Tescoma Chlebovka 4FOOD 32 cm-20%
499 Kč 399 Kč

Akce

Vynikající pomocník na ukládání všech druhů pečiva tak, aby neztvrdlo nebo nenavlhlo a vy ho měly stále při ruce. Chlebovka o délce 32 cm od značky Tescoma v jednoduché bílé barvě.

Fackelmann Chlebovka 40x28x18cm, borovice
599 Kč 389 Kč

Chlebovka je nepostradatelný pomocník k uchování vašeho pečiva. Je vyrobena z borovicového dřeva v přírodním provedení. V tomto chlebníku můžete uchovávat slané a sladké pečivo.

Berlingerhaus Metallic Line Chlebovka Passion BH-1350
919 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nerezová chlebovka v metalické karbonové barvě určitě zaujme hned na první pohled. Mějte pečivo uschované a zároveň po ruce s chlebníkem značky Berlingerhaus.

Kela Chlebovka DE LUXE

Kela Chlebovka DE LUXE

Hodnocení: 4,9
1 309 Kč 999 Kč

Krásná a elegantní chlebovka DE LUXE, která je vyrobena z kombinace kvalitní nerezové oceli 18/10 a pravého dřeva. Zadní část chlebovky je perforovaná a zajistí optimální odvětrání pečiva, čímž bude chráněno před plísní. S krásným madlem pro snadné otevírání. Snadná údržba celé chlebovky.

Brabantia Chlebník Roll Top, bílá
980 Kč 899 Kč

Chlebník Roll Top v bílé barvě pojme dostatečné množství pečiva, ale zároveň v kuchyni zaujme minimum místa. Gumové stopky tlumí hluk při zavírání. Lepší ventilaci zajišťuje vroubkované dno.

Blomus Ošatka na pečivo DELARA
896 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kombinace pochromované oceli a barevné bavlněné vložky je moderním prvkem hodícím se do každé domácnosti.

Kela Chlebovka FRISCO kovový
1 305 Kč 1 109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kovová chlebovka Frisco oblého tvaru stylově uskladní vaše pečivo. Barvená variace boxů na chleba má praktické protiskluzové nožičky a odvětrávání na zadní straně.

Tescoma Chlebovka 4FOOD 42 cm-28%
699 Kč 499 Kč

Akce

Chlebovka o délce 42 cm od značky Tescoma v jednoduché bílé barvě. Vynikající pomocník na ukládání všech druhů pečiva tak, aby neztvrdlo nebo nenavlhlo a vy ho měly stále při ruce.

Brabantia Chlebník Roll Top, Lesklá ocel
1 280 Kč 1 169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chlebník Roll Top v lesklém ocelovém provedení pojme dostatečné množství pečiva, ale zároveň v kuchyni zaujme minimum místa. Gumové stopky tlumí hluk při zavírání. Lepší ventilaci zajišťuje vroubkované dno.

Banquet Chlebník 36 cm

Banquet Chlebník 36 cm

Hodnocení: 4,6
419 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Snadné výsuvné viko a nerezový materiál pod značkou Banquet. Chlebník o délce 36 cm s pěkným tradičním dekorem uchová vaše pečivo stranou od nežádoucích vlivů a přesto vždy po ruce.

Brabantia Chlebník Roll Top, Mat
1 280 Kč 1 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chlebník Roll Top v matném ocelovém provedení pojme dostatečné množství pečiva, ale zároveň v kuchyni zaujme minimum místa. Gumové stopky tlumí hluk při zavírání. Lepší ventilaci zajišťuje vroubkované dno.

Brabantia Chlebník Fall Front, mat/otiskuvzdorná
1 500 Kč 1 429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chlebník Fall Front v matném ocelovém provedení nabízí dostatečný vnitřní objem a současně šetří místo. Víko chlebníku drží kvalitní magnet. Vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli. Lepší ventilaci zajišťuje vroubkované dno.

Banquet Chlebník 43,5 cm

Banquet Chlebník 43,5 cm

Hodnocení: 4,9
519 Kč

Chlebník o délce 43,5 cm s pěkným tradičním dekorem uchová vaše pečivo stranou od nežádoucích vlivů a přesto vždy po ruce. Snadné výsuvné viko a nerezový materiál pod značkou Banquet.

Brabantia Chlebník Fall Front, bílá
1 150 Kč 1 049 Kč

Chlebník Fall Front nabízí dostatečný vnitřní objem a současně šetří místo. Víko chlebníku drží kvalitní magnet. Vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli. Lepší ventilaci zajišťuje vroubkované dno.

Banquet Chlebník nerezový AKCENT W 43,5 cm
499 Kč 429 Kč

Ideální pomocník na uschování pečiva a přitom je mít kdykoliv po ruce. Nerezový chlebník v lesklé povrchové úpravě o délce 43,5 cm vyrobený pod značkou Banquet.

Brabantia Chlebník Roll Top, mandlová
980 Kč 929 Kč

Chlebník Roll Top v mandlové barvě pojme dostatečné množství pečiva, ale zároveň v kuchyni zaujme minimum místa. Gumové stopky tlumí hluk při zavírání. Lepší ventilaci zajišťuje vroubkované dno.

Banquet Chlebník GRANDE 39 cm
799 Kč 619 Kč

Chlebník má základnu vyrobenou z dřeva gumovníku a k tomu víko v kombinaci nerezu a plastu. Chlebník pod značkou Banquet o délce 39 cm uschová všechno pečivo které si budete chtít nechat na později.

Brabantia Chlebník Roll Top, šedá
1 150 Kč 989 Kč

Roll Top je chlebník v šedém provedení, který pojme vše, co budete potřebovat. Gumové stopky tlumí hluk při zavírání a rolovací mechanismus při otevření nezabírá žádné místo.

Banquet Chlebník nerezový QUADRA 39,5 x 20,5 x 18 cm, černý lem
549 Kč 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chlebník nerezový QUADRA 39,5 × 20,5 × 18 cm, černý lem praktický chlebník, který se hodí do každé kuchyně. Chlebník je vynikající pro uložení všech druhů pečiva, jelikož zabraňuje jejich vlhnutí. V tomto chlebníku můžete uchovávat slané a sladké pečivo.

Brabantia Chlebník Roll Top, tmavě zelená
1 079 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chlebník Roll Top od značky Brabantia v tmavě zelené barvě. Chlebník slouží pro správné uchovávání pečiva. Pojme dostatečné množství pečiva a zároveň můžete využít jeho vrchní plochu pro odkládání. Aby pečivo vydrželo co nejdéle, má chlebník navíc vroubkované dno pro lepší ventilaci.

Banquet Chlebník TUBE 38,5 x 28 x 18,5 cm
599 Kč 579 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chlebník TUBE 38,5 × 28 × 18,5 cm je praktický nerezový chlebník, který se hodí do každé kuchyně. Chlebník je vynikající pro uložení všech druhů pečiva, jelikož zabraňuje vlhnutí. Víko má kovovou povrchovou úpravu v bílé barvě a plastový úchyt.

Brabantia Chlebník Roll Top , terakota růžová
1 079 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chlebník Roll Top od značky Brabantia v terakotě růžové barvě. Chlebník slouží pro správné uchovávání pečiva. Pojme dostatečné množství pečiva a zároveň můžete využít jeho vrchní plochu pro odkládání. Aby pečivo vydrželo co nejdéle, má chlebník navíc vroubkované dno pro lepší ventilaci.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Chlebníky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Chlebníky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Chlebníky akce.