaně černém designu
 • Total No Frost Air Surround – beznámrazová technologie mrazení
 • Chladicí systém Trilogic – 3 chladící okruhy
 • Zásuvka Humidity Zone se systémem HCS – uchová čerstvé potraviny 2× déle, řízená úroveň vlhkosti na 90 %
 • Zásuvka My Zone – 3 režimy (Ovoce a zelenina, Quick Cool, 0 °C Fresh)
 • ABT PRO – redukce bakterií díky modulu EPP uvnitř systému cirkulace vzduchu, kde se katalyzuje vzduch a vytváří negativní ionty kyslíku, které rozkládají bakterie a molekuly zápachu na oxid uhličitý a vodu
 • Absolute Ice – automatický výrobník ledu umístěný ve dvířkách lednice s vlastním chladicím okruhem pro čistý led bez zápachu
 • Filtr na vodu umístěný v lednici pro eliminaci kontaminace vody
 • Switch Zone – možnost nastavit 3 zásuvky v mrazáku (režim teplot od +5 °C do –18 °C)
 • Fresher Shield – uzavírací ventil v mrazáku pro ochranu potravin během procesu automatického rozmrazování
 • Externí dotykový displej na dvířkách
 • Automatické odmrazování chladničky i mrazáku
 • Akustický signál otevřených dvířek
 • Invertorový kompresor – tichý a úsporný chod
 • Funkce Rychlé chlazení
 • Funkce Rychlé mrazení
 • Funkce Dovolená
 • Auto nastavení Fuzzy logic
 • Dětská pojistka
 • Stand by – pohotovostní režim
 • Režim voda/led on/ off/ kostky/drcený led a resetování filtru
 • Elektronické ovládání teploty chladničky +1 až +9 °C
 • Elektronické ovládání teploty mrazáku –14 až –24 °C
 • Osvětlení LED Daylight

Vnitřní výbava

 • 3 police v chladničce
 • 3 přihrádky ve dveřích chladničky
 • Automatický výrobník ledu ve dveřích
 • Filtr na vodu
 • 1 zásuvka na zeleninu Humidity Zone
 • 1 zásuvka My Zone
 • 6 zásuvek v mrazáku (z toho 3 zásuvky Switch Zone)
 • 6 přihrádek ve dveřích mrazáku
 • Integrované madlo
 • 2 nožičky, 4 kolečka

Technické parametry

Energetická třída E
Spotřeba el. energie 357 kWh/rok
Celkový užitný objem 601 l
Objem lednice 323 l
Objem mrazáku 278 l
Hlučnost 38 dB
Třída mrazení ****
Doba skladování při výpadku 9 h
Výška 177,5 cm
Šířka 90,8 cm
Hloubka 75 cm

Odkazy


*Použité fotografie mohou být ilustrační.