Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100067963887

Greatstore MOVIT nástěnná hrazda polstrovaná - černá

Greatstore MOVIT nástěnná hrazda polstrovaná - černá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Výprodej
S nástěnnou lhrazdou MOVIT Profi pro připevnění na zeď můžete provádět různá cvičení, která posilují svaly paží, ramen, břicha a zad. Extrémně stabilní čtvercová ocelová konstrukce se svařovanými úhly je bezpečně připevněna ke zdi pomocí 8 kvalitních šestihranných šroubů (60 × 12 mm) třídy pevnos Celý popis
2 818 Kč
Prodává Greatstore
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
2 818 Kč
Doprava zdarma
Levněji s novou kartou za

6.6.2022 - 8.6.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

S nástěnnou lhrazdou MOVIT Profi pro připevnění na zeď můžete provádět různá cvičení, která posilují svaly paží, ramen, břicha a zad. Extrémně stabilní čtvercová ocelová konstrukce se svařovanými úhly je bezpečně připevněna ke zdi pomocí 8 kvalitních šestihranných šroubů (60 × 12 mm) třídy pevnosti 8.8 a vhodných hmoždinek (zahrnuto v rozsahu dodávky), což umožňuje maximální zatížení až 350 kg! S přiloženým upevňovacím materiálem lze nástěnnou hrazdu okamžitě upevnit na zeď a trénink může začít. Instalace je povolena pouze na vhodné stěny (např. do betonu nebo kamene), které jsou vhodné pro odpovídající hmotnostní zatížení (nevhodné pro stěny ze sádrokartonu, dutých předělových stěn nebo do omítek).

Technické údaje:

  • obsahuje ocelový rám vyrobený z čtvercové oceli o rozměru 50 × 50 mm
  • maximální zatížení: 350 kg
  • barva: bílá
  • mnoho možností úchopů: 3 varianty úchopů pro bezpečné cvičení a bez puchýřů na rukou – 2 páry držadel (široká horní držadla a kladivo) a další pěnové polstrování na hrazdě (pevná horní a spodní držadla)
  • obsahuje 8 kvalitních šestihranných šroubů, třídy pevnosti 8.8
  • balení obsahuje hmožděnky
  • pro cvičení bez starostí byly nástěnné hrazdy Movit testovány institutem SGS na škodlivé látky a byly prohlášeny za neškodné.

Obsah balení:

  • 1 x hrazda