Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pecka cena
Fisher-Price Oboustranné chodítko Steady Speed CZ/SK/HU/PL/EN HJP44 Fisher-Price Oboustranné chodítko Steady Speed CZ/SK/HU/PL/EN HJP44
Fisher-Price Oboustranné chodítko Steady Speed CZ/SK/HU/PL/EN HJP44

Oboustranné chodítko od Fisher-Price® roste spolu s dítětem a vybrat můžete mezi třemi úrovněmi výukového obsahu s technologií Smart Stages™. Přináší více než 100 zvuků, melodií a frází a učí děti abecedu, čísla, počítání, protiklady a další! Chodítko má kolečka s regulací rychlosti.

můžete mít DNES

MALL
Fisher-Price Chodítko Pejsek Fisher-Price Oboustranné chodítko Steady Speed CZ/SK/HU/PL/EN HJP44
Fisher-Price Chodítko Pejsek

Pojďme se projít, zlato! Učte se s chodítkem Smart Stages™ štěnětem – dokonalým kamarádem pro vaše rostoucí dítě, který nabízí vzrušující praktické aktivity pro malé sedící děti a spoustu povzbuzujících frází a podpory pro tyto první malé kroky.

můžete mít DNES

MALL
Hape Moje první muzikální chodítko Fisher-Price Oboustranné chodítko Steady Speed CZ/SK/HU/PL/EN HJP44
Hape Moje první muzikální chodítko

První krůčky plné hudby si děti užijí s muzikálním chodítkem HAPE. Jakmile se chodítko rozjede, spustí hudba. Hudbu lze trvale vypnout za pomoci imbusu (u reproduktoru). Chodítko má nastavitelné rychlosti, které usnadní dětem první kroky. Bubínek, xylofon a tři otočné tvary jsou zárukou další zábavy.

můžete mít DNES

MALL
Aga Dřevěné vzdělávací chodítko 6v1 Bright Starts skákadlo do dveří Playful Parade 6m+, do 12kg, 2019
Aga Dřevěné vzdělávací chodítko 6v1

Multifunkční a dřevěné dětské odrážedlo vám usnadní učení chůze. Na předním panelu je mnoho hraček: ozubená kolečka, obrázková skládačka, pohyblivé kostky, cimbál, telefon a hodiny. Po stranách je umístěn třídič a bludiště. Rozměry: 51×32,5×31cm.

můžete mít 28.3. - 29.3.

Bright Starts skákadlo do dveří Playful Parade 6m+, do 12kg, 2019 Bright Starts skákadlo do dveří Playful Parade 6m+, do 12kg, 2019
Bright Starts skákadlo do dveří Playful Parade 6m+, do 12kg, 2019

v>

Dětské skákadlo do dveří od značky Bright Starts zajistí vašemu dítku nekonečnou zábavu u vás doma. Univerzální skákadlo lze bezpečně upevnit do většiny dveří díky pevné zárubňové svorce. Nastavitelné pásy, sekundární bezpečnostní popruh pak poskytuje podporu. Sedací část lze prát v pračce. Skákadlo je vhodné pro děti od 6 měsíců do 12 kg.

můžete mít DNES

MALL
BOMIMI Chodítko TOMI Bright Starts skákadlo do dveří Playful Parade 6m+, do 12kg, 2019
BOMIMI Chodítko TOMI

Dětské chodítko BOMIMI Tomi s kolečky zaujme každé děťátko, díky hudebnímu aktivity panelu, který rozvíjí sluchové, hmatové a koordinační dovednosti.

můžete mít 27.3.

MALL
Bright Starts Chodítko Giggling Safari 6m+, do 11kg Bright Starts Chodítko Giggling Safari 6m+, do 11kg
Bright Starts Chodítko Giggling Safari 6m+, do 11kg

v>

Chodítko Giggling Safari je skvělý kamarád pro objevování světa, než vaše dítě samo udělá první krůčky. Hrací pult se postará o zábavu a navíc pomůže děťátku rozvíjet jeho motorické dovednosti. Bezpečí a stabilitu zaručuje robustní rám.

můžete mít 27.3.

MALL
Skip hop Aktivní centrum 3v1 Silver Linig Cloud 4m+ Bright Starts Chodítko Giggling Safari 6m+, do 11kg
Skip hop Aktivní centrum 3v1 Silver Linig Cloud 4m+

Moderní centrum aktivit od značky Skip Hop bylo navrženo ve spolupráci s pediatrem. Zapojuje do her a učení celé tělíčko děťátka. Hračky lze jednoduše umístit kamkoliv, porotože je centrum vybaveno rotující sedací částí o 360 °. Aktivní centrum roste spolu s děťátkem, až se z něj nakonec stane pevný stůl na malování a hraní.

můžete mít 27.3.

MALL
Pecka cena
ZOPA Chodítko Fiesta Bright Starts Chodítko Giggling Safari 6m+, do 11kg
ZOPA Chodítko Fiesta

Dětské chodítko Fiesta značky ZOPA pomáhá děťátku si snadno a hravě osvojit chůzi. Chodítko se 3 nastavitelnými výškami se snadno ovládá a díky hrazdičce v zadní části budou první krůčky hračka. Brzdící bloky se postarají o bezpečí a v případě nutnosti zabrání nechtěnému pádu ze schodů.

můžete mít 27.3.

MALL
Smoby Little Chodítko 3v1 Bright Starts Chodítko Zig Zag Zebra 6m+, do 11kg
Smoby Little Chodítko 3v1

S chodítkem Little Smoby 3 v 1 lze bezpečně objevovat svět, a to jak motoricky, tak všemi smysly. Ergonomická rukojeť zajišťuje robustnímu chodítku bezpečnost při prvních krůčcích. Když se nepoužívá, lze aktivovat systém zamykání kol. V přední části je integrována hrací deska s různými učebními hrami.

můžete mít 27.3.

MALL
Graco Bumper Jumper bear tales Bright Starts Chodítko Zig Zag Zebra 6m+, do 11kg
Graco Bumper Jumper bear tales

Toto parádní hopsadlo od značky Graco do dveří zabaví vaše dítě na dlouhou dobu. Jedná se o bezpečného, kvalitního a zábavného společníka na každý den. Kvalitní svorka pevně uchytí hopsadlo na rám dveří, popruhy s ukrytým bezpečnostním lankem pevně drží sedátko, a díky gumovému okraji nedojde k poškození zárubní dveří.

můžete mít 27.3.

MALL
Bright Starts Chodítko Zig Zag Zebra 6m+, do 11kg Bright Starts Chodítko Zig Zag Zebra 6m+, do 11kg
Bright Starts Chodítko Zig Zag Zebra 6m+, do 11kg

v>

chodítkem Zig Zag Zebra od Bright Starts může vaše dítě trénovat jeho první krůčky a objevovat tak vše, co ho zajímá. Skvělou společností mu budou zvířátka ze safari, která pomůžou s rozvojem motorických schopností. Volant na odnímatelném hracím pultu doslova volá po zábavě.

můžete mít 27.3.

MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Chodítka.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Chodítka výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Chodítka akce.