Čištění a mazání na kolo

Sháníte zboží z kategorie cyklistické mazání a čištění? U nás na MALL.cz si jej můžete srovnat podle parametrů nebo od nejlevnějšího či od nejlépe hodnoceného ostatními uživateli.

Zobrazit více
  • Nákup vám doručíme ještě dnes, nebo až budete chtít.
  • Produkty z kategorie čištění a mazání na kolo vám přivezeme domů, nebo si nákup můžete vyzvednout v jednom z našich 700 výdejních míst.
  • Operátoři naší klientské podpory řeší požadavky zákazníků 24 hodin denně.
  • Zboží můžete zaplatit online, dobírkou nebo třeba až za 30 dní s MALL Pay.
  • Pokud zakoupený výrobek nesplňuje vaše představy, lze jej vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.

U nás na MALL.cz najdete dalších 1 000 000 výrobků .

BRUNOX  Epoxy spray 400 ml

BRUNOX Epoxy spray 400 ml

750 Kč

Prostředek pro opravu zrezivělých míst. Použití jako sanační prostředek nebo epoxidový podklad pro průmyslovou výrobu konstrukcí, strojů, vozidel atd. Brunox Epoxy je patentovaný.

PARK TOOL U.S.A Kartáč na čistění pastorku apod.
10x

PARK TOOL U.S.A Kartáč na čistění pastorku apod.

199 Kč
189 Kč

PARK TOOL U.S.A Kartáč na čištění pastorku a funkčních částí kola. Velmi odolné štětiny zaručí dlouhou životnost. Dlouhá rukojeť zaručí ochranu proti umazání a odření při čištění nedostupných částí kola.

Od prodejce MALL
Weldtite eCare sada pro údržbu 5 x 150 ml sprej

Weldtite eCare sada pro údržbu 5 x 150 ml sprej

648 Kč

Speciální set pro údržbu eBiků /ale lze využít pro všechny biky/, obsahuje: 1 Čistič kontaktů Weldtite eCare spray 150ml 1 Odmašťovač Weldtite eCare spray 150 ml 1 Čistící aktivní pěna Weldtite eCare spray 150ml 1 Olej na mazání řetězů Weldtite eCare spray 150ml 1 Leštěnka s voskem Weldite eCare S…

TF2 olej spray 400ml

TF2 olej spray 400ml

189 Kč

Světově nejprodávanější sprej TF2 s obsahem teflonu ve větším, cenově výhodnějším balení. Olej si díky perfektní vzlínavosti dokáže skvěle poradit s těžko přístupnými místy, jako jsou lanka v bovdenu, ložiska nebo.

WD-40 univerzální mazací sprej 450ml

WD-40 univerzální mazací sprej 450ml

168 Kč

WD-40 je nejznámější a nejprodávanější technické mazivo na světě. Aktivně odstraňuje vlhkost – odstraňuje mastnotu a špínu – chrání kov před korozí – rychle proniká korozí – maže. ZACHOVÁVAJÍ své mazací složky, které se rozkládají, a tím drží na všech pohyblivých částech ošetřovaného mechanismu.

Partner: Bi-Xenony
ATLANTIC olej na řetěz DRY11 50ml

ATLANTIC olej na řetěz DRY11 50ml

199 Kč

Nejkvalitnější olej pro mazání řetězu a měniče. Odolný vůči znečištění, velmi kluzký, zvyšuje výkon, minimalizuje tření, snižuje opotřebení,.