Počet nalezených produktů: 49

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

CRC Čistič klimatizace, Airco Cleaner Pro, 500 ml
356 Kč

Akce

Pěnový čistič s aplikátorem účinně čistí klimatizační systémy od veškerého znečištění (bakterie, plísně apod.). Rychlé a snadné použití bez nutnosti demontáže.


Wynns Výplach motoru 325ml
269 Kč
+ doprava zdarma

Vysoce koncentrovaný čisticí prostředek, vyvinutý k čištění všech olejových systémů před výměnou oleje.


GS27 Čistič čalounění 400ml
319 Kč
+ doprava zdarma

Čistič čalounění, který rychle odstraní skvrny na všech tkaninách vašeho auta.


Wynns Čistič motoru 500ml
499 Kč
+ doprava zdarma

Čistič motoru, který účinné vyčistí celý naftový palivový systém.


GS27 Obnova nárazniku 400 ml
269 Kč
+ doprava zdarma

Obnovuje nový lesk na nárazníku a jiných nenosných plastových vnější částech vozidla.


Meguiar's Air Re-Fresher Odor Eliminator - Citrus Grove Scent - čistič klimatizace + pohlcovač pachů + osvěžovač vzduchu, vůně citrusů, 71 g
299 Kč

Meguiar's Air Re-Fresher Odor Eliminator představuje jednoduchý a velmi efektivní způsob, jak vyčistit klimatizační systém ve Vašem voze, zbavit ho všech bakterií a plísní, zlikvidovat všechny nežádoucí pachy v interiéru a provonět Váš vůz podmanivou vůní citrusů (Citrus Grove Scent).


Meguiar's Air Re-Fresher Odor Eliminator - New Car Scent - čistič klimatizace + pohlcovač pachů + osvěžovač vzduchu, vůně nového auta, 71 g
299 Kč

Meguiar's Air Re-Fresher Odor Eliminator představuje jednoduchý a velmi efektivní způsob, jak vyčistit klimatizační systém ve Vašem voze, zbavit ho všech bakterií a plísní, zlikvidovat všechny nežádoucí pachy v interiéru a provonět Váš vůz podmanivou vůní nového auta (New Car Scent)!


AUTOLAND Čistič disků kol, 700 ml
120 Kč

Čistič disků kol. Na čištění disků kol automobilů i motocyklů. Čistí od brzdného prachu, usazenin olejů a dalších nečistot. Vytváří neviditelný povlak, brání usazování nečistot.


Meguiar's All Purpose Cleaner 3,78 l - profesionální víceúčelový čistič
699 Kč

Nejprodávanější profesionální produkt Meguiar's – All Purpose Cleaner! Víceúčelový čistič vhodný pro čištění nejrůznějších typů povrchů – textilních i netextilních, včetně alcantary, lakovaných i nelakovaných, interiérových i exteriérových.


Meguiar's Engine Cleaner - čistič motoru, 473 ml
389 Kč

Potřebujete vyčistit svůj motorový prostor rychle, efektivně a přitom zcela šetrně? Díky Meguiar's Engine Cleaneru se může i prostor pod Vaší kapotou blýskat čistotou!


Meguiar's Final Inspection - 3,78 l
1 549 Kč

Tento přípravek se dá použít namísto běžného detaileru. Je tak ideální pro bezpečné otření povrchu od prachu a lehkých nečistot. Uplatnění nalezne při strojním leštění ve chvíli, kdy potřebujete setřít zbytky leštěnky, nebo třeba pro očištění povrchu po broušení (sandingu).


Meguiar's Final Inspection - 473 ml
389 Kč

Tento přípravek Meguiar's Final Inspection se dá použít namísto běžného detaileru. Je tak ideální pro bezpečné otření povrchu od prachu a lehkých nečistot. Uplatnění nalezne při strojním leštění ve chvíli, kdy potřebujete setřít zbytky leštěnky, nebo třeba pro očištění povrchu po broušení.


Meguiar's Hot Rims All Wheel & Tire Cleaner - čistič na kola a pneumatiky, 710 ml
419 Kč

Velmi účinný a přitom šetrný čisticí prostředek na kola. Na rozdíl od většiny čisticích prostředků na trhu je Meguiar’s Hot Rims All Wheel & Tire Cleaner bezpečný pro použití na všechny typy kol, která mají originální lakování bezbarvým lakem (tzv. clear coat) a dokonce i na chromové povrchy.


Meguiar's Mirror Bright Detailing Spray - detailer pro exteriér a interiér, 650 ml
549 Kč

Meguiar's Mirror Bright Detailing Spray šetrně čistí všechny exteriérové, ale také interiérové povrchy! Je vynikající pro odstranění ptačího trusu, špíny a dalších nečistot nejen z povrchu laku mezi pravidelným mytím. Jednoduše udržuje Váš vůz neustále čistý, a to včetně palubní desky!


Meguiar's Quik Detailer - přípravek pro lubrikaci claye, 473 ml
329 Kč

Detailery od společnosti Meguiar's jsou určeny pro bezpečné odstranění lehkých nečistot z povrchu karoserie a splňují nejpřísnější nároky na špičkový vzhled, posílení voskové vrstvy i podpory lesku lépe než ostatní konkurenční přípravky. Proto dopřejte svému laku jen tu nejlepší pravidelnou péči!


Meguiar's Quik Interior Detailer - čistič interiérových povrchů, 473 ml
359 Kč

Meguiar's Quik Interior Detailer je účinný čistič všech netextilních povrchů v interiéru Vašeho vozu. Palubní deska, obložení dveří, lastové, kovové i dřevěné dekory a další povrchy vyčistí snadno a rychle. Zároveň je maximálně šetrný k čištěnému povrchu, takže nehrozí jeho odbarvení či poleptání.


Meguiar's Super Degreaser 3,78 l - extra účinný odmašťovač
1 249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Meguiar's Super Degreaser je profesionální čisticí a odmašťovací přípravek určený pro čištění silně znečištěných textilních povrchů, motorových prostor, podběhů kol, zádveří, okolí palivových nadrží a všech míst, kde dochází k unikům mastných kapalin a silných nečistot různých druhů.


Meguiar's Ultimate Quik Detailer - přípravek pro odstranění lehkých nečistot, 650 ml
549 Kč

Detailery od společnosti Meguiar's jsou určeny pro bezpečné odstranění lehkých nečistot z povrchu karoserie a splňují nejpřísnější nároky na špičkový vzhled, posílení voskové vrstvy i podpory lesku lépe než ostatní konkurenční přípravky. Proto dopřejte svému laku jen tu nejlepší pravidelnou péči!


Meguiar's Wheel Brightener 3,78 l - čistič disků a pneumatik
1 189 Kč

Profesionální čistič na kola Meguiar's Wheel Brightener splňuje ty nejvyšší nároky na efektivní a přitom šetrné odstraňování nečistot z lakovaných a chromových disků v profesionálním prostředí detailingových studií, ručních myček a dalších profesionálních dílen.


Meguiar's Mirror Bright Wheel Cleaner - pH neutrální pěnový čistič na kola a pneumatiky s efektem lehkého přebarvování do fialova, 650 ml
599 Kč

Meguiar's Mirror Bright Wheel Cleaner je jistá sázka na vyčištění všech typů kol.Čistič, který je pH neutrální, navíc s obsahem speciálních přísad, rozpouští brzdový prach a zbytky rzi intenzivně, ale přesto šetrně. Ideální přípravek pro čištění chromových, hliníkových, leštěných i lakovaných kol.