Chemical Guys Bug&Tar Heavy Duty Car Wash Shampoo (16oz)
319 Kč

Bug & Tar wash – autošampon od společnosti Chemical Guys pro dokonalé odstranění hmyzu z Vašeho vozu. Tento PH vyvážený autošampon je bez vůně a je určen pro odstranění hmyzu, asfaltu, dehtu či mastnoty z vozu. Šampon je vhodný pro ruční i strojové mytí. Šampon neobsahuje vosk ani zvýrazňovače lesku


Chemical Guys Diablo Gel Wheel & Rim Cleaner (16 oz)
399 Kč

Diablo gel Wheel Cleaner je oblíbený gelový čistič disků kol, poklic i pneumatik od Chemical Guys. Jedná se o koncentrát, nestéká po povrchu a důkladně rozpouští nečistoty. Maximálně šetrný k povrchu, lze jej použít i na fóliovaná kola. Rozpouští brzdový prach, silniční špínu a další kontaminace.


Chemical Guys Čistič koberců a čalounění Lightning Fast (16 oz)
349 Kč

Lighting fast je čistič a odstraňovač zažraných skvrn potahu sedadel, autokoberců, plátěných střech a dalších textílií nejen ve vozidlech od americké značky Chemical Guys. Odstraní mastnotu, kávu nebo nepořádek po domácích mazlíčcích. Enzymy dezinfikují a eliminují zápach ve vozidle. objem 473 ml.


Chemical Guys Leather Conditioner (16 oz)
499 Kč

Leather Conditioner je jeden z nejoblíbenějších přípravků od americké značky Chemical Guys. Impregnuje a chrání kožené interiéry vozidel, Je vhodný i pro umělé kůže a vinyl. Chrání proti UV, zabraňuje blednutí, tvrdnutí a následnému praskání kůže a potahů z ní. Vhodná i na kabelky, boty, aj. 473 ml


Chemical Guys Orange Degreaser - odmašťovač (16 oz)
339 Kč

Orange degreaser od značky Chemical Guys je koncentrovaný citrusový odmašťovač, odstraňuje olej a mastnoty z motorového prostoru, podvozků i textílií. Využijete ho také v garáži, je vhodný nejen na automobily, ale i motocykly a další. Odmašťovač je koncentrát.


Chemical Guys Rychlý čistič interiérů - Inner Clean (16 oz)
399 Kč

Inner Clean je interiérový čistič vozidel od značky Chemical Guys. Jedná se o univerzální interiérový čistič na všechny interiérové povrchy vozů. Impregnuje plasty na přístrojové desce a účinně odmašťuje nečistoty, chrání před UV zářením a zároveň odpuzuje prach a udržuje interiér déle čistý. 473 ml


Chemical Guys  Sprayable Leather Cleaner & Conditioner In One (16 oz)
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Leather Cleaner & Conditioner je čistič a ochrana pravé kůže, imitace a vinylu v automobilech od Chemical Guys. Přípravek ve spreji jemně čistí, zachovává původní vzhled a měkkost kůže a zároveň vytváří ochranu proti UV, zabarvení a vlhkosti. Nemastí a je vhodný pro mírně znečištěnou kůži.


Chemical Guys Univerzální čistič všech povrchů NonSense (16 oz)
349 Kč

Nonsense je nejprodávanější a nejuniverzálnější čistící prostředek pro interiéry i exteriéry vozidel od Chemical Guys. Univerzální, rychlý, jemný a účinný čistič na plast, lak, motorové prostory, textil, sklo, koberce, pneumatiky, kola, těsnící lišty a další. PH vyvážený. 473 ml


Wynns Výplach motoru 325ml
269 Kč

243 Kč

Vysoce koncentrovaný čisticí prostředek, vyvinutý k čištění všech olejových systémů před výměnou oleje.


AUTOLAND Čistič disků kol, 700 ml
120 Kč

Čistič disků kol. Na čištění disků kol automobilů i motocyklů. Čistí od brzdného prachu, usazenin olejů a dalších nečistot. Vytváří neviditelný povlak, brání usazování nečistot.


K2 Čistič klimatizace, Klima Doktor, 500 ml
132 Kč

Pěnový čistič s aplikátorem účinně čistí klimatizační systémy od veškerého znečištění (bakterie, plísně apod.). Rychlé a snadné použití bez nutnosti demontáže.


Meguiar's Hot Rims All Wheel & Tire Cleaner - čistič na kola a pneumatiky, 710 ml
419 Kč

Velmi účinný a přitom šetrný čisticí prostředek na kola. Na rozdíl od většiny čisticích prostředků na trhu je Meguiar’s Hot Rims All Wheel & Tire Cleaner bezpečný pro použití na všechny typy kol, která mají originální lakování bezbarvým lakem (tzv. clear coat) a dokonce i na chromové povrchy.


Meguiar's Quik Interior Detailer - čistič interiérových povrchů, 473 ml
359 Kč

Meguiar's Quik Interior Detailer je účinný čistič všech netextilních povrchů v interiéru Vašeho vozu. Palubní deska, obložení dveří, lastové, kovové i dřevěné dekory a další povrchy vyčistí snadno a rychle. Zároveň je maximálně šetrný k čištěnému povrchu, takže nehrozí jeho odbarvení či poleptání.