Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11218079

JONZAC JONZAC Termální isotonická voda ve spreji 300 ml

JONZAC JONZAC Termální isotonická voda ve spreji 300 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Díky studiím provedeným Laboratoire Léa Nature bylo prokázáno, že pramenitá voda Jonzac patří mezi vzácné izotonické vody. To znamená, že koncentrace minerálů v této vodě je stejná jako koncentrace v krevní plazmě, což zajišťuje dokonalou rovnováhu mezi buňkami pokožky a jejich přímým prostředím. Celý popis
255 Kč
Prodává INVE Beauty
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
255 Kč
S novou kartou za

23.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
23.8.2022 - 24.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Díky studiím provedeným Laboratoire Léa Nature bylo prokázáno, že pramenitá voda Jonzac patří mezi vzácné izotonické vody. To znamená, že koncentrace minerálů v této vodě je stejná jako koncentrace v krevní plazmě, což zajišťuje dokonalou rovnováhu mezi buňkami pokožky a jejich přímým prostředím. Kožní buňky jsou proto přirozeně nakloněny k usnadnění pronikání termální pramenité vody a poskytují vyváženou a jemnou hydrataci bez jakékoli změny intracelulární struktury. Kůže je opět vláčná a sametová. Hypotonické termální vody mají nízkou hladinu minerálů, a proto mohou způsobit zhoršení kožních buněk, zatímco hypertonické termální vody představují vyšší hladiny, které pravděpodobně pokožku vysuší. V případě pramenité vody Jonzac má přirozenou afinitu k pokožce.

Složení:

100% Jonzac Thermal Spring Water, nitrogen

Nádoba je pod tlakem: Při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.