Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10796730

Star brite Leštidlo na týkové dřevo Premium: 3,79 l

Star brite Leštidlo na týkové dřevo Premium: 3,79 l

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Leštidlo na týkové dřevo Premium (Premium teak brightener); Rozjasňuje a leští týkové a jiné jemné dřevo. Vykresluje vlákna dřeva a zvýrazňuje teplé přírodní barvy. Použijte jako druhý krok k obnovení zašedlého, zvětralého týkového dřeva… Celý popis
1 930 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 930 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

10.10.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
10.10.2022 - 11.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Leštidlo na týkové dřevo Premium (Premium teak brightener)
Rozjasňuje a leští týkové a jiné jemné dřevo. Vykresluje vlákna dřeva a zvýrazňuje teplé přírodní barvy. Použijte jako druhý krok k obnovení zašedlého, zvětralého týkového dřeva. Jednoduché použití: naneste a po několika minutách opláchněte.
NÁVOD K POUŽITÍ: Před použitím důkladně protřepejte. Na již vyčištěný povrch nanášejte pomocí houby nebo kusu látky po směru vláken dřeva. Doporučujeme použití ochranných gumových rukavic. Nechte cca 5 minut působit a poté důkladně opláchněte vodou. Pro ideální výsledek proceduru provádějte při teplotě vyšší než 10°C.
UPOZORNĚNÍ: Obsahuje kyselinu šťavelovu. Vyhněte se kontaktu přípravku s očima a dlouhému kontaktu s pokožkou. V případě požití přivolejte lékařskou pomoc, vypijte velké množství mléka, vyvolejte zvracení a pokračujte v pití mléka. Při zasažení očí proplachujte vodou alespoň 15 minut a vyhledejte lékařskou pomoc. Udržujte mimo kontakt s tkanými materiály. UDRŽUJTE MIMO DOSAH DĚTÍ!