Babymoov Video baby monitor YOO-FEEL

Značka: Babymoov Náš kód: 1346764

Doprava zdarma

Babymoov Video baby monitor YOO-FEEL

Dětské monitory YOO Vám umožní neměnit životní styl, a přesto se stát zodpovědným rodičem. To je důvod, proč se řada YOO odlišuje od ostatních. I když jste se stali rodiči, přesto Vám zůstala Vaše profese, Vaši přátelé, stále jste fanoušci oblíbených filmů či video her – a právě pro vás je ideální YOO. YOO-FEEL  je určen pro rodiče, kteří chtějí video monitor s intuitivním ovládáním, designem a technikou pro každodenní použití. Celý popis

4990
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 1346764

Popis

Popis produktu

Dětské monitory YOO Vám umožní neměnit životní styl, a přesto se stát zodpovědným rodičem. To je důvod, proč se řada YOO odlišuje od ostatních. I když jste se stali rodiči, přesto Vám zůstala Vaše profese, Vaši přátelé, stále jste fanoušci oblíbených filmů či video her – a právě pro vás je ideální YOO. YOO-FEEL  je určen pro rodiče, kteří chtějí video monitor s intuitivním ovládáním, designem a technikou pro každodenní použití.

Video baby monitor YOO-FEEL

Ovládání si osvojíte během několika minut. Velmi snadno se instaluje s Plug & Play systémem, má nastavitelnou kameru s nočním viděním a velký 3,5" digitální displej. Intuitivní uživatelské rozhraní umožňuje rychlou a přirozenou orientaci v nabídce přes dotykovou obrazovku. Můžete velmi snadno aktivovat noční osvětlení, ukolébavku nebo funkci Talk Back (mluvení na dítě). Monitor YOO-FEEL má dva alarmy (optický a zvukový), x2 zoom.Vysoce kvalitní 3.5" digitální displej. VOX funkce (aktivace hlasem). Čistý zvuk, nulové rušení. Talk Back funkce (mluvení na dítě). Noční osvětlení. 3 ukolébavky. Automatické ladění kanálů. Optický a zvukový alarm. Dosah až 250m ve volném prostředí. x2 zoom. Noční vidění. Lze připojit až 4 přídavné kamery (lze dokoupit samostatně). 2 adaptéry součástí balení (pro kameru i obrazovku). Dobíjecí lihtihová baterie v obrazovce.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Dosah

Dosah

250 m
Funkčnost chůvička
Přenos oboustranný
Provoz bez sítě rodičovská jed ano
Provoz bez sítě dětská jednotk ne
Displej ano
Typ chůvičky Digitální
Typ baterie Lithium N
Barva

Barva

bílá