Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 13013132

Caviar Switzerland MICELÁRNÍ VODA ALL-ONE

Caviar Switzerland MICELÁRNÍ VODA ALL-ONE

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Micelární voda All-in-one (150 ml) – odličovač a toner v je1dnom. Produkt pro péči o pleť, který odstraňuje make-up a čistí pokožku, aniž by bylo nutné ji oplachovat. Zvlhčuje a pomáhá snižovat tři známky citlivé pokožky: zarudnutí a suchost. Celý popis
Produkt se již neprodává
1 620 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 620 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Je dostatečně silný, aby odstranil make-up, zatímco používá velmi jemné, ale účinné čisticí látkya je tedy vhodný pro všechny typy pleti. Tato bohatá formulace obsahuje kaviár, aloe vera, optimalizátor bariéry pleti a polysacharidový komplex ze semen tamarindu, který pomáhá chránit pokožku před ztrátou vody a aktivovat přirozené ochranné mechanismy pokožky. Ochrana pokožky, hydratace, zlepšenábuněčná obnova a revitalizovaná přirozená obrana jsou součástí výhod tohoto produktu – perfektní začátek před aplikací produktů péče o pleť Caviar of Switzerland. Micelární čisticí voda je vhodná pro všechny typycitlivé pleti.

Působení:

Micelární voda má jméno od micel, malých kulatých kuliček molekul, které se vznášejí ve vodě. Micelární voda používá velmi jemné, ale účinné čisticí látky. Neexistuje žádný brnění ani pnutí pokožky a je velmi účinný, odstraní i oční make-up, není tedy potřeba samostatný odstraňovač make-upu.

Použití:

Namočte vatový tampón nebo kouli z bavlněné vlny v roztoku a jemně ho rozetřete po celé tváři a krku. Pokud odstraňujete make-up, věnujte zvláštní pozornost oblasti očí a rtů. Chcete-li očistit oblast očí, podržte namočenou vatovou podložku přes zavřené oko, abyste rozpustili make-up, poté jemně oko otřete směrem ven a ven. Vyvarujte se tření oka. Poté není třeba opláchnout. Užijte si čistý, svěží pocit. Poté naneste na pleť Pleťové rapair sérum a 24 h regenerační krém.Micelární voda je mimo jiné skvělá pro cestování nebo pro situace, kdy není snadno dostupná tekoucí voda.

Ať už se vydáte na výlet , provozujete focení, na dálkový let nebo si jen chcete užít více pohodlí v jednom kroku čistícího procesu, micelární voda znamená, že nemusíte omezit vaši rutinní péči o pleť. Pro dosažení maximálních výsledků použijte Revitalizační oční krém, Pleťové rapair sérum a 24 h regenerační krém.

Složení:

Kaviárový extrakt:má hydratační, remineralizační, regenerační a ochranné vlastnosti. Kaviár je vyroben z neoplozených vajíček jeseteraa jako všechna vejce, je bohatý na výživné prvky, včetně bílkovin, minerálů, vitamínů a lipidů, mezi nimiž je velké množství polynenasycených mastných kyselin. 

Skin Barrier Optimizer:tento optimalizátor nabízí mnohotvárnost pro zdokonalení pleti. Zlepšuje ochranu pokožky a hydrataci. Dochází k buněčné obnově, revitalizací přirozené obrany, snížením reaktivity a chráněním pokožky před poškozením. Dále stimuluje syntézu kyseliny hyaluronové ve fibroblastech, zlepšuje zvlhčení a pohodlí pokožky.

Skin Barrier Optimizer snižuje bakteriální růst a reaktivitu pleti. Snižuje drsnost pleti a stahuje póry, což vede k jemnější, zdravější, hladší a jasnější pokožce. Polysacharidový komplex z tamarindového semene – pomáhá chránit pokožku před trans-epidermální ztrátou vody, aktivuje přirozené ochranné mechanismy pokožky, zjemňuje a pruží povrch pokožky, zlepšuje pružnost pokožky a snižuje vrásky. 

Extrakt z Aloe Vera – má uklidňující, zvlhčující, čistící a regenerační vlastnosti. Rovněž má přidělené filmotvornévlastnosti, působí jako zvlhčovač a je skvělý pro pokožku před aplikací make-upu, aby se zabránilo vysychání pokožky.