Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10893588

Star brite Čisticí a osvěžující přípravek nejen do podpalubí 650 ml

Star brite Čisticí a osvěžující přípravek nejen do podpalubí 650 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Čisticí a osvěžující přípravek nejen do podpalubí 650 ml (Odor Guard Surface Cleaner/Deodorize/Freshener); Ničí a eliminuje nepříjemný zápach rychle a trvale. Velmi efektivní osvěžovač vzduchu do interiéru. Odstraňuje zápach z tkanin a podlahových… Celý popis
610 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
610 Kč
S novou kartou za

17.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
17.8.2022 - 18.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Čisticí a osvěžující přípravek nejen do podpalubí 650 ml (Odor Guard Surface Cleaner/Deodorize/Freshener)
Ničí a eliminuje nepříjemný zápach rychle a trvale. Velmi efektivní osvěžovač vzduchu do interiéru. Odstraňuje zápach z tkanin a podlahových krytin. Čistí a dezodorizuje tvrdé povrchy. Čisticí a osvěžující přípravek je skvělou alternativou k parfémovaným sprejům, které se pokouší zápach jen zakrýt. Je navržen ze špičkových ingrediencí, které skutečně zachytí pachy a odstraní je při prvním kontaktu. Pro odstranění zápachu může být použit na tkaniny nebo koberce. Na tvrdé povrchy se používá jako čistič nebo jako odstraňovač zápachu. Netoxická formule činí výrobek bezpečný pro lidi i zvířata.
NÁVOD K POUŽITÍ: Jako osvěžovač vzduchu, nastříkejte do ovzduší za účelem odstranění zápachu. K čištění tvrdých povrchů, stříkejte na oblast, která má být vyčištěna a vytřete hadrem, houbou nebo papírovou utěrkou. Utřete zbytky spreje na místech, která jím nemají být ošetřena. Poznámka: Před použitím na tkaninách nebo kobercích otestujte nežádoucí reakce na nenápadném místě. Naneste na ošetřovanou plochu a použijte hadřík absorbující přebytky.
UPOZORNĚNÍ: Obsahuje amfoterní povrchové aktivní látky, parfémy, d-limonen, DMDM Hydantoin – <5%. UDRŽUJTE MIMO DOSAH DĚTÍ!